…

Boj za lepší náladu

Oblíbený film V určité situaci se jednoduše nic nevyrovná večeru s kvalitním filmem, u kterého si pobrečíte, posmějete, zanadáváte, který vás pohltí..záleží na typu nálady. Poutavá...

Blog
Oblíbený film V určité situaci se jednoduše nic nevyrovná večeru s kvalitním filmem, u kterého si pobrečíte, posmějete, zanadáváte, který vás pohltí..záleží na typu nálady. Poutavá...

Oblíbený film

V určité situaci se jednoduše nic nevyrovná večeru s kvalitním filmem, u kterého si pobrečíte, posmějete, zanadáváte, který vás pohltí..záleží na typu nálady.

Poutavá knížka

Patříte-li mezi nadšené čtenáře, při špatné náladě určitě saháte po knížce. Tuto aktivitu bych však moc chtěla doporučit i ostatním. Není nadto, když se začtete do zajímavé knížky a po chvíli zjistíte, že vás naprosto odpoutala od reality, která vždy nemusí být zcela ideální!

Kvantum čokolády 

Není žádným tajemstvím, že sladké je zaručeným způsobem úspěšného zahnání špatné nálady. Pokud patříte mezi menšinu lidí, kteří nemají rádi čokoládu, můžete zvolit cokoli jiného, co vám chutná a bude to fungovat také!

Telefonát s blízkým člověkem

Občas nás problémy dostihnou tak moc, že jediné, co potřebujeme je slyšet hlas blízkého člověka. Potřebujeme slyšet, že mu na nás záleží, že v nás věří, a že všechno dobře dopadne!

Procházka

Někdy však naopak potřebujeme být sami, všechno si v klidu promyslet a rozhodnout se, jak dál. Ideálním prostředím je park nebo les, kde je klid a ticho.

Pobrečet si, postěžovat si

V některých situacích však naopak cítíte, že nemůžete být sami. Nutně potřebujete oporu blízkého člověka, který vás vyslechne, poradí a utěší.

Poslouchání hudby

Pokud se cítíme roztěkaní či zneklidnění, kvalitní oblíbená hudba vám může zvednout náladu. Pro zklidnění mysli jsou vhodné například klavírní skladby. Pokud však tuto hudbu nepreferujete, určitě skvěle poslouží cokoli jiného, co vás pohltí a zvedne vám náladu.

Nakupování

Terapie nakupováním je také řádně osvědčená! Každého potěší koupě něčeho pěkného. Nebojte se dělat radost sami sobě. Zasloužíte si to!

Výlet

Znáte ten pocit, kdy se vám všechno hroutí pod rukama, nic vám nejde a vy máte pocit, že už nezvládnete jediný další den? V podobných chvílích nám často na mysl přichází jediná spásná myšlenka: „Potřebuji někam vypadnout“. Nebojte se toho a skutečně to udělejte. Většinou ani tak nezáleží na konkrétní destinaci, můžete se klidně vydat někam blízko. Jediné, co v těchto chvílích potřebujete, je změna prostředí. Jakákoli!