Recenze vibrátoru Fun Factory Tiger

Recenze vibrátoru Tiger od Růžového slona
9.0
Skvělý
Sečteno a podtrženo
Ať už hledáte první vibrátor, chcete konečně investovat do kvalitní erotické pomůcky, nebo jen přemýšlíte, čím rozšířit svoji sbírku robertků, Tiger od Fun Factory je jednoznačně ten pravý. Vyzkoušno na vlastním těle a nadšení bylo veliké.
Klady
Příjemný povrch
Množství programů
Ohebnost
Vibrace po celé délce
Zápory
Delší nabíjení
Vyšší hlučnost

Kvalitní vibrátor Tiger od Fun Factory je prostě klasika. Základní erotická hračka, kterou využijí jednotlivci i páry by se měla pohodlně uhnízdit i ve vašem nočním stolku. Vyzkoušeli jsme ho na vlastní kůži a připravili pro vás osobní recenzi. Tak vzhůru do toho, bude to jízda! Testování téhle erotické hračky nám umožnil asi nejznámější e-shop s erotikou Růžový slon.

Samozřejmě to není jediný vibrátor, který jsme testovali. Prošly nám rukou i další zajímavé vibrační sexuální hračky. Jejich hodnocení najdete ve článku nejlepší vibrátor, dildo i robertek.

Na velikosti záleží!

Nejdřív trochu čísel. S použitelnou délkou 16 cm a maximálním průměrem 3,9 cm nejde o dělo, které by vás na první pohled vyděsilo. Tvar i velikost zhruba odpovídá mírně nadprůměrnému penisu. Rozměr je velmi univerzální a padne téměř každé. 

Jestli vás zajímá, jaké jsou rozdíly mezi malými vibrátory a těmi opravdu velkými, nestyďte se prohlížet růžového slona podrobněji 🙂

Vibrátor Fun Factory Tiger nabízí 6 klasických vibračních a 6 pulzních programů, ze kterých si jednoduše vyberete ten pravý. Regulace je poměrně plynulá a hračka snadno zvládá přepínání mezi režimy bez výpadku. Ovládací tlačítka jsou podsvícená a lze je snadno nahmatat i pod peřinou. 

Recenze vibrátoru Tiger od Fun Factory

Hlavní výhodou vibrátoru Tiger je extrémně příjemný materiál. Jedná se o kvalitní lékařský silikon se sametově hebkým povrchem. Celé tělo vibrátoru je měkké a ohebné. Na svého Tygra prostě budete chtít sahat, mačkat ho a mazlit se s ním. 

V modré i černé barvě je prostě elegantní. S váhou téměř 300 g skvěle padne do ruky a vyvolává realistický dojem, aniž by na pohled působil vulgárně. 

Hodnocení vybraných vlastností Fun Factory Tiger

Při výběru ideálního vibrátoru se soustředím na několik důležitých kritérií. Hlavní ale je, aby mi erotická hračka byla celkově sympatická. Není nic smutnějšího, než když vám váš nový postelový parťák prostě nesedne.

Materiál a tvar – 9/10

Tygří kůže je na omak prostě boží! Povrchová úprava je skvěle sametová a nenajdete na ní jediný svár nebo výrobní vadu. Kvalita výrobku je evidentně špičková. To ale rozhodně není všechno.

Vibrátor Tiger je dostatečně pevný na to, aby vás při přirážení uspokojil, ale zároveň extra ohebný. Nemusíte se bát, že by výstupek na klitoris nedosáhl přesně tam, kam má. Vašeho miláčka můžete jednoduše ohnout do požadovaného tvaru a užít si vše najednou: dráždění klitorisu, bodu G i hluboký průnik.

Recenze vibrátoru Fun Factory Tiger

Jedinou vadou na kráse by pro někoho mohly být tygří pruhy. Při nižším zvlhčení jsou výstupky při zavádění cítit a záleží na vás, jestli tento typ dráždění vyhledáváte. Tady ale jde o velmi subjektivní hodnocení, protože většina redakce (podle vzniklé diskuse) příčné pruhy naopak zbožňuje a nedá na ně dopustit.

Funkce – 10/10

12 programů je na skvělý orgasmus víc než dost. Vibrace jsou už na nejnižší stupeň poměrně silné a při postupném přidávání to můžete s Tigerem opravdu rozjet. Je skvělé, že tělo vibrátoru vrní po celé délce a tak se vám nestane (jak to tak u méně kvalitních erotických hraček bývá), že byste po zavedení rozvibrované špičky přišly o všechnu zábavu. Může se klidně stát, že s ním zažijete své první několikanásobné vyvrcholení. Poradíte-li si s jeho rozměry, je skvělý i pro anální hrátky. 

Vzhledem k síle vibrací je sice tento erotický společník trochu hlučnější, ale ve srovnání s podobně silnými přístroji z kategorie masážních strojů se jedná o tichounké kočičí vrnění. Sousedi ani spolubydlící si rozhodně ničeho nevšimnou.

Design Fun factory Tiger – 10/10

Designově jsou všechny erotické hračky od Fun Factory velmi povedené. Na první pohled je to prostě opak plastového macka z pornočasopisu. Určitě chválím stříbrný detail uvnitř držátka a chytře zvolenou barevnost. Zatímco modrobílá kombinace ne nežná a uklidňující, černá verze připomíná futuristickou konstrukcí něco vzrušujícího z daleké budoucnosti. Mojí první asociací byl laserový meč, ale to nechám na vás. 🙂

Napájení a výdrž – 7/10

Kočka v pohodě naspí až 16 hodin denně. I tygr potřebuje poměrně dlouhý odpočinek. Doba nabíjení je zhruba 6 hodin. Ve srovnání s výměnou baterií si na další vyvrcholení dost počkáte.

Můj testovací kousek vydržel zhruba hodinu testovacího provozu na nejvyšší výkon. Pokud ho chcete vzít například na dovolenou, není to mnoho. Na romantický víkend ve dvou si rozhodně nezapomeňte přibalit nabíječku. Napájecí kabel má klasickou USB koncovku, není tedy problém ho nabíjet doma, v autě nebo z počítače. Kabel mi přijde vzhledem k jinak robustnímu zpracování erotické pomůcky poměrně tenký. Uvidíme, jak dlouho vydrží bez polámání.

Údržba 9/10

Údržba vibrátoru Fun Factory Tiger

Vibrátor je vodotěsný a tak není problém ho po akci omýt pod proudem vody nebo ponořit do umyvadla. Lékařský silikon je téměř nezničitelný. Mezi výstupky se trochu zachytávají zbytky lubrikačního gelu, ale s tím je třeba počítat. Jedinou drobnou nevýhodou matného hebkého povrchu erotické pomůcky je, že se na něm zachytává prach a chloupky. Pokud ho chcete skladovat v pytlíčku a ne v krabičce, doporučuji spíše saténový. Klasický sametový obal na erotické pomůcky tu a tam nějaký chloupek pustí a jedinou možností je robertek před akcí prostě opláchnout.

Osobní zkušenost s Fun Factory Tiger

Ve srovnání s předchozími generacemi vibrátorů Fun Factory musím vyzdvihnout hlavně uložení vibračních těles. Vibruje velmi silně po celé délce. Robertek je příjemný vibrátor na klitoris bez penetrace, tak na hluboký zásun. I při přirážení zvládá intenzivně dráždit klitoris a poševní vchod. Je prostě univerzální, výborně se ovládá i drží v ruce. Rozhodně neskončí na dně skříně v hrobečku odložených erotických hraček a unáhlených nákupů.

Už jsem si myslela, že Fun Factory nemá co vylepšit, ale Tiger překvapil. Silikon je u této generace erotických pomůcek mnohem pružnější než u předešlých modelů. Při mačkání klade příjemný odpor a vyvolává opravdu realistické pocity. Ani při prvním doteku nepůsobí vibrátor chladně. Pokud by vám to nestačilo, můžete Tigera na chvíli ponořit do horké vody. Tím se zahřeje na tělesnou teplotu a dodá porci vzrušení navíc.

Tygr se líbil i mému partnerovi. Není problém ho využít při předehře, nebo se s ním prostě v průběhu na chvíli vystřídat. Pokud je pro vašeho partnera na prvním místě vaše slastné sténání, určitě se bude dobře bavit. Relativně realistická velikost navíc nezraní ani to nejchlapáčtější ego.

Závěrečné zhodnocení

Vibrátor Fun factory Tiger je erotická hračka, se kterou nešlápnete vedle. Je to všestranný pomocník pro jednotlivce i páry, který se vám postará o množství bouřlivých orgasmů a spoustu zábavy navíc. 

Dosahujete orgasmu jen přes klitoris? Milujete dráždění bodu G a pocit příjemného naplnění? Baví vás pulzní programy, nebo potřebujete opravdu silné vibrace? Hledáte erotickou hračku, která zvládne kombinované dráždění? Chcete zažít skvělý sex ve vaně nebo sprše? Tiger vám dá opravdu všechno a ani se u toho nezapotí! I přes drobné nedostatky například v době nabíjení se jedná o velmi povedený kousek. Je to výkonný vibrátor, ke kterému se budete vracet.

Vibrátor Fun Factory Tiger

9.0
Skvělý
Klady
Příjemný povrch
Množství programů
Ohebnost
Vibrace po celé délce
Zápory
Delší nabíjení
Vyšší hlučnost
Recenze vibrátoru Tiger od Růžového slona
Sečteno a podtrženo
Ať už hledáte první vibrátor, chcete konečně investovat do kvalitní erotické pomůcky, nebo jen přemýšlíte, čím rozšířit svoji sbírku robertků, Tiger od Fun Factory je jednoznačně ten pravý. Vyzkoušno na vlastním těle a nadšení bylo veliké.

Víte, že existují také speciální vibrátory pro ženy? Jestli se chcete dozvědět víc, můžete se ponořit do čtení dalších článků. Jeden je  o womanizerech a druhý o satisfyerech, což obojí jsou podtlakové stimulátory klitorisu.  Protože erotika je fakt zajímavá oblast, máme toho ke čtení víc, přehledně jsme to shrnuli v textu nejlepší erotické pomůckykde najdete třeba i článek o nejlepších vibrátorech.

Podobné články