Tajná řeč těla: Ta holka tě chce!

Nezáleží na tom, jestli jsi tlustý, tenký nebo ten „napomádovanej hezoun od vedle!“ Hlavní je charisma!

Minule jsme si řekli, jak poznat, když vás muž chce pouze svést, ale jak je to u žen? Taky vás někdy chtějí jen do postele? Nebo snad ženy jsou stále brány za ty, které sex odmítají a kladou mužům do cesty všemožné překážky, aby jim znemožnily sexuální kontakt?

Chyba lávky, muži i ženy na to mají chuť stejnou měrou a většinou i ve stejnou chvíli. Otázkou je, zda půjdou zrovna po vás. Zda zrovna vy jste ten správný. Nezáleží na tom, jaké máte tělo, jestli hrajete svaly nebo tečete po všech stranách, zaujmout ji musí váš hlas, charisma, chování, vůně nebo jestli jste jí v restauraci právě zaplatili pivko. Chcete ženu svých snů? Chovejte se tak, abyste byl i jejím snem.

Dlouhé pohledy!

Jak my ženy dáváme najevo zájem? Zaprvé pohledem. Pokud je nám muž sympatický, vydržíme se do jeho modrých, hnědých nebo třeba černých očí dívat 2–3 sekundy, ale klidně i déle. Délku pohledu si vlastně ani neuvědomujeme. Možná by se to dalo přirovnat k té chvíli, kdy nás muži sjíždí pohledem od hlavy až k patě.

Afektovanost!

Občas se ve společnosti vyvoleného protějšku začneme chovat maličko afektovaně. Především se smějeme trochu výš položeným hlasem. Muže to spíš odrazuje, bohužel, neumíme se toho zcela vyvarovat. Nenápadně vás svádíme, hrajeme si s vlasy, často si je dáváme za ucho nebo za ramena. Většinou se líbezně usmíváme a mrkáme perfektně nalíčenými řasami, abyste se také mohli pořádně zadívat do hloubky našich očí.

Signály těla!

Pokud vás chceme do postele, naznačujeme i dalšími gesty. Často si rty přejíždíme balzámem a více si je olizujeme. Některé z nás se lehce dotýkají svojí šíje a krku. Jasný signál toho, že chceme, abyste se nás přesně tam dotýkali i vy.

Toužíme po polibcích a vašich horkých rukách. Ale pozor, nedovolíme to dřív, než budeme chtít my samy! Stejný význam má, pokud si odhalíme krk a hlavu nakloníme lehce stranou, popřípadě neopřeme-li se rukama o stůl ale necháme svěšená zápěstí podél těla nebo v klíně. V tu chvíli toužíme, aby se nás náš protějšek zmocnil.

Takže je to zase o trošku jasnější?

Foto: Pholt.com

 

Mohly by vás zajímat i další články. Třeba tajná řeč těla: Nezdráhejte se a flirtujte, nebo tajná řeč těla: Sex, nebo vztah?  Pro ty, kteří už pokročili ve vztazích dál, můžeme nabídnout zajímavé inspirace ve článku nejlepší erotické pomůcky. Tak se nedržte při zdi, život je krásný.

Podobné články