Recenze Mix Slim na 4 týdny

Recenze Mix Slim
7.00
Dobrá
Sečteno a podtrženo
Mix Slim obsahuje skvělé koktejly, ale malou variabilitu dalších pokrmů. Balíček je chválen pro dobrou chuť všech pokrmů a cenově je příznivý.
Klady
Velmi chutné koktejly
Efektivní a rychlé zhubnutí
Nízká cena za jednu porci
Rychlá příprava a snadná přeprava
Zápory
Malá variabilita druhů pokrmů
Předvybraná příchuť u koktejlu
Sečteno a podtrženo

Ketonová dieta může být tou pravou cestou ke shození kil i pro vás. Vyzkoušet můžete třeba tento balíček od značky Mix Slim, který je zaměřený především na dietní koktejly, které plně nahradí běžné jídlo. Pokrmy vám vydrží na 4 týdny a brzy uvidíte, že kila půjdou dolů úplně sama, a navíc velmi rychle. V balení navíc najdete ještě praktický shaker a dietní plán.

Nezdá se vám ketonová dieta od Mix Slim, ale přesto byste hubnutí pomocí zvýšeného příjmu proteinů chtěli vyzkoušet? Vyberte si v našem článku o ketonových dietách, kde vám představíme ty nejlepší, které jsou na našem trhu k dostání.

O značce Mix Slim

Na náš trh přináší balíčky s ketonovými dietami i značka Mix Slim, která se specializuje na přípravu speciálních dietních jídel, která jsou vhodné jako plnohodnotná náhrada běžné stravy. Téměř všechna jídla splňují předpoklady pro ketonovou dietu, tedy vysoký obsah proteinů, a naopak malý, nebo žádný obsah sacharidů a cukrů. Kromě balíčků s ketonovou dietou si u nich můžete koupit také jednotlivé pokrmy jako například kaše, koktejly nebo polévky samostatně.

Hodnocení vybraných vlastností

Pozn. Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Příchutě a typy jídel – 5/10

Mix Slim na 4 týdny ketodiet

Tato ketonová dieta obsahuje menší variabilitu nabízených pokrmů než jiné ketogenní diety. Najdete v ní velké dietní koktejly, dietní polévky a omelety. Konzumace pouze těchto několika typů jídel může být brzy poměrně psychicky náročná a pravděpodobně vám po několika dnech přestanou chutnat. Důvodem pro to je zejména fakt, že dietní koktejly tvoří celkem 120 ze 150 jídel, což znamená, že většinu času se očekává konzumace právě těchto nápojů. Jen málokdo je ale zvyklý a připravený přejít v takové míře na tekutou stravu. Přestože by vás koktejly měly zasytit, snadno se může stát, že vám nebudou stačit právě proto, že nesplňují představu většiny z nás o poctivém jídle.

Součástí balíčku je jeden koktejl se základní příchuťí višně v čokoládě. Tato příchuť se nám zdá velmi specifická a přijde nám zvláštní, že je fixně součástí balíčku. Ne každého totiž pochopitelně osloví. U dvou zbývajících velkých koktejlů si můžete vybrat z osmi příchutí. Nabídka je poměrně běžná, a tak se zavděčí těm, kteří mají rádi různé druhy ovoce nebo vanilku a čokoládu. U omelety ani polévky není volba příchuti možná.

Cena za porci – 8/10

Cena za jednu porci je přijatelná, dosahuje přibližně 33 korun. Bohužel je třeba počítat s tím, že jídlo bude potřeba doplnit o celou řadu povolených potravin, takže tím vaše náklady na stravování vzrostou. Dochucovat si jednotlivá jídla můžete pomocí zeleniny, některých druhů plnotučných mléčných výrobků nebo povoleného ovoce. Součástí balení je i shaker pro jednoduchou a rychlou přípravu koktejlů a dietní plán, který vás krok za krokem provede vaší cestou za vysněnou postavou.

Hodnocení uživatelů – 8/10

Uživatelé si velmi chválí rychlé zhubnutí i dobrou chuť koktejlů. Na rozdíl od jiných ketonových diet u této nemají lidé problém s umělou chutí koktejlu, která mnohdy odrazuje od proteinových koktejlů. Keto dieta Mix Slim je oblíbená i pro svou velmi jednoduchou přípravu, takže si ji s sebou můžete vzít na cesty a bez problému připravit i v autě nebo někde, kde nemáte přístup do kuchyně. Většina uživatelů si ale Mix Slim chválí pouze jako náhradu za snídaní ve formě koktejlů, ale potřebují ho doplnit i nějakou pevnou stravou.

Celkové zhodnocení

Dieta Mix Slim je finančně výhodná i velmi chuťově oblíbená. Všechny příchutě jsou popisovány jako dobré a bez umělé pachuti. Problémem je velmi malá variabilita druhů jídel a pouze tři druhy jídla v průběhu celého měsíce nejsou pro každého zvládnutelné. Na druhou stranu jednu porci pořídíte za příznivou cenu a kila půjdou dolů opravdu rychle. Jen je obtížnější si na tento typ diety zvyknout, protože méně připomíná běžné stravování než jiné ketonové diety.

Mix Slim na 4 týdny

7.00
Dobrá
Klady
Velmi chutné koktejly
Efektivní a rychlé zhubnutí
Nízká cena za jednu porci
Rychlá příprava a snadná přeprava
Zápory
Malá variabilita druhů pokrmů
Předvybraná příchuť u koktejlu
Sečteno a podtrženo
Recenze Mix Slim
Sečteno a podtrženo
Mix Slim obsahuje skvělé koktejly, ale malou variabilitu dalších pokrmů. Balíček je chválen pro dobrou chuť všech pokrmů a cenově je příznivý.

Tahle keto dieta samozřejmě není jediná, kterou jsme hodnotili. Souhrn názorů najdete v článku Co je keto dieta a pokud vás zajímají i další, hodnotili jsme i diety od Keto Diet, KetoMix nebo Chia Shake. Sami se můžete rozhodnout, kterou vyzkoušíte.

Podobné články