…

Tipy na dárky

Vánoce skoro na krku, vy nemáte ani jeden dárek a pomalu začínáte přemýšlet, jestli by se skutečně neuchytila domácí tvorba jako dřív? Nezoufejte! Přináším několik tipů,...

Lifestyle
Vánoce skoro na krku, vy nemáte ani jeden dárek a pomalu začínáte přemýšlet, jestli by se skutečně neuchytila domácí tvorba jako dřív? Nezoufejte! Přináším několik tipů,...

Vánoce skoro na krku, vy nemáte ani jeden dárek a pomalu začínáte přemýšlet, jestli by se skutečně neuchytila domácí tvorba jako dřív? Nezoufejte! Přináším několik tipů, které vám v této tíživé situaci hodí pomocnou ruku!

Zážitek

Ne nadarmo se říká, že nejlepším dárkem je zážitek. Jak si tuto větu ale přebrat? Jelikož většinou obdarováváme své blízké, je pravděpodobné, že dobře známe jejich oblíbené aktivity. Není tedy nic jednoduššího než si sednout k počítači, zapátrat po něčem, co by ji/jeho bavilo, kliknout a zaplatit.

Osobitost

Vložte do dárku kus sebe. Dárek od srdíčka potěší vždycky ještě o trochu víc, protože dotyčný ví, že vám na něm skutečně záleží!

Hezký den s obdarovaným

Co zaručeně každého potěší, je, když s dostatečným předstihem zvednete telefon, zavoláte mu a řeknete: „Na tenhle den si nic neplánuj“ a připravíte pro něj/ni den plný dobrodružství a činností, které má rád/ráda či, které spolu rádi děláte. Úspěch zaručen!

Překvapení

Překvapte! Vykouzlete mu/ji úsměv na tváři. Může to klidně být i maličkost, ale ta reakce stojí za to!

Pokud jej/ji znáte dobře, darujte mu něco, po čem dlouho sní

Jedná-li se o člověka vám skutečně blízkého, je pravděpodobné, že znáte jeho skryté sny a tužby. Není nic hezčího, když mu jednu z nich touto cestou splníte!

Něco vtipného

Darujte něco, co vašeho blízkého rozesměje! Znáte ho, znáte jeho či váš společný humor, tak vás určitě něco napadne!