Recenze online kurzu Angličtina bez biflování

Angličtina bez biflování logo
8.50
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Angličtinu bez biflování můžeme doporučit všem, kteří rádi naslouchají zvuku jazyka a nebojí se to zopakovat. Učení probíhá metodou napodobování (metoda Imitum) a nevyžaduje přímé učení slovíček, na které jsou mnozí zvyklí.
Klady
Zajímavá metoda výuky
Praktická výuka mluvení
Kurzy i pro děti
Výuka slovíček poslechem
Zápory
Nevolíte si sami jazykovou úroveň (je podle testu)
Neprocvičíte psaní a čtení
Nefunguje offline

Testujeme různé kurzy online angličtiny a dnes se podíváme na online Angličtinu bez biflování. Hned na začátku nás zaujala metoda, kterou k výuce tato angličtina využívá. Jmenuje se Imitum (z latinského slova Napodobenina). Druhá zajímavá věc pak byla roční záruka na vrácení peněz. Pokud se chcete dozvědět o Angličtině bez biflování víc, čtěte dál.

Kromě poslechového kurzu Angličtina bez biflování jsme se podívali i na další jazykové kurzy. Jejich porovnání a hodnocení najdete v našem článku Nejlepší online kurzy angličtiny.

Angličtina bez biflování – efektivní výuka angličtiny

Žádné biflování slovíček nebo gramatiky. Angličtina bez biflování se rozhodně obejde bez věcí, které si pamatujete ze školy. Bez nudného učení slovíček a gramatiky.

Využívá metodu Imitum, což latinsky znamená napodobování. Jak název vypovídá, anglicky se naučíte stejně přirozeným způsobem, jako když se malé dítě učí mateřský jazyk. Budete poslouchat rodilé mluvčí a snažit se je napodobovat. Angličtina bez biflování totiž využívá logickou paměť, která je pro studium cizích jazyků mnohem efektivnější, než mechanická, která se běžně využívá v jiných kurzech a stále i ve školách.

Součástí Angličtiny bez biflování jsou učitelé z USA i Velké Británie a díky lektorům z těchto zemí dokážete brzy sami porovnat rozdíly mezi americkou a britskou angličtinou.

S pomocí metody Imitum se naučí anglicky úplně každý. Jediné, co studiu musíte obětovat, je alespoň patnáct minut denně. Pokud to uděláte, za rok se dokážete bez problémů domluvit! Interaktivní kurzy online Angličtiny bez biflování můžete studovat kdykoliv a kdekoliv. Jediné, co potřebujete, je připojení k internetu.

Garance vrácení peněz

Rádi byste se naučili anglicky, ale nechcete zbytečně platit lekce dopředu? Nevadí. I s touto možností kurz počítá. Můžete využít zkušební doby a nezávazně se zúčastnit několika lekcí zdarma.

Pokud se pro kurz rozhodnete a časem zjistíte, že vám tento výukový systém nevyhovuje a ani při respektování návodu se vaše anglické dovednosti do roka výrazně nezlepší, své peníze dostanete zpět. Angličtina bez biflování vám totiž garantuje roční vrácení peněz v případě nespokojenosti s výsledkem.

Úrovně

Máte v rodině někoho dalšího, kdo by se rád učil anglicky s vámi? Skvělé. Můžete se vzájemně podporovat a vzdělávat se společně, a to i případě, že každý máte jinou úroveň znalostí. Studovat angličtinu tak může úplně každý, protože kurz poskytuje nové znalosti různé úrovně.

ZačátečníciNaučí se základy jazyka, tedy anglicky rozumět a mluvit. Přirozeně s tím načerpají slovní zásobu a pochopí anglickou gramatiku.
Mírně pokročilíRozšíří si slovní zásobu a procvičí konverzaci.
PokročilíNaučí se lépe rozumět rodilým mluvčím a mluvit se správnou výslovností.
Úplně všichniNaučí se anglicky komunikovat a myslet bez biflování.

Drobnou nevýhodou pro některé z nás může být, že na konci studia neobdržíme žádný certifikát. A my někdy odměny a certifikáty dostáváme rádi. Nepovažujeme to ale za zásadní vadu na kráse tohoto jinak skvělého online kurzu angličtiny.

Hodnocení vybraných vlastností – Angličtina bez biflování

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Metoda výuky angličtiny – 8,5/10

Poměrně málo používaná, ale velmi zajímavá metoda Imitum. Kurz hodně využívá poslech mluvy rodilých mluvčí a jejich napodobování. Anglicky se učíte stejně přirozeným způsobem, jako když se malé dítě učí mateřský jazyk. Angličtina bez biflování se tak snaží využívat vaši logickou paměť, která je pro studium cizích jazyků mnohem efektivnější, než mechanická, která je stále běžná ve většině našich škol.

Rozsah výuky angličtiny a obtížnosti – 7/10

Myslíme si, že by nabídka mohla být rozmanitější. Obsahuje totiž 2 kurzy pro děti a 3 kurzy pro dospělé. Za nevýhodu považujeme to, že si sami nemůžete uvnitř kurzu zvolit obtížnost (přestože kurz obsahuje všechny úrovně obtížnosti), ale musíte projít testem, který vás pak do úrovně přidělí. Přesto, a s přihlídnutím na použitou metodu Imitum, se dá napsat, že se jedná o výborný jazykový kurz, který vás naučí mluvit.

Cena online kurzu angličtiny – 9/10

Cena kurzu začíná na 4 990 Kč, ale jedná se o celkem rozsáhlý kurz. Obsahuje všechny jazykové úrovně, které vám budou k dispozici celé 2 roky. Úrovní je 6, tudíž cena za jednu úroveň je cca 800 Kč. A to už tak nákladné není, dokonce to řadí Angličtinu bez biflování k levnějším kurzům. Pokud ale budete mít zájem o některý ze speciálních kurzů, připravte si o něco více peněz, nebo si prohlédněte nabídky prémiových balíčků.

Technické vlastnosti/kompatibilita  – 8/10

Online Angličtina bez biflování vám poběží jak na počítači, tak na tabletu a v mobilním telefonu. A nebojte se, je přizpůsobena pro iOS i Android. Snad jen upozornění, že pro Windows XP už není dostupná.

Program je velmi jednoduchý a k jeho správnému ovládání nepotřebujete mít speciální znalosti s využíváním moderních technologií, ani z prostředí internetu. Dobrou návodku má Angličtina bez biflování přímo na svých stránkách. Vlastně to trochu připomíná karaoke, posloucháte jazyk, vidíte jednotlivá slova a vše si ukládáte do paměti. Studium je tak vhodné pro kohokoli a není omezeno ani věkově.

Závěrečné hodnocení – Angličtina bez biflování

Online jazykový kurz Angličtina bez biflování je vhodná pro ty, kteří se nechtějí (nebo jim nevyhovuje) učit slovíčka a gramatiku klasickými způsoby. Metoda Imitum přináší něco nového, co stojí za vyzkoušení. Je vhodná pro úplné začátečníky, ale i pro pokročilé. Pro ty, kteří se chtějí rozmluvit se zdá být velmi vhodná, ale pokud se chystáte na nějaké zkoušky, či se chcete zdokonalit ve psaní, zvolte nějaký jiný kurz.

Ukázka výuky

Angličtina bez biflování

8.50
Perfektní
Klady
Zajímavá metoda výuky
Praktická výuka mluvení
Kurzy i pro děti
Výuka slovíček poslechem
Zápory
Nevolíte si sami jazykovou úroveň (je podle testu)
Neprocvičíte psaní a čtení
Nefunguje offline
Angličtina bez biflování logo
Sečteno a podtrženo
Angličtinu bez biflování můžeme doporučit všem, kteří rádi naslouchají zvuku jazyka a nebojí se to zopakovat. Učení probíhá metodou napodobování (metoda Imitum) a nevyžaduje přímé učení slovíček, na které jsou mnozí zvyklí.

Jestli vám Angličtina bez biflování metodou Imitum připadá příliš experimentální, zkuste si najít jiný kurz online angličtiny. Jejich srovnání najdete ve článku nejlepší online kurzy angličtiny. A pokud vás jazyky zajímají více, zkuste si přečíst i další zajímavé informace v textu Chcete mít slovní zásobu jak anglický král? nebo 4 důvody, proč se učit polsky či 7 tipů jak se efektivně naučit anglicky.

Podobné články