Recenze seznamky Singles50

Online seznamka pro seniory
8.25
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Skvělá seznamka pro starší. Přehledná a bezpečná s mnoha zajímavými lidmi. Jednoduchá registrace i pro ty, kteří se s internetem nekamarádí příliš. Ještě neházejte flintu do žita, okolo je přece tolik příležitostí, tak zkuste i tohle.
Klady
Přehlednost
Dobré zastoupení obou pohlaví
Test osobnosti
Videohovor
Zápory
Chybí mobilní aplikace
Vyšší cena prémiového členství

Najít seriózní seznamku pro seniory, která funguje, není zrovna jednoduché. Vyzkoušeli jsme pro vás seznamku Singles50. Tato webová aplikace je určená pro muže i ženy nad 50 let. Jak dopadla v našem testu se dočtete na následujících řádcích.

Kromě seznamek pro seniory jsme se podívali také na seznamky pro vážný vztah či nezávazný flirt. Nejste si jisti, která je pro vás ta pravá? Recenze těch nejznámějších najdete v našem článku Nejlepší online seznamky.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství Singles50 – 8/10

Na této online seznamce oceňujeme především snadnou a rychlou registraci. Založení profilu je opravdu jednoduché. S jeho vyplněním vám pomůže virtuální asistentka. Otázky jsou jasně formulované a dotazník je velice přehledný. Tudíž i jedinci, kteří práci s internetem nemají zrovna v malíčku, registraci zvládnou levou zadní.

Ačkoliv pro plné využívaní seznamky je nutné prémiové členství, registrace a založení profilu není zpoplatněno. Díky tomu si můžete seznamku prohlédnout, vyzkoušet vybrané funkce a zvážit, zda vám toto prostředí vyhovuje. Bez VIP účtu uvidíte pouze rozmazané fotografie ostatních uživatelů. Také odesílání a čtení zpráv není bez placeného členství možné.

Seznamka pro seniory singles 50
Online seznamka pro seniory

Seznamka Singles50 patří mezi ty finančně náročnější portály. Prémiové členství je dostupné v několika verzích. Cenově nejvýhodnější je půlroční předplatné, při němž cena za jeden měsíc vychází na 399 Kč. Pokud si chcete seznamku pouze vyzkoušet, členství na jeden měsíc vás přijde na 699 Kč. VIP předplatné umožňuje nejen spoustu uživatelských výhod, ale svým způsobem funguje i jako záruka. Na online seznamkám lze velmi často narazit na falešné profily, podvodníky či sexuální predátory. Tyto osoby většinou vyšší poplatek odradí a soustředí se spíše na bezplatné seznamky.

VIP předplatné seznamka pro seniory Singles50
Prémiové členství na be2

Test osobnosti u Singles50 – 9/10

Velkou předností této seznamky je i osobnostní test. Ten je součástí registrace a je tedy zcela zdarma. Test osobnosti se skládá z několika tematických okruhů. Narozdíl od konkurenčních webů vám test zabere pouze pár minut. Je však poměrně propracovaný a zaměřuje se na zásadní otázky týkající se výběru partnera.

Osobnostní test seznamky pro seniory singles50
Test osobnosti Singles50

Smyslem testu je blíže poznat vás, stejně jako vaši představu ideálního partnera. Nejprve vás čekají otázky, které se týkají partnera a vašeho přístupu k romantickým vztahům. Kromě otázek na fyzický vzhled vašeho protějšku zde najdete také na dotazy ohledně jeho povahy či vzdělání vysněného partnera. Pokud na určitý typ otázek nechcete odpovídat, test umožňuje i tuto volbu. Druhá sada otázek se soustředí na vaši povahu, vzhled, názory a životní styl. Otázky nejsou nikterak komplikované, přesto toho o vás hodně prozradí.

Osobností test je tou nejdůležitější funkcí celé seznamky. Na jeho základě vám systém nabídce řadu partnerů, kteří nejvíce vyhovují vašim požadavkům. Jak se k vám potenciální partner hodí, poznáte podle takzvaného skóre kompatibility. Jako první uvidíte profily uživatelů s nejvyšším skóre. Máte však možnost oslovit také uživatele mimo tento předvýběr.

Aplikace a další služby – 7/10

Seznamku Singles50 lze používat pouze prostřednictvím webového prohlížeče. Mobilní aplikace bohužel není k dispozici. S ohledem na to, že je seznamka primárně určená pro starší generaci, je to zcela pochopitelné. Upozornění na nové zprávy a ostatní aktivity vám budou chodit prostřednictvím emailu, který jste použili při registraci. Pokud tedy chcete mít aktuální informace o dění na vašem profilu, lze využít tyto emailové notifikace. V opačném případě lze odběr těchto emailů zrušit.

Seznamka disponuje i další funkcí, kterou musíme pochválit. Jedná o takzvané prolomení ledů. Pokud chcete oslovit protějšek, ale nevíte, jak začít konverzaci, odpovězte na 3 otázky uživatele, o kterého máte zájem. Pokud jej vaše odpovědi zaujmou, jistě vás bude kontaktovat. Prolomení ledů je vhodné nejen pro ostýchavé jedince, ale hodí se také jako další test kompatibility. Při správné volbě otázek vám odpovědi ostatních uživatelů mohou opravdu hodně prozradit.

Online seznamka pro seniory
Funkce prolomení ledů

Zrušení účtu u Singles50 – 9/10

Zrušení účtu na této seznamce nebývá problém. Pokud využíváte bezplatné členství, postačí, když váš profil jednoduše smažete. Tuto funkci najdete v nastavení profilu. Jestliže využíváte prémiové předplatné, zrušit jej lze několika způsoby. Vypovědět smlouvu lze kontaktováním zákaznické podpory prostřednictvím emailu. Nebo využijte odkaz, který najdete ve smluvních podmínkách, v sekci věnované zrušení předplatného. Žádost o zrušení je nutné podat vždy před koncem aktuálního předplatného. Jestliže tak neučiníte, je možné, že vám bude naúčtován i následující období.

Celkové hodnocení seznamky Singles50

Mezi seznamkami pro seniory je jasnou jedničkou Singles50. Jedná se o seriózní a bezpečnou seznamku se širokou členskou základnou. Vytvoření profilu i používání seznamky je velmi snadné a intuitivní. Chválíme také osobnostní test a skóre kompatibility. Absenci mobilní aplikace lze do jisté míry nahradit notifikacemi přes email. Vyšší cena prémiového předplatného je vzhledem ke kvalitě seznamky zcela oprávněná.

Seznamka Singles50

8.25
Perfektní
Klady
Přehlednost
Dobré zastoupení obou pohlaví
Test osobnosti
Videohovor
Zápory
Chybí mobilní aplikace
Vyšší cena prémiového členství
Online seznamka pro seniory
Sečteno a podtrženo
Skvělá seznamka pro starší. Přehledná a bezpečná s mnoha zajímavými lidmi. Jednoduchá registrace i pro ty, kteří se s internetem nekamarádí příliš. Ještě neházejte flintu do žita, okolo je přece tolik příležitostí, tak zkuste i tohle.

Hledáte nový způsob, jak se seznámit? My jsme se vrhli na zkoumání a hodnocení nejlepších seznamek. To zahrnuje i seznamky pro lidi různého věku, třeba seznamky pro seniory nebo seznamky na vážný vztah.

Podobné články

Seznamka pro vážný vztah

Recenze seznamky be2

Seznamka pro vážný vztah. Kdo hledá seriózní seznámení, může vyzkoušet tuhle seznamku.