Proč stále více lidí dává zážitky jako dárky?

Dárky by měly být něco, co si dotyčný jen tak sám nekoupí. Zapomeňte proto na kosmetické balíčky, které jsou sice praktické, ale věřte, že nikoho neohromí. Pojďte od teď darovat zážitek, na který bude obdarovaný vzpomínat celý život. A uvidíte, že si ani na okamžik nepostěžuje, že tentokrát nedostal jako dárek k narozeninám nebo k jakékoli jiné příležitosti lahev alkoholu nebo oblečení.  Člověka totiž utváří vzpomínky a zážitky, nikoli hmotné věci, které vlastní. Proto většina lidí v poslední době spoléhá spíše na darování zážitků oproti klasickým dárkům. Mrkněte třeba na web Adropu, tam najdete ten pravý dárek pro každého.

Dárek pro zamilované páry

Né každý je milovník adrenalinu a pro některé jsou zážitky poloviční, když je nemůže strávit se svým partnerem. I na ty jsme mysleli a ideálním dárkem je třeba tento romantický pobyt v roubence s vlastní vířivkou. Co lepšího si zamilovaný pár může přát než chvíle soukromí v krásném prostředí jako z pohádky, večeři při svíčkách a masáže? Součástí pobytu je romantická výzdoba, mísa s ovocem, masáž pro oba, čtyřchodová romantická večeře a lahev vína. Na tyhle dny v pohádce se nedá zapomenout.

Udělejte z něj kutila

Jestliže je pro něj romantika sprosté slovo a raději se schová ve své dílně, kde neustále něco vyrábí, darujte mu zážitek v podobě kurzu výroby nábytku z palet. Nejen, že bude ve svém živlu, ale ještě se naučí vyrábět věci, které se doma budou určitě hodit. Třeba takové poličky do obýváku nebo nový nábytek na terasu, nepotřebujete? Navíc každý kus je originál, a to se nikdy neokouká. Pokud to není úplně kutil od narození, nemusíte se bát. Po celou dobu kurzu bude k dispozici zkušený instruktor, který se vším poradí a pomůže.

I milovníci adrenalinu si přijdou na své

Pro milovníky vzrušení je na Adropu připravená celá sekce adrenalinových zážitků, které je rozhodně nenechají chladnými. Jejich škála je opravdu široká a vybere si zde úplně každý. Tandemový seskok padákem, větrný tunel, odstřelovací kurz, let stíhačkou nebo vojákem na zkoušku? To vše můžete darovat. Velmi nevšedním dárkem je také tandem paragliding, což rozhodně není zážitek pro slabochy. Adrenalin, krásný výhled a pocit nekonečné svobody, to všechno nabízí tento tandemový let. A kdyby vám to přišlo málo vzrušující, je možné zakoupit variantu s akrobatickým tandemem. Bát se o něj nemusíte, bude v rukách zkušeného pilota, který mu vše vysvětlí. Jestliže má rád zvuk motoru, můžete mu darovat motorový paragliding. Vzhůru do výšin!

Rychlá auta = dárek pro muže

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na všechny, kteří milují vůni benzínu a spálených pneumatik. Dárek v podobě jízdy ve ferrari na okruhu vykouzlí úsměv na tváři každému muži. Z nuly na sto to zvládne s vozem Ferrari 488 Spider za tři sekundy, takže ani nestihne mít nějaké obavy. Prostě sedne za volant, šlápne na plyn a bude se prohánět po okruhu. Po tomto zážitku bude mít nejen vyčištěnou hlavu, ale hlavně bude mít co vyprávět kamarádům u piva.

Podobné články