…

7 nejhorších situací na prvním rande

Hovor od rodičů Tato situace většinou nastává u dívek. Není však vyloučená ani u opačného pohlaví. Každopádně účel trapnosti splní zaručeně pokaždé. Představme si hypotetickou situaci,...

Lifestyle
Hovor od rodičů Tato situace většinou nastává u dívek. Není však vyloučená ani u opačného pohlaví. Každopádně účel trapnosti splní zaručeně pokaždé. Představme si hypotetickou situaci,...

Hovor od rodičů

Tato situace většinou nastává u dívek. Není však vyloučená ani u opačného pohlaví. Každopádně účel trapnosti splní zaručeně pokaždé. Představme si hypotetickou situaci, kdy sedíte se svým vysněným partnerem v restauraci a v tom okamžiku vám zavolá matka a vyzvídá, kdy se konečně vrátíte „od té kamarádky“ domů. V lepším případě jí postačí odpověď „brzy“, v horším budete nucena svému idolovi přiznat, že jste doma nemohla říct, že jdete na rande.

Setkání s bývalým

Není nadto, když se v podniku, kam míříte na rande, setkáte se svým bývalým či bývalou. V případě, že se váš společník zeptá, kdo že to byl, vy buď přiznáte barvu a uvedete sebe i jeho do velice nepříjemné situace či se začervenáte a koktavým hlasem řeknete, že pouhý známý. Schválně, co je podle vás horší?

Špageta mezi zuby

Rádi byste znaly tip na supersexy úsměv, který vašeho společníka zcela určitě odzbrojí? Ten také neznám. Ovšem chcete-li zajistit, aby na vás jen tak nezapomněl, vyrazte do italské restaurace a objednejte si špagety či jídlo podobné sruktury. Pokud ještě ke všemu máte zadrátované zuby rovnátky napevno, situace nabírá úplně jiných obrátek!

Nesmyslné řeči

Že na rande, obzvlášť to první, přicházíme nejen s očekáváním, ale i neskutečnou nervozitou, není nic zvláštního. Vedlejší účinek vystresovanosti je však značně nepříjemný a komplikující celou situaci. Často se totiž stává, že ze strachu, že řekneme něco nepatřičného, vyřkneme přibližně dvakrát tolik nesmyslů a jako korunu jej/ ji oslovíme jiným jménem a zakopneme o vlastní nohy. V takovémto případě vás jistě napadají myšlenky schopnosti neviditelnosti či dalších podobných vhodných prostředků.

Loučení

Všichni jsme se dozajista setkali s okamžikem, kdy rande dospělo ke konci a na pořadu dne bylo loučení. Mám ho obejmout, dát mu pusu, nebo prostě jen odejít? Nebude to moc, nebude to málo? Nebude to trapné? Otázek je mnoho a odpovědí nedostatek. Jediné, čeho se lze v tuto chvíli naprosto spolehlivě dobádat, je odpověď na otázku poslední. Ano, trapné to bude vždycky a pokaždé, ať uděláte cokoli!