…

Vánoce s Europlasmou

Vánoční čas se neodvratitelným tempem blíží. Pojí se s ním především láska, pokora, dobré skutky a laskavost. Nemůžeme však přehlížet i stinné stránky, které s sebou...

Lifestyle
Vánoční čas se neodvratitelným tempem blíží. Pojí se s ním především láska, pokora, dobré skutky a laskavost. Nemůžeme však přehlížet i stinné stránky, které s sebou...

Vánoční čas se neodvratitelným tempem blíží. Pojí se s ním především láska, pokora, dobré skutky a laskavost. Nemůžeme však přehlížet i stinné stránky, které s sebou toto období přináší, a těmi jsou především shon a značné odlehčení peněženek. Europlasma, která se zaměřuje na poskytování krevní plazmy těm, kteří ji potřebují, se vám však rozhodla tento čas ulehčit. Pokud se rozhodnete pomoct potřebným prostřednictvím darování plazmy, odnesete si nejen hřejivý pocit z dobrého skutku, nýbrž i finanční odměnu, která obtěžká peněženku a přispěje ke koupi vánočních dárků pro vaše blízké a v neposlední řadě rovněž dárkový koš plný dobrot, který utiší chuť na sladké a na nějakou dobu prodlouží životy vašich vánočních cukrovíček.

Pokud vás tato nabídka zaujala, není nic lehčího než v období od 28.10. do 23.12. 2019 čtyřikrát navštívit centra uvedená na stránkách europlasmy a darovat krevní plazmu.

Europlazma se pro zájemce dále rozhodla uspořádat velkou vánoční loterii, která bude probíhat ve dnech od 09. 12. 2019 – 23. 12. 2019!

Každá dobrá duše, která se ve výše uvedeném období čtyřikrát zúčastní odběru plazmy, získává dárkový koš s dobrotami a finanční odměnou ve výši 2400 Kč a možnost účasti ve vánoční loterii. Usměje-li se na vás štěstí a vy se stanete výhercem, odnesete si další hodnotný dárek, kterým můžete udělat radost sobě nebo svým blízkým.

Více pravidel soutěže naleznete pod následujícím odkazem: https://www.europlasma.cz/common/files/Pravidla_Vanoce_s_Europlasmou.pdf

Staňte se dárcem i Vy! Můžete zachránit lidské životy a zároveň zahřát u srdíčka své blízké pěkným dárkem pod vánočním stromečkem!