Image

6 nejotravnějších činností, se kterými se můžete setkat

Věřte, že na lidi, kteří pravidelně provádějí tyto činnosti, aniž by si uvědomovali, že tím mnohým z nás značně znepříjemňují život, je v pekle speciální místo!...

Lifestyle
Věřte, že na lidi, kteří pravidelně provádějí tyto činnosti, aniž by si uvědomovali, že tím mnohým z nás značně znepříjemňují život, je v pekle speciální místo!...

Věřte, že na lidi, kteří pravidelně provádějí tyto činnosti, aniž by si uvědomovali, že tím mnohým z nás značně znepříjemňují život, je v pekle speciální místo!

Mlaskání a chroupání

Existuje něco otravnějšího, než když si člověk přinese zeleninu či cokoli jiného a začne ji chroupat, hlasitě pojídat a ke všemu ještě mlaskat, v době, kdy se potřebujete soustředit na něco obzvlášť důležitého?

Povídání si s naprosto cizími lidmi v dopravních prostředích

Znáte to, sednete si do vlaku vedle neznámého člověka. Je milý, usměje se a pozdraví vás. Jenže poté začne navazovat další konverzaci. Ano, zpočátku vám to možná nevadí, možná si chcete také popovídat. Ale jen KRÁTCE, protože potřebujete dělat svou práci! Člověk vedle vás se však postupně rozpovídá natolik, že vám po několika minutách začne velmi emocionálně líčit všechny své životní strasti a úspěchy. A jeďte pak vedle takovéhoto člověka třeba tři hodiny v kuse!

Vyzvídání

Neexistuje nic více vlezlého, než když někomu dáte jasně najevo, že se o daném tématu nehodláte dále bavit, ale on vás z nějakého důvodu nerespektuje a rozhodně zahájí misi, na jejímž konci chce mít v rukou všechny nejpodrobnější detaily.

Poslouchání hudby na ulici bez sluchátek

Tento bod možná velkou spoustu lidí naštve jen v okamžiku, kdy ji přečte. Vážně je tak těžké koupit si sluchátka a při poslouchání hudby si je jednoduše nasadit na uši a nerušit životy ostatních lidí?

Kouření nekuřákům u obličeje

Mám dojem, že mnozí kuřáci si jaksi odmítají připustit fakt, že po této planetě chodí i lidé, kteří nekouří. Tito lidé totiž zrovna neocení, pokud jim budete pravidelně foukat cigaretový kouř do obličeje!

Řvaní

Chcete svému kamarádovi říct nějaké tajemství a několikrát jej důrazně upozorníte, aby šeptal, ale on, jakmile promluví, stejně začne řvát jako na lesy? Ano, znám ten pocit!