Recenze KetoFit Proteinová dieta na 4 týdny

7.6
Výborná
Sečteno a podtrženo
Kvalitní česká proteinová dieta KetoFit se stane skvělým parťákem při hubnutí pro ty, kteří preferují transparentní výrobu a chutná, kvalitní jídla. Náročná může být vyšší cena diety.
Klady
Velké množství příchutí koktejlů
Chutná jídla
Kvalitní suroviny a výroba v ČR
Dárek k balíčku zdarma
Zápory
Vyšší cena za celý balíček i jednu porci

Měsíční balíček ketonové diety KetoFit od české značky je ideálním pomocníkem při snaze shodit přebytečná kila. Nabízí velkou možnost volby příchutí, takže si vyberou i ti, kteří jsou opravdu vybíraví. Většina jídel je navíc velmi chutná a kvalitní, takže se rozhodně nemusíte bát, že dieta napáchá škody na vašem zdraví. Jak tedy tuto ketogenní dietu hodnotíme my?

Nezaujala vás tato ketonová dieta? V našem článku vám přinášíme výběr těch nejlepších keto diet na českém trhu, ze kterého si vybere určitě každý, kdo touží po rychlém a efektivním zhubnutí bez hladu a starostí.

O značce KetoFit

KetoFit vyrábí proteinová jídla i speciální balíčky s ketogenními dietami z našich luhů a hájů. Výroba i vývoj jednotlivých produktů probíhá u nás v ČR, a tak se nemusíte obávat nekvalitních dovezených produktů. Značka navíc dbá na výběr opravdu kvalitních surovin a otevřený přístup k zákazníkům, kterým rádi pomohou s plány na hubnutí i organizací samotné diety. Od roku 2013, kdy firma vznikla, již hubnutí pomocí jejich produktů vyzkoušelo 100 000 žen, na které je celá dieta zaměřená. I složení diety je upraveno tak, že akceptuje specifika ženského hubnutí a přináší jim co největší šanci na úspěch v cestě za vysněnou postavou.

Keto fit logo nové

Hodnocení vybraných vlastností diety KetoFit

Pozn. Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Příchutě a typy jídel od KetoFit– 9/10

Dohromady vyrábí firma KetoFit okolo 60 druhů jídel, ale v balíčku jich tolik nenajdete. Přesto se můžete těšit na relativní variabilitu jídel i příchutí. V rámci balíčku na vás čeká celkem padesát proteinových koktejlů, u kterých si můžete vybrat čtyři příchutě. V nabídce jsme jich našli celkem patnáct, takže je prakticky nemožné si nevybrat takovou, která vám bude chutnat. Zajímavou volbou může být například nápoj s příchutí espressa nebo ananasu, konzervativnější lidé mohou zvolit klasiku v podobě banánu, jahod nebo lískového oříšku. U zbylých druhů jídel si již konkrétní příchutě vybrat nemůžete.

V balíčku kromě nápojů najdete například žampionové a sýrové omelety, kuřecí a sýrové polévky, čokoládovou kaši, svíčkovou omáčku, smoothie a panna cottu. Super nám chutnal také semínkový keto chleba. Ale pozor, v balíčku na čtyři týdny najdete pouze jeden tento chleba. Takže je spíše na ochutnání a v případě, že vám bude vyhovovat, si ho můžete dokoupit ve větším množství.

Cena KetoFit za porci – 6/10

Tato keto dieta je sice skvělá, ale také poměrně drahá. Spolu s balíčkem získáte 142 porcí, které vám vydřží přibližně na 28 dní, což ale znamená, že průměrná cena za porci je přibližně 53 korun. To je téměř o patnáct korun víc než u některých jiných ketonových diet. Když k tomu ještě přidáte, že je obvykle potřeba jídla doplňovat o povolené potraviny, například zeleninu, tak vás dieta nevyjde levně. Finanční náročnost diety je ale částečně vykompenzována vysokou kvalitou použitých potravin. Často však narazíte na „akci“ a pak se cena vyrovná ostatním. Jedna porce pak vychází na cca 35 Kč a to už je o hodně lepší.

Hodnocení uživatelů – 8/10

Uživatelé hodnotí dietu velmi pozitivně. Vyhovuje jim chuť většiny jídel i efektivita hubnutí. Někteří uvádějí, že proteinové tyčinky nejsou příliš chutné a mají umělou pachuť, většina uživatelů si ale na tento problém nestěžuje. Naopak, téměř všichni by ocenili možnost volby příchutí i u polévek a dalších pokrmů. Všichni se ale shodují na tom, že dieta dobře funguje a je kvalitní. Stanete se dalším uživatelem se skvělými zkušenostmi s touto ketogenní dietou?

KetoFit - proteinová keto dieta

Celkové zhodnocení

Ketonová dieta (proteinová dieta, keto dieta) od značky KetoFit vás sice donutí sáhnout hlouběji do kapsy, ale na oplátku nabízí vysokou kvalitu potravin a velmi chutná jídla. Vybrat si navíc můžete z naprosto neuvěřitelného množství příchutí proteinových nápojů. I variabilita ostatních jídel seš nám zdá jako poměrně rozsáhlá. Většinu jídel hodnotíme nejen my, jako chuťově dobrá. Ostatní uživatelé vyzdvihují zejména semínkový KetoFit chleba. S KetoFit tak zhubnete rychle  a efektivně bez toho, abyste si s dietou museli dělat příliš mnoho starostí.

KetoFit Proteinová dieta na 4 týdny

7.6
Výborná
Klady
Velké množství příchutí koktejlů
Chutná jídla
Kvalitní suroviny a výroba v ČR
Dárek k balíčku zdarma
Zápory
Vyšší cena za celý balíček i jednu porci
Sečteno a podtrženo
Kvalitní česká proteinová dieta KetoFit se stane skvělým parťákem při hubnutí pro ty, kteří preferují transparentní výrobu a chutná, kvalitní jídla. Náročná může být vyšší cena diety.

Na internetu samozřejmě narazíte i na další ketonové diety, ty, které jsme již otestovali, najdete v srovnávacím článku Co je to keto dieta. Jestli se vám nezdá tahle, zkuste prostudovat i recenzi KetoDiet. Ale existují i další, alternativou může být i ketonová dieta My Keto. Zajímavá jídla, mimo jiné i cukroví, nabízí třeba Zdravé stravování. 

Podobné články