Recenze Hera Real Hip

Masturbátor pro muže Hera Real Hip
8.8
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Výborná realistická pomůcka. Oceňujeme skvělý design, 2 otvory s masážními výstupky a kvalitní materiál. Nevýhodou může být složitější údržba a vyšší cena.
Klady
Vynikající design
2 otvory
Anatomická přesnost
Vodotěsná úprava
Zápory
Složitější údržba
Vyšší pořizovací cena

Chcete oživit vaše chvilky o samotě? Představujeme vám realistický masturbátor Hera Real Hip. Tato kompaktní hračka vám nabídne hned 2 těsné otvory, které jsou vždy připraveny k akci.

Další inspiraci najdete v našem článku věnovaném umělým vagínám a masturbátorům. Seznámíme vás se skvělými hračkami a poradíme, jak vybrat to nejlepší honítko.

Masturbátor Kokos Hera Real Hip

Hodnocení vybraných vlastností

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 10/10

Toto kompaktní honítko perfektně imituje ženské tělo. Již na první pohled vás zaujme svým realistickým vzhledem. Krásně kulatá prdelka vás bude svádět, kdykoliv se na ni podíváte. Dokonale tvarovaná mušlička vypadá jako živá. Nechybí jí klitoris ani stydké pysky, které po zásunu pevně obemknou vaši chloubu.

Realistický není jen vzhled, ale také materiál, z něhož je pomůcka vyrobena. Silikon Love Clone patří mezi špičkové materiály, které opravdu věrně napodobují kůži lidského tělo. Na dotek je neuvěřitelně příjemný a po zahřátí pomůcky jen těžko rozeznáte zda je to umělá vagína nebo skutečná žena.

Vnitřní rukáv – 10/10

Tento masturbátor pro muže nabízí rovnou 2 skvělé otvory, takže to není „jen“ umělá vagína. V každém na vás čeká jiný druh potěšení. Masážní výstupky, které najdete ve vagíně, jsou velmi podobné té opravdové. Kromě stimulujícího žebrování na vás čeká i G bod. Oceňuje také tvar vnitřního rukávu. Ten není rovný, ale příjemně zahnutý, takže pronikání je skutečně realistické.

I druhý otvor je velmi dobře propracovaný a při průniku vzbudí stejné pocity jako anální sex. Drobné kuličky jemně a efektivně masírují penis na každém milimetru. V análním otvoru se nachází hned několik zúžených míst, které dopomáhají vytvořit realistický zážitek z každého přírazu.

Realistický masturbátor Hera Real Hip

Rozměry – 7/10

Velikost masturbátoru Hera Real Hip vás buďto naprosto nadchne, nebo z ní budete zklamaní. Záleží na tom, co od produktu očekáváte. Pokud hledáte umělou vagínu v životní velikosti, pak se poohlédněte po jiné. Celková délka masturbátoru Hera Real Hip je totiž pouhých 25 cm. Což je v porovnání s ženským tělem velmi málo. V

Na druhou stranu je hračka skladná, dobře se drží a je také mnohem diskrétnější než jiné modely. Použitelná délka otvorů je 18 cm, což je takový lepší průměr. Velmi obdařeným pánům to však nemusí stačit.

Design – 9/10

Vzhled masturbátoru Hera Real Hip je opravdu skvělý. Přesto, že se jedná o miniaturu, vypadá jako živá. Kvalitní silikon a realistická tělová barva jsou výbornou kombinací, která skutečně funguje. Velice se nám libí také propracovanost vagíny. Nejen, že je anatomicky přesná, ale vypadá naprosto dokonale.

Funkce a vlastnosti – 8/10

Kromě 2 skvělých otvorů je další předností této pomůcky její vodotěsná úprava. Nemusíte se tedy bát si ji vzít s sebou do vany či sprchy. Jen si dejte pozor, aby se sprchový gel či šampón nedostal do styku s masturbátorem. Mohlo by dojít k poškození silikonu. Oceňujeme také plochou spodní část hračky. Díky tomu ji můžete umístit na jakýkoliv rovný povrch a užívat si handsfree jízdu.

Menší nevýhodou je náročná údržba. To je ale mínus všech silikonových masturbátorů. Po použití vždy otvory důkladně vymyjte vodou či dezinfekcí na erotické pomůcky. Když je hračka suchá, oba otvory důkladně napudrujte. Pudr zabrání slepení stěn a vaše kráska bude zase jako nová.

Diskrétnost – 9/10

Honítko Hera Real Hip je jednou z nejdiskrétnějších pomůcek. Vzhledem ke kompaktním rozměrům ji bez problému schováte do šuplíku či skříňky. Jelikož se jedná o nevibrační hračku, honítko je naprosto tiché. Jediným mínusem, co se diskrétnosti týče, je realistický vzhled pomůcky. Pokud ji necháte někde na očích, jen těžko to zamluvíte. Ale na druhou stranu, proč se za hrátky s takovou kráskou stydět?

Závěrečné zhodnocení

Masturbátor Kokos Hera Real Hip je skvělá realistická pomůcka, která spolehlivě zpestří vaše sólo hrátky. Zaujala nás především svým opravdovým vzhledem a kvalitním silikonovým materiálem. Líbí se nám, že nabízí rovnou 2 otvory s masážními výstupky, které působí neuvěřitelně realisticky. Výborný je i anatomicky přesný design, vodotěsná úprava a plochá spodní strana hračky. Nevýhodou je složitější údržba a poněkud vyšší pořizovací cena. Samozřejmě doporučujeme při používání doplnit pohodlí lubrikantem na vodní bázi.

Masturbátor Hera Real Hip

8.8
Perfektní
Klady
Vynikající design
2 otvory
Anatomická přesnost
Vodotěsná úprava
Zápory
Složitější údržba
Vyšší pořizovací cena
Masturbátor pro muže Hera Real Hip
Sečteno a podtrženo
Výborná realistická pomůcka. Oceňujeme skvělý design, 2 otvory s masážními výstupky a kvalitní materiál. Nevýhodou může být složitější údržba a vyšší cena.

Objevte další skvělé pomůcky pro masturbaci v našem článku o nejlepších umělých vagínách a masturbátorech. Erotickým pomůckám se tu věnujeme rozsáhleji a prozkoumáváme různá zákoutí této zábavy. Takže jsme zjistili, že existují speciální vibrátory pro ženy, jsou to womanizery a satisfyery.  Postupně u nás také vznikají další recenze zajímavých erotických pomůcek, přehledně se je vždy snažíme shrnout podle druhu činnosti, třeba nejlepší vibrátory, či venušiny kuličky. Nebojíme se ani lechtivějších témat, jako jsou anální kolíky a umělé panny. Člověk si má pořád rozšiřovat obzory.