Recenze vibračního vajíčka Boom Victoria

Vibrační vajíčko Boom Victoria
8.2
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Kombinace Venušiných kuliček a vibračního vajíčka. Dálkové ovládání potěší i partnera, který může měnit vibrace místo vás. USB nabíjení a vodotěsné provedení je také velkým plusem. Barva a jemné provedení je pomyslnou třešničkou na dortu.
Klady
Dvě hračky v jednom
Magneticky řízený pohyb kuličky
Vibrační programy
USB nabíjení
Dálkové ovládání
Zápory
Obyčejný design

Vibrační vajíčka pro zdraví i zábavu

O výhodách venušiných kuliček už jste asi slyšeli. Ale věděli jste, že svaly pánevního dna můžete posílit také pomocí vibračního vajíčko? To vám kromě zdravotních výhod přinese slastné potěšení díky dráždivým vibracím. Objevte kouzlo vibračních vajíček a užijte si intenzivní orgasmus kdykoliv a kdekoliv. Tady pro vás máme recenzi vibračního vajíčka Boom Victoria v nádherné fialkové barvě.

Vibrační vajíčko na dálkové ovládání Boom Victoria

Hodnocení vybraných vlastností Boom Victoria

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 9/10

Svým tvarem Boom Victoria připomíná spíše Venušiny kuličky. Jedná se o 2 větší kuličky spojené krátkým můstkem. Přední kulička má zúženou špičku, což usnadňuje zavádění. Na konci druhé kuličky se nachází praktická šňůrka pro pohodlné vyjmutí. Zde najdete i konektor pro nabíjení pomocí USB kabelu.

Obě kuličky jsou vyrobeny z tvrdého a odolného ABS plastu, jenž je potažený lékařským silikonem. Jedná se o příjemně hebký materiál, který je velmi snadný na údržbu. Samozřejmě jde o zdravotně nezávadný a hypoalergenní povrch.

Vibrace – 9/10

Pokud máte rády Venušiny kuličky, pak si vibrační vajíčko Boom Victoria zamilujete. Jedinečnost této hračky spočívá v magneticky řízeném pohybu vnitřní kuličky. Příjemné chvění způsobené nárazy vnitřní kuličky si nyní můžete užívat, aniž byste udělaly jediný krok.

Kromě pohybu vnitřní kuličky, který aktivně zapojí svaly pánevního dna, vás budou dráždit vibrace. Pomocí dálkového ovládání spustíte vibrační programy, jež vás vynesou do nebe během pár minut. Vibrační vejce tak můžete využít k sólo hrátkám nebo v rámci milostné předehry. Partnera jistě potěšíte, když ovládání vibrací necháte na něm.

Velikost vibračního vajíčka Boom Victoria – 8/10

Tyto vibrační kuličky patří spíše mezi větší hračky. V nejširší části je průměr kuličky 3,5 cm. Což je o poznání více než u jiných modelů. Méně zkušeným uživatelkám tento průměr nemusí vyhovovat. Použitelná délka hračky je 9 cm, přičemž celková délka je 22 cm. Oceňujeme, že šňůrka pro vyjmutí je dostatečně dlouhá a používání hračky je tak nejen pohodlné, ale i bezpečné.

Design – 7/10

Vibrační vajíčko nás na první pohled zaujalo něžným designem v lila barvě. Kromě stříbrného konektoru pro nabíjení, který je umístěn na konci šňůrky, se na vajíčku nenachází téměř žádné ozdobné prvky. Hračka tak působí sice elegantně, ale zároveň i trochu obyčejně.

Vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním
Boom Victoria vibrační vajíčko

Zavádění vibračního vajíčka Boom Victoria – 8/10

Přesto, že se jedná o větší vibrační vajíčko, zavádění je opravdu snadné. Na tom má zásluhu především zúžená špička. S použitím lubrikačního gelu je zavedení vajíčka jednoduché a naprosto bezbolestné. Vyjmutí, a především bezpečné užívání zajišťuje praktická šňůrka. Ta je dostatečně dlouhá, tudíž se nemusíte bát, že by vám pomůcka zůstala uvnitř.

Diskrétnost – 8/10

Ačkoliv jsou vibrace poměrně silné, po zavedení pomůcky jsou téměř neslyšitelné. Vibrační vajíčko na dálkové ovládání Boom Victoria tedy patří mezi diskrétní pomůcky, které lze používat doma i na veřejnosti. Vaši fantazii se meze nekladou. Zejména pokud ovládáním vibračních režimů pověříte partnera, můžete si i ve společnosti užít opravdu žhavé chvilky.

Závěrečné zhodnocení vibračního vajíčka Boom Victoria

Vibrační vejce Boom Victoria je skvělou erotickou pomůckou, kterou si kromě žen zamilují i muži. Ty totiž potěší, že vibrace, které dráždí ženu, mohou ovládat sami pomocí dálkového ovladače. Jedná se o vibrační vajíčko a Venušiny kuličky v jednom. Narozdíl od běžných kuliček se po zavedení hračky nemusíte hýbat. Vnitřní kulička se totiž pohybuje sama díky magnetu. Dále chválíme vodotěsné provedení a jemný, ženský design. Velkým plusem je i USB nabíjení, které šetří vaši peněženku i přírodu.

Vibrační vajíčko Boom Victoria

8.2
Perfektní
Klady
Dvě hračky v jednom
Magneticky řízený pohyb kuličky
Vibrační programy
USB nabíjení
Dálkové ovládání
Zápory
Obyčejný design
Vibrační vajíčko Boom Victoria
Sečteno a podtrženo
Kombinace Venušiných kuliček a vibračního vajíčka. Dálkové ovládání potěší i partnera, který může měnit vibrace místo vás. USB nabíjení a vodotěsné provedení je také velkým plusem. Barva a jemné provedení je pomyslnou třešničkou na dortu.

Jestli vás nezaujalo vibrační vajíčko Boom Victoria, co se poohlédnout po jiném? Celkem pěkně jsme je porovnali ve článku vibrační vajíčko – pro zdraví i zábavu.

K erotickým hrátkám i hračkám bezesporu patří také kvalitní lubrikační gel. Kromě populárních erotických pomůcek pro ženy jsme testovali i další sexuální hračky, třeba nafukovací panny či moderní masturbátory.

 

Podobné články