Recenze gay seznamky Elite Date

Gay seznamka pro vážné
8.8
Vynikající
Sečteno a podtrženo
Seriózní seznamka, kterou můžeme doporučit, určitě je vhodná nejen pro osoby ve zralejším věku. Zdá se nám bezpečná a přehledná. Pouze jednorázové platby a tedy i snadné zrušení účtu. Chválíme i mobilní aplikaci a podrobný osobnostní test.
Klady
Přehlednost
Bezpečnost
Jednorázové platby
Mobilní aplikace
Kontrola profilů
Zápory
Vyšší cena předplatného

Vymetání barů a nočních klubů už není nic pro vás? Chtěli byste se seznámit a nevíte, jak na to? Pak by stála za vyzkoušení online gay seznamka Elite Date. Tento portál je skvělým řešením pro každého, kdo hledá vážný vztah.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na gay seznamce od Elite Date – 9/10

Seznamka Elitedate patří mezi nejvyhledávanější seznamky pro vážný vztah. Přestože není primárně určená na seznámení pro gaye, najdete zde zajímavou skupinu uživatelů právě z komunity gayů.

Recenze Gay seznamky Elite Date

Jednou z výhod gay Elite Date je její přehlednost. Oceňujeme také možnost přihlášení přes Facebook. Díky této funkci je registrace doslova blesková. Vyplnění profilu je už trochu časově náročnější, neboť jeho součástí je také test osobnosti. Na základě vašich odpovědí vám Elite Date navrhne vhodné kandidáty na partnera. Proto si na jeho vyplnění vyčleňte dostatek času.

Ačkoliv je registrace i vytvoření profilu zcela zdarma, abyste mohli seznamku plně využívat, budete potřebovat prémiové předplatné. Bez něj uvidíte fotografie ostatních uživatelů, ale nemůžete odesílat ani číst zprávy. Cena tohoto předplatného za jeden měsíc je okolo 300 Kč. Čím delší předplatné si zvolíte, tím bude vaše cena za měsíc výhodnější. Na rozdíl od jiných seznamovacích portálů, na Elite Date jsou všechny platby jednorázové a zrušení předplatného je tedy opravdu snadné.

Prémiové členství seznamka Elite date

Test Osobnosti a navrhované kontakty – 8/10

Součástí registrace a vytvoření profilu je osobnostní test. Ten je poměrně rozsáhlý a jeho vyplňování vám zabere dost času. Test osobnosti je asi tou nejdůležitější částí celé registrace, protože na základě vašich odpovědí uvidíte profily uživatelů, kteří nejlépe odpovídají vaším požadavkům. Možná se vyplňování testu může trochu otravné, odpovídejte ale pravdivě a s rozmyslem.

Ty nejvhodnější protějšky najdete v záložce Návrh partnera. Zde uvidíte profily uživatelů, s nimiž máte společné zájmy, cíle a splňují i vaši představu ohledně věku a vzhledu. Nevýhodu je, že mezi navrhovanými kontakty uvidíte také osoby, které žijí třeba 500 km od vás. Tento nedostatek lze snadno vyřešit díky filtru. V něm si jednoduše nastavíte nejen vzdálenost od vašeho bydliště, ale můžete ostatní členy seznamky filtrovat také podle jejich věku či třeba jejich vztahu ke kouření.

Aplikace a další služby na Elite date – 9/10

Oproti jiným se gay seznamka Elite Date pyšní praktickou mobilní aplikací. Ta vám umožní pohodlné ovládání a snadný přístup k vašemu profilu. Další výhodou je šikovný systém notifikací, které vás upozorní na aktivitu na vašem účtu. Notifikace si můžete libovolně upravovat podle toho, o čem chcete být informováni.

Další výhodou této gay seznamky je kontrola profilů. Ačkoliv na placených seznamkách je výskyt falešných profilů mnohem menší než na těch bezplatných, na podvodné profily lze narazit i zde. Proto prý administrátoři všechny profily manuálně kontrolují a ověřují. Když si s někým začnete vyměňovat zprávy, můžete si být (téměř) jistí, že se jedná o reálného uživatele.

Chválíme také funkci Měli o mě zájem. Pod touto záložkou najdete uživatele, kteří si prohlíželi váš profil a líbil se jim. Pokud se stydíte oslovit další uživatele, tato funkce jistě přijde vhod. Poslat zprávu někomu, komu jste se zalíbili, je totiž mnohem snazší. A funguje to i obráceně. Jestliže vás někdo zaujal, místo zprávy mu můžete zanechat hodnocení jeho profilu a čekat, zda se vám ozve.

Zrušení účtu na Elite date – 9/10

Zrušení profilu a ukončení předplatného může být někdy opravdu náročné. Většina placených seznamek totiž funguje na principu opakovaných plateb a prémiové členství je automaticky prodlužováno a stojí vás to peníze. Pro zrušení často musíte poslat písemnou výpověď či kontaktovat zákaznickou podporu.

Vzhledem k tomu, že na Elite Date jsou všechny platby jednorázové, zrušení účtu i předplatného je velice jednoduché. V nastavení vašeho profilu zvolíte možnost Odstranění účtu a během chvilky je váš profil zrušen. Nebo můžete kontaktovat zákaznickou podporu a administrátoři vám se zrušením pomůžou. Pokud se rozhodnete váš účet zrušit ještě před vypršením stávajícího předplatného, peníze zpět bohužel nedostanete.

Celkové hodnocení gay seznamky Elite Date

Online gay seznamka Elite Date je pěkným řešením nejen pro gaye co se stydí seznamovat a pozor nehledejte tam známosti na jednu noc nebo na flirtování. Na to jsou jiné seznamky. Tady se jedná o seriózní a přehlednou seznamku pro hledání vážnějšího vztahu. Díky pečlivé kontrole profilů a nutnosti prémiového účtu by zde mělo být jen minimum falešných profilů. Platby za VIP účet jsou jednorázové a zrušení je opravdu snadné. Velkým plusem je i mobilní aplikace.

Gay seznamka Elite Date

8.8
Vynikající
Klady
Přehlednost
Bezpečnost
Jednorázové platby
Mobilní aplikace
Kontrola profilů
Zápory
Vyšší cena předplatného
Gay seznamka pro vážné
Sečteno a podtrženo
Seriózní seznamka, kterou můžeme doporučit, určitě je vhodná nejen pro osoby ve zralejším věku. Zdá se nám bezpečná a přehledná. Pouze jednorázové platby a tedy i snadné zrušení účtu. Chválíme i mobilní aplikaci a podrobný osobnostní test.

Seznamka pro gaye Elite date vás nezaujala? Podívejte se na další alternativy a objevte seznamku, která vám bude vyhovovat. Inspirace najdete v našem článku nejlepší gay seznamky, celkově se seznamkami probíráme už nějakou dobu a souhrn jsme zkusili sepsat ve článku nejlepší seznamky.

Podobné články

Seznamka On hledá jeho

Nejlepší gay seznamky

Seznamují se všichni a seznamují se rádi. Našli a porovnali jsme gay seznamky pro různé příležitosti...