Recenze seznamky Nemravný šepot

Flirt seznamka Nemravný šepot
7.8
Velmi dobrý
Sečteno a podtrženo
Jestliže vás láká erotický chat, pak je seznamky Nemravný šepot skvělým řešením. Místo prémiového účtu je zpoplatněné odesílání zpráv, tedy i jednoduché zrušení účtu a vymazání profilu.
Klady
Dobře zaběhnutá seznamka
Bez nutnosti VIP účtu
Snadná registrace
Zápory
Vyšší cena za odesílání zpráv
Falešné profily žen

Spíš, než nevinný flirt vás láká erotický chat? Pak vám rádi doporučíme seznamku Nemravný šepot. Kromě žhavého flirtu tu na vás čeká spousta uživatelů, se kterými si můžete vyměňovat zprávy s erotickým podtextem.

Seznamek na flirt i sex je poslední dobou jako máku, tak jsme zkusili najít a vybrat ty zajímavé a ty skvělé. Pokud se o tom chcete dozvědět víc, můžete si přečíst článek o nejlepších flirt seznamkách.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na Nemravný šepot.com –7/10

Od vzrušujícího pokecu vás nebude zdržovat žádná komplikovaná registrace. Založení profilu vám zabere jen pár okamžiků. Je potřeba vyplnit jen několik základních údajů, jako je pohlaví, věk a pár informací o vašem zevnějšku.

Flirt seznamka Nemravný šepot
Internetová seznamka

Jako u většiny seznamek, i zde je registrace a vytvoření profilu bez poplatku. Namísto prémiového účtu, který je u jiných seznamek nezbytností, budete pro plné využití seznamky potřebovat kredity. Ty slouží k odesílání soukromých zpráv a vzkazů ostatním lidem. Za každou odeslanou zprávu se z vašeho konta odečte jeden kredit. Další rozdíl oproti jiným seznamovacím webům je, že všechny platby jsou jednorázové.

Erotický flirt seznamka
Cena kreditů na Nemravný šepot.com

Navrhované kontakty – 7/10

Na této seznamce nevyplňujete žádný osobnostní test. Profily, které se vám zobrazují mezi navrhovanými kontakty, jsou vybírány spíš náhodně. Uvidíte fotky uživatelů z různých věkových skupin i z různých krajů. Pro konkrétnější výsledky můžete využít filtr, který najdete v horní části stránky. S jeho pomocí si můžete zobrazit profily osob podle jejich věku, bydliště ale také vzhledu.

Pokud se zdrháte oslovit uživatele z navrhovaných kontaktů, můžete využít funkce Shoda. Jedná se o hodnocení profilových fotografií, které můžete znát například z Tinderu či jiných seznamovacích aplikací. U každé fotografie najdete dvě volby: ano a ne. Udělením vzájemného ano vytvoříte shodu. Seznam vašich shod najdete přehledně v hlavním menu vašeho profilu.

Aplikace a další služby na Nemravný šepot.com – 7/10

Nevýhodou této seznamky je absence mobilní aplikace. Tento nedostatek je do jisté míry vykompenzován velmi dobrou mobilní verzí stránky. V chytrém telefonu či tabletu je ovládání seznamky opravdu snadné a přehledné. Pokud chcete dostávat upozornění o aktivitě na vašem profilu, můžete využít emailové notifikace. Když vám jiný uživatel pošle vzkaz, přidáš si váš profil do oblíbených nebo s vámi vytvoří shodu, přijde vám informační email.

Na seznamce Nemravný šepot najdete velké množství sponzorovaných odkazů s erotickou tématikou. Pokud vás chatování opravdu rozparádí, můžete využít jejich nabídky. A ta je nejen pikantní, ale také pestrá.

Erotická seznamka
Seznamka pro sexy flirt Nemravný šepot

Zrušení účtu na Nemravný šepot.com – 10/10

Vzhledem k tomu, že seznamka Nemravný šepot nenabízí žádné prémiové předplatné, ale funguje na principu kreditů, zrušení účtu je neuvěřitelně jednoduché. Všechny platby za kredity jsou jednorázové, tudíž nehrozí, že vám budou strhávány peníze, i když seznamku již nevyužíváte. Pokud chcete své působení na seznamce ukončit, stačí jednoduše smazat váš profil.

Celkové hodnocení seznamky Nemravný šepot.com

Jestliže vás láká erotický chat, pak je seznamky Nemravný šepot skvělým řešením. Více než na osobní setkání, je zaměřena na výměnu sexy zpráv, fotografií a videí. Kromě profilů reálných uživatelů tu najdete také falešné profily žen. Seznamka je dobře zaběhnutá s velkou uživatelskou základnou. Cena za odesílání zpráv je poněkud vyšší, ale všechny platby jsou jednorázové. Zrušení profilu je tedy naprosto bezproblémové.

Seznamka Nemravný šepot

7.8
Velmi dobrý
Klady
Dobře zaběhnutá seznamka
Bez nutnosti VIP účtu
Snadná registrace
Zápory
Vyšší cena za odesílání zpráv
Falešné profily žen
Flirt seznamka Nemravný šepot
Sečteno a podtrženo
Jestliže vás láká erotický chat, pak je seznamky Nemravný šepot skvělým řešením. Místo prémiového účtu je zpoplatněné odesílání zpráv, tedy i jednoduché zrušení účtu a vymazání profilu.

Přehledně jsme pro vás flirt seznamky popsali a seřadili ve článku nejlepší seznamky na flirt. Pokud nehledáte vážný vztah, ale chybí vám vzrušení či romantika? Vyzkoušejte online seznamku Žhavé noci. Jak tato flirt seznamka funguje, se dozvíte se v naší recenzi.

Podobné články