I holky kakají… Ale nesmrdí!

Představujeme POO - POURRI - Toaletní revoluce je tady! Pár stříknutí před a žádný zápach po.

Znáte ten pocit, když jste někde na návštěvě, u rodičů své drahé polovičky, na pracovním pohovoru, na menší párty u někoho doma, v bytě s několika dalšími obyvateli… A najednou to přijde. Musíte na velkou, hned teď a neodkladně. Jenže co ten nepříjemný pach „po tom“…? Není vám pak trochu stydno? A proto?

ZANECHTE PO SOBĚ NA PÁRTY, V PRÁCI, VE ŠKOLE, NA RODINNÉ OSLAVĚ ČI U PŘÍTELE VŮNI RŮŽOVÝCH KVĚTŮ, JASMÍNU ČI CITRUSU. 

Video, které má na YouTube přes 27 milionů zhlédnutí, opravdu pobaví!

Co je Poo-Pourri?

Poo-Pourri je směs esenciálních olejů, které eliminují veškerý záchodový odér.

Poo-Pourri je směs esenciálních olejů.

Poo-Pourri není chemický sprej, který jen maskuje pachy. Z aromaterapeutických principů plyne, že pár vstřiků před vykonáním potřeby vytváří vrstvu esenciálních olejů, která zabraňuje šíření veškerých zápachů. Neobsahuje žádné tvrdé chemikálie, je pouze směsí esenciálních olejů.

Jak Poo-Pourri funguje? 

JEDNODUŠE NASTŘÍKEJTE POO – POURRI DO MÍSY, ČÍMŽ SE NA HLADINĚ VYTVOŘÍ VRSTVA ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ, KTERÁ ZABRAŇUJE ŠÍŘENÍ VEŠKERÝCH ZÁPACHŮ A VY TAK PO SOBĚ ZANECHÁTE VŮNI ROZKVETLÉ LOUKY.

Poo-Pourri nepřekrývá zápach, ale zamezuje jeho vzniku přímo u zdroje.

Poo-Pourri.

Můj názor

Já jsem osobně Poo-Pourri vyzkoušela a povím vám, to je věcička. Krásná vůně po celé koupelně, kterou jen tak něco nepřebije. Není to žádná drogérková umělá záchodová pavůně. Je příjemná, je cítit po čerstvém citrónu s lehkým nádechem vanilky. Navíc design lahvičky je prostě úžasný. Můžete mít Poo-Pourri sebou v kabelce nebo i vystavený v koupelně, rozhodně není za co se stydět. Je to neskutečně šikovná vychytávka.

Kde Poo-Pourri koupíte?

V tom je ten fór. Poo-Pourri ještě ani není v obchodech. Je to naprostá novinka, revoluce, kterou můžete mít mezi prvními! Bude k dostání brzy, nebojte. Od 1. června 2014 budou všechny produkty k dostání ve velikosti 2oz (cca 60ml, 100 použití) za cenu 299 Kč na www.poo-pourri.cz. V nabídce budou celkem 4 vůně! Kromě základní unisex citrusové vůně Poo-Pourri Original také květinová Deja Poo, ovocná No. 2 nebo svěží a mužná Royal Flush – vhodná pro chlapa.

A protože my vás máme rádi a chceme, abyste se s námi cítili dobře, můžeme pro vás připravit soutěž o balíčky Poo-Pourri. Chtěli byste? Pokud ano, dejte LIKE tomuto článku! Když bude mít článek dostatek liků, soutěž pro vás vyvěsíme. Tak co, kdo do toho jde s námi?

 

Zdroj: Poo-Pourri.cz

Foto: Adriana Martinovičová, StudentPoint

Video: YouTube.com

Podobné články