5 tipů, jak vypadat jako Blair Waldorf

Také tak obdivujete eleganci a styl královny z Upper East Side? Inspirujte se a vypadejte stejně úchvatně jako Blair Waldorf!

Před časem jsme si pro vás přichystali článek o tom, jak se seriál Gossip Girl dostal do našeho podvědomí nejen jako zajímavé nahlédnutí do intrikářských životů zbohatlíků z New Yorku, ale také jako jedna velká módní přehlídka s těmi nejkrásnějšími designerskými kousky.

Dnes se zaměříme na jednu z hlavních postav tohoto seriálu. Blair Waldorf je dcerou módní návrhářky, odtud možná pramení její skvělý vkus. Je sebevědomá, elegantní a vždy upravená. Chcete vypadat jako ona? Tak čtěte dál!

Čelenky

Extravagantní, výrazné, malé, velké, barevné. Blair je má všechny! Pokud jste zatím byla zvyklá jen na černé či bílé a hlavně nenápadné, zaexperimentujte a pořiďte si nějakou zajímavou! Uvidíte, jak to váš účes oživí.

Růžová čelenka Zelená čelenka
Bílá čelenka Červená čelenka

Punčochy

Queen B nosí kalhoty jen málokdy. V devadesáti procentech se v seriálu objevuje v sukni či šatech a nebojí se své modely ozvláštnit punčochami. Zkuste to také! Že nevíte, jak je správně zkombinovat? Je to snadné. Co zkusit třeba malé černé a k nim zářivě červené punčochy a doplňky?

Černé punčochy Červené punčochy
Šedé punčochy Bílé punčochy

Kabátky

Podzim se neúprosně blíží a s ním i doba kabátků a trenčkotů. Blair má vždy nějaký krásný kousek po ruce. Vy nemusíte hned utrácet za značkové kabáty od Burrbery či Prady, zkuste se ale na nákupech poohlédnout po nějakém výrazném elegantním trenčkotu, který váš outfit rozzáří. Vždyť černých a šedých kabátů denně vídáme spousty!

Kostkovaný kabát Bílý kabát
Modrý kabát Zelený kabát

Vlasy

V posteli, po ránu, po prohýřené noci – Blair má vždy upravené a lesklé vlasy. Základem je samozřejmě správná péče. Blair nejraději nosí velké romantické vlny, které dodávají vlasům na objemu. Občas se také objeví s vlasy rovnými nebo se společenským drdolem. Jak na takový drdol se můžete inspirovat ve videu níže.

Romantické vlny Drdol

 

Make-up

Čím jiným zakončit dokonalý vzhled? Make-up dokáže zázraky, v případě Blair je ale základem krásně čistá pleť. Používejte tedy čisticí pleťovou vodu alespoň jednou denně. Při líčení ve vyhýbejte výraznějším barvám, vsaďte na přirozenost a čistotu. Po zvýraznění obočí stačí nanést trochu zdravíčka na tváře a rty přetřít růžovým leskem na rty.

 

Líbí se vám styl Blair Waldorf? Nebo máte raděj Serenu? Nebojte se diskutovat v komentářích nebo nám o svých názorech napište na Facebook

 

Foto: fashionfrex.net, fashionstyleadvice.com, stylediary.co.za, instyle.com, gossipgirlstyleblog. com,onsugar.com

Video: YouTube.com

 

Podobné články