Recenze online angličtiny EasyLingo

Angličtina od Easylingo
8.00
Perfektní
Sečteno a podtrženo
S online kurzem EasyLingo se anglicky naučíte za třicet hodin? Zdá se vám to příliš rychle nebo málo? Prozkoumali jsme jak to dělají a zdá se, že to jde. V 90 lekcích po 20 minutách projdete vše podstatné a opravdu se naučíte.
Klady
Doživotní přístup ke kurzu
Funkce lektor po ruce
Zisk certifikátu po úspěšném absolvování kurzu
Dvacet minut denně
14denní garance vrácení peněz
Studovat můžete odkudkoli a kdykoli
Zápory
Musíte být připojení k internetu

Testujeme jazykové kurzy online angličtiny a pomáháme vám vybrat si ten správný. V dnešní recenzi společně nahlédneme pod pokličku online kurzu Easylingo, pětihvězdičkového jazykového e-learningu, který mimo jiné nabízí online kurz angličtiny.

S online kurzem EasyLingo se anglicky naučíte za třicet hodin

Důvodů, které stojí za vaším dosavadním neúspěchem při výuce jazyků, může být celá řada. Na vině může být špatný učitel, nízká podpora okolí, nebo nedostatek motivace. Dobrá zpráva je, že online kurz EasyLingo na tyto aspekty myslí a angličtinu se s nimi naučíte snadno, zábavně a především z pohodlí vašeho domova. Studium kurzuv sobě spojuje motivační prvky, zábavu a maximální podporu. Výsledkem je výuka angličtiny, které se zaměřuje na individuální potřeby konkrétního studenta a výuka přizpůsobená na míru.  

Hodnocení vybraných vlastností EasyLingo

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Metoda výuky angličtiny – 8/10

Zůstat dlouhodobě motivovaný může znít jako téměř nesplnitelný úkol. S EasyLingo tomu tak ale není! Systém výuky využívá ověřené metody, ve kterých se promítá kognitivní psychologie a zkušenosti s výukou. Systém zároveň pracuje s vašimi výsledky, na základě kterých vyhodnotí, co se budete učit a co opakovat. Kurzem vás provede lektor prostřednictvím předem nahraných videí, ve kterých vás podpoří a namotivuje. EasyLingo zde využívá několik metod, díky kterým se s výukou sžijete již za tři týdny. A pokud se budete výuce věnovat poctivě, během šesti až dvanácti měsíců se posunete o jednu jazykovou úroveň.

Metoda dvaceti minut denně – K efektivnímu studiu vám postačí pouhých dvacet minut denně. EasyLingo doporučuje rozdělit studium do více kratších a frekventovanějších intervalů. Díky tomu si na jazyk rychleji vytvoříte pozitivní návyk a budete se rádi ke studiu vracet.

Metoda 70/30 – Studium se z třiceti procent skládá z učení nových poznatku a zbylých sedmdesát procent tvoří opakování již naučené látky. Díky této metodě se vyvarujete pocitu naprostého přehlcení a neztratíte motivaci k dalšímu vzdělávání.

Podpora easylingo jen pro vás

Metoda řízeného opakování – Systém EasyLingo sám pozná, kdy a jakou látku si potřebujete zopakovat, takže se nemusíte o nic starat. Každá lekce je šitá na míru přímo pro vás. Metoda řízeného opakování slouží především k tomu, abyste si naučené poznatky ukládali do dlouhodobé paměti. Toho docílíte vhodně načasovaným opakováním, které pro vás systém rozvrhne.

Metoda LRRC – V kurzu Easylingo se klade velký důraz na správnou výslovnost slov, kterou si nejlépe natrénujete právě metodou LRRC (listen – repeat – record – compare). Kouzlo metody spočívá v několika navazujících krocích. Slovíčko si nejprve poslechnete, poté ho nahlas zopakujete a nahrajete se. Systém vám následně přehraje vaši výslovnost spolu s výslovností lektora, abyste měli porovnání, jestli jste ho vyslovili správně. Slovíčka následně procvičujete šestnácti různými způsoby – posloucháte jejich správnou výslovnost, čtete, vybíráte, píšete, mluvíte. Cílem je zapojení všech smyslů, aby mozek při studiu dostával komplexní informaci.

Rozsah výuky angličtiny a obtížnosti – 8/10

EasyLingo je plné vyhodnocovacích a motivačních videí s rodilým mluvčím. K dispozici máte také spoustu poslechů a slovíček, které si můžete stáhnout ve formátu MP3 nebo PDF do vašeho zařízení. Strachováním se, jestli pro vás online kurz nebude moc náročný, byste jen zbytečně plýtvali čas. EasyLingo totiž nezavírá dveře ke studiu nikomu. Jedná se o online angličtinu pro začátečníky i pokročilé. Ať už jste tedy jakkoli zkušení, při dvacetiminutovém denním studiu, se dočkáte nejen zábavy a interaktivního přístupu, ale výrazného zlepšení.

Překonat strach z mluvení. To je jedna z nejproblematičtějších částí při studiu jazyka. Překonání této překážky je jeden z hlavních cílů, které si EasyLingo při výuce klade. S tímto účelem vytvořil online konverzační klub, kde si můžete nejen procvičovat své znalosti v praxi a pod vedením lektora, ale také poznat nové lidi, kteří mají stejný koníček jako vy. Jediné, co k tomu potřebujete, je internetové připojení a přístup do virtuální učebny.

Cena online kurzu angličtiny u EasyLingo – 7/10

Nezáleží na tom, jestli s jazykem máte, nebo nemáte zkušenosti. Například mluvená angličtina pro začátečníky EasyLingo a další zajímavé části pro jazykové nadšence jakékoliv úrovně jsou výhodou Easylinga. Každý kurz stojí 2 490 Kč a v případě zájmu lze k tomuto základnímu balíčku dokoupit lekce v konverzačním klubu nebo individuální lekce přes Skype. Částka, kterou za kurz zaplatíte, je podle našeho názoru relevantní, protože studium nabízí velmi lákavé a efektivní metody. Na druhou stranu by kurzy mohly být finančně více flexibilní, aby se dostaly i k těm, pro které je tato částka může být příliš vysoká. 

Dnes je již skoro samozřejmostí, že kurz máte možnost si vyzkoušet zdarma. Podobně je to i u angličtiny EasyLingo.

Technické vlastnosti/kompatibilita – 9/10

Ke studiu nepotřebujete žádné těžké bichle, ani zaprášené slovníky. V kurzu EasyLingo se učíte za pomoci interaktivní učebnice, ve které není třeba následovat něčí pokyny. Látku si procvičujete podle vlastního tempa a chuti. Můžete začít lekci doma, pokračovat v tramvaji a dokončit ji při polední přestávce v práci. Studovat můžete odkudkoli podle vlastních preferencí. Stačí si stáhnout mobilní aplikaci a do angličtiny se ponořit pouze ve chvíli, kdy se na to cítíte. Proto je systém EasyLingo přístupný ze všech zařízení připojených k internetu.

Velkou nevýhodou online jazykových kurzů obvykle bývá nedostatek osobního kontaktu. Když se učíte jazyk ve škole, máte před sebou učitele, který je vám k dispozici, pokud potřebujete vysvětlit zapeklitý gramatický jev. EasyLingo sice učitele z masa a kostí nabídnout nemůže, ale do systému včlenili funkci lektor po ruce. V případě potřeby stačí jedno kliknutí a jste ve spojení s vaším lektorem, který vám se vším ochotně poradí.

Krátká videoukázka

EasyLingo vás nezaujalo? Nevadí! Na výběr máte spoustu dalších online jazykových kurzů angličtiny pro všechny úrovně, které jsme přehledně porovnali v naší velké recenzi. Nechte se inspirovat a začnete s výukou angličtiny online ještě dnes.

EasyLingo

8.00
Perfektní
Klady
Doživotní přístup ke kurzu
Funkce lektor po ruce
Zisk certifikátu po úspěšném absolvování kurzu
Dvacet minut denně
14denní garance vrácení peněz
Studovat můžete odkudkoli a kdykoli
Zápory
Musíte být připojení k internetu
Angličtina od Easylingo
Sečteno a podtrženo
S online kurzem EasyLingo se anglicky naučíte za třicet hodin? Zdá se vám to příliš rychle nebo málo? Prozkoumali jsme jak to dělají a zdá se, že to jde. V 90 lekcích po 20 minutách projdete vše podstatné a opravdu se naučíte.

Když Vás online angličtiny zajímají, není na škodu se podívat i na celkové hodnocení online angličtin u nás, nebo třeba na podobné informace na testado.cz. Úplně nejlépe nám z hodnocení vyšly kurzy o kterých si můžete přečíst v recenzi angličtiny online jazyky. A pokud vás jazyky zajímají celkově, navrhujeme si přečíst také články jako je 9 zajímavostí o angličtině či recenzi na Jazyky od píky, nebo Kolik jazyků umíš aneb které se nejsnadněji naučíte.

Podobné články