10 věcí, které musíte stihnout za prázdniny!

Tyhle věci prostě musíte o pořádných prázdninách zažít!

Léto, ke kterému patří neodmyslitelné slunce a užívání si volného času, má také svoje „must“, i když to povětšinou není nic, co by nám vadilo.

Navštívit festival

Hudební, filmový nebo třeba jídla, je to jedno. Hlavně si pár dní užít v atmosféře festivalu, protože ty jsou jednoduše nezaměnitelné.

Vyspat se dorůžova

Mít naspáno tolik, až vás to začne štvát. Jde to, chce to velmi často trénovat, a ono to půjde!

Přečíst knihu

Aspoň tenkou. Protože kdy jindy je na to více času? Už neexistují výmluvy. Najděte si v knihovně něco hezky odlehčeného a zasmějte se, třeba cestou k moři nebo na Mácháč.

Vykoupat se do rozmočení prstů

V bazénu, rybníku, jezeře, moři nebo ve vaně. Prostě namočte své tělo do vody. Buďto studené na osvěžení, nebo horké před spaním, ale dlouho, až vaše prsty budou jako varhánky.

Zamilovat se

A nemusíte rovnou do někoho, ale stačí najít něco nového, co si jednoduše zamilujete. Ať je to melounová zmrzlina nebo trička s výstřihem do v.

Dobře se najíst

A trávit někde na louce nebo v parku. Protože k hezkému létu patří bezpochyby výborné jídlo. Jahodové knedlíky s tvarohem, šopský salát, broskve, meloun, borůvkový koláč s drobenkou, ledový čaj s citrónem, jahodami a ledem, pizza prosciutto funghi, kebab s bylinkovou omáčkou…

Najít brigádu

Ano, někdy to může to být neskutečná otrava. Ale peníze, nové kontakty a prostředí jiné než školní lavice, člověku jedině prospívá!

Něco oslavit

Narozeniny, svátek anebo jen to, že je pondělí. Vždyť vám může být jedno, co je za den, natož kolik je hodin. Pořádně to zapijte a užívejte svobodu, které prázdniny dávají.

Zmoknout

Letní deštík je příjemný. Samozřejmě ne každý večer, ale jednou za léto pořádně zmoknout a skákat v kalužích je prostě príma.

Nejít celou noc spát

Je jedno proč. Párty, sledování filmů, zapálené svěřování zážitků přátelům, ale hlavně vidět svítání a prožít celý den opravdu naplno.

Užívejte, co můžete!

 

A co vy? Co prostě musíte o prázdninách stihnout? Napište nám pod článek!

 

Foto: monsterdonut.devianart.com, holunder.devianart.com

Podobné články