…

5 znamení, že už nejste dítě

Lítáte po úřadech Jednou je potřeba nová občanka a později řidičák. (Pane bože a za týden letím do zahraničí, nemám náhodou prošlý pas?) Platíte to, co...

Lifestyle
Lítáte po úřadech Jednou je potřeba nová občanka a později řidičák. (Pane bože a za týden letím do zahraničí, nemám náhodou prošlý pas?) Platíte to, co...

Lítáte po úřadech

Jednou je potřeba nová občanka a později řidičák. (Pane bože a za týden letím do zahraničí, nemám náhodou prošlý pas?)

Platíte to, co jste dříve neplatili

S příchodem dospělosti postupně přibývají nejen vrásky na obličeji, ale i účty, které musíte uhradit. Najednou už to není jen nové oblečení, výlet s kamarádkou či pěkná knížka. Začíná na vás čekat třeba účet za telefon, nájem či pojištění.

Usínáte na party

Dříve jste patřili mezi vrchní pařiče, kteří kdysi s přehledem zvládali více akcí za jediný víkend, ale nyní už to jednoduše není to co bývalo? Přijdete na party a za několik hodin jste buď úplně na šrot (Kam se proboha poděla moje někdejší výdrž?) či zhruba v půl 11 (No, co, to je můj obvyklý čas.) usínáte na těch zadních křesílkách v sále, které kdysi sloužily zcela jiným účelům.

Přemýšlíte, kdy už není brzo na to jít spát

Jo, když jste ještě bejvali mladší! Když se někdy (zcela náhodou a vyjímečně) stalo, že jste na víkend zůstali doma, ani tehdy vás nic nepřinutilo ulehnout k brzkému spánku! Teď je to však úplně jiná písnička. Zhruba kolem sedmé na vás začne pomalu padat lehká únava (no jo, život dospěláka jednoduše není žádný med), osmá hodina se nese ve znamení zívání, v devět už přemýšlíte, jestli není příliš brzo jít si lehnout. Pokud vydržíte, odhodláte se zůstat dneska vzhůru poněkud déle a zapnete si seriál či film, máte několik minut k dobru. Ale je téměř zaručené, že kolem desáté se bude vaším obývákem rozléhat pravidelné oddechování!

Na nic nemáte čas

Ne, vy se přece nemůžete sejít se svým kamarádem ze základky, nemůžete zajít nakoupit a nemůžete přijmout pozvání na rozlučku svobody. Život dospěláka je tak těžký. Jste pořád nesmírně zaneprázdnění!