…

Výhody podzimu oproti ostatním ročním období

Nové roční období opět dorazilo a vy patříte mezi jeho odpůrce? Nevidíte na něm jediné pozitivum? V tom případě je tento článek jako dělaný pro vás!...

Lifestyle
Nové roční období opět dorazilo a vy patříte mezi jeho odpůrce? Nevidíte na něm jediné pozitivum? V tom případě je tento článek jako dělaný pro vás!...

Nové roční období opět dorazilo a vy patříte mezi jeho odpůrce? Nevidíte na něm jediné pozitivum? V tom případě je tento článek jako dělaný pro vás! Po jeho přečtení zjistíte, co podzim činí výjimečným a čím krásným se může pyšnit!

Máte výmluvy pro své depky

Často a rádi depkaříte a vaše blízké to už začíná pořádně štvát, jelikož nikdy nem1užete nabídnout konkrétní důvod vašeho negativního pohledu na svět? Nyní máte výmluvu! Je přece podzim, to počasí a tak, no znáte to. Přímo vybízí k řádné depresi.

Doba punčáku, burčáku a svařáku pomalu přichází

Přichází podzim a s ním i stánkaři zásobení množstvím burčáku, svařáku či punčáku. Čekají přímo na vás, až se po náročném dni v práci či škole stavíte na něco dobrého. Stačí si jen vybrat!

Máte omluvu pro celodenní válení se v posteli

Brzké stmívání a škaredé počasí jako by samy vybízely k lehnutí si do postele a zapnutí nějakého skvělého seriálu. Skoro slyšíte, jak vás okolí přemlouvá, ať odložíte povinnosti stranou a dopřejete si pár hodin relaxu.

Období bezbřehého pojídání sladkostí je tady

No co, je přece podzim. Venku je škaredé počasí, tak co dělat jiného, než strávit kvalitní čas s kamarádkou a čokoládovým dortíkem? Pravda je, že na čokoládový dortík se příležitost najde vždy, ale podzim s sebou přináší skvělou možnost, jak si sám sobě omluvit, proč dnes hodláte zhřešit!

 

Konečně není divné, že chodíte spát v devět

Jelikož se s příchodem podzimu začíná velice brzo stmívat, postupně přestane být tak moc divné, že jste již kolem deváté připraveni ulehnout do postele. Pokud tma polévající venkovní svět nebude dostatečnou výmluvou, vždy můžete vytáhnout začínající podzimní nachlazení či únavu z toho hrozného počasí!