Nejlepší gay seznamky

Gayové se také chtějí seznamovat, jen možná nevědí, že hodně seznamek, které se tváří heterosexuálně obsahuje i kontakty vhodné pro ně. Jak se tedy seznámit? Není to tak složité, online seznamky pro gaye jsme našli. Vybrali jsme placené i neplacené gay seznamky a vy si můžete přečíst, jak to v nich chodí.

Seznamka On hledá jeho

Seznamování přes internet je dnes už takřka standard. Existuje velké množství specializovaných seznamek, kde uživatelé hledají vážný vztah, nezávazný flirt či erotické dobrodružství. Najít můžete i weby zaměřené na gay seznámení. Přinášíme vám ty nejlepší seznamky pro homosexuály, které vám pomohou najít přesně to, co hledáte.

Recenze online seznamek pro gaye

eDarling – nejlepší gay seznamka pro vážný vztah

eDarling seznamka pro homosexuály
Seznamka na kluky eDarling.cz

Seznamovací web eDarling patří mezi nejznámější online seznamky. Je určená především pro hledání vážného vztahu, a to pro heterosexuály i homosexuály. Stránka je velmi dobře zaběhnutá, přehledná a zákaznická podpora funguje skvěle. Přestože registrace do gay seznamky je zcela zdarma, abyste mohli využívat všechny funkce, je třeba si aktivovat prémiové předplatné.

Cena VIP účtu je sice trochu vyšší v porovnání s konkurenčními weby, ale to je i kvalita seznamky. Jeden z hlavních rozdílů je proslulá eDarling metoda. Jedná se o speciální algoritmus, jenž vám na základě osobnostního testu dokáže najít partnera (zde muže) vašich snů. Párovací metoda využívá poznatků moderní psychologie. Další výhodou je dostupnost gay seznamky v mobilní aplikaci.

Elite Date – česká gay seznamka s dobrou zákaznickou podporou

Recenze Gay seznamky Elite Date
Gay seznamka Elite Date

Seznamka Elitedate patří také mezi známé a důvěryhodné online seznamky. Je hlavně pro vážný a dlouhodobější vztah, a upozorňujeme, že obecně je pro heterosexuály i homosexuály. Pro gaye má přímo vytvořenou tematickou úvodní stranu, takže není pochyb, že na této gay seznamce partnera najít můžete. Zdá se nám přehledná a zákaznická podpora funguje skvěle po celý rok včetně víkendů. Registrace do této gay seznamky je sice zcela zdarma, ale abyste mohli využívat všechny funkce, bude třeba si aktivovat prémiové předplatné. To u seznamek není nic neobvyklého.

Součástí registrace a vytvoření profilu je dost rozsáhlý osobnostní test. Připravte se, že to bude trvat víc jak 5 minut, ale je to důležitá část na základě které pak bude jednodušší najít vhodného partnera. Naučíte se využívat jednoduché filtry a podle toho vyhledávat. Gay seznamka Elite Date má také praktickou mobilní aplikaci s pohodlným ovládáním.

Díky jednorázovým platbám je zrušení účtu velice jednoduché. Prostě zvolíte možnost „odstranění účtu“ a za chvilku už tam nejste.

Místní flirt – nezávazná seznamka On hledá jeho

Flirt seznamka pro gaye
Online seznamka Mistniflirt.com

Vážný vztah není na pořadu dne? Pokud vás spíše láká žhavý flirt, nezávazný pokec či erotické hrátky, pak vyzkoušejte online seznamku Místní flirt. Přesto, že i zde se seznamují často heterosexuální páry, tato stránka má rozhodně co nabídnou také gayům. Vzhledem k tomu, že jde o nezávaznou gay seznamku, namísto výsledků osobnostního testu jsou uživatelé párováni podle jejích polohy. Kromě mužů hledajících nevinný flirt zde najdete i uživatele, kteří dávají přednost výměně erotických vzkazů, fotografií či sexu na jednu noc.

Seznamka vám umožní poznat gaye ve vašem okolí a navázat s nimi komunikaci. Členská základna je poměrně široká, je tedy opravdu z čeho vybírat. Registrace je bezplatná, ale pro odesílání zpráv budete potřebovat kredity. Ty jsou dostupné hned v několika různých balíčcích a s ohledem na erotický aspekt gay seznamky je jejich ceny trochu vyšší. Platby za kredity jsou vždy jednorázové a zrušení členství je tedy bez problémů.

Academic Singles – gay seznamka pro seniory

Gay seznamka pro seniory
Seznamka pro gaye Academic Singles

Pro starší ročníky, kteří chtějí hledat partnera moderními způsoby, je zajímavou volbou online gay seznamka Academic Singles. Tento seznamovací web vám pomůže s hledáním vážného vztahu a najdete na něm převážně vzdělané muže. Přesto, že se nejedná vyloženě o seznamku pro důchodce, členská základna se skládá spíše ze starších mužů.

Součástí bezplatné registrace je také osobností test, který je velice propracovaný, byť poměrně rozsáhlý. Na založení profilu si tedy vyhraďte dostatek času. Podle vašich odpovědí vám gay seznamka nabídne muže, kteří by měli naplňovat vaše představy o ideálním partnerovi. Pokud s výběrem nebudete spokojeni, můžete hledat sami pomocí sofistikovaného filtru. Gay seznamka Academic Singles patří mezi cenově náročnější stránky. Bez prémiového předplatné nemůžete odesílat ani přijímat zprávy. Vyšší cenu VIP účtu lze chápat i jako záruku, že se na seznamce nachází minimum falešných profilů.

Gkontakt – erotická gay seznamka

Sex seznamka pro gaye
Erotická gay seznamka Gkontakt

Láká vás erotický chat? Pak si zamilujete seznamku Gkontakt. Jedná se o erotickou gay seznamku. Uživatelská základna je opravdu široká, takže se zde rozhodně nudit nebudete. Registrace je snadná a nezabere vám příliš času. Od ostatních gay seznamek ji odlišuje především rozdíl mezi základní a prémiovou verzí. I jako běžný uživatel můžete využívat všechny funkce gay seznamky, i když v omezené míře. Každý den můžete odeslat pouze 3 zprávy a erotické fotografie ostatních členů bohužel neuvidíte.

Erotické galerie a neomezené odesílání zpráv se vám odemkne až s aktivací VIP účtu. Cena VIP účtu je srovnatelná s ostatními takovými seznamovacími weby. Využít můžete například týdenní členství na zkoušku za 99 Kč. Měsíční předplatné vás pak přijde na 349 Kč. Provozovatelé této gay seznamky nabízejí možnost ověření profilu. Jedná se o způsob, jak odlišit profily reálných uživatelů od profilů fiktivních. Jako negativum vidíme absenci mobilní aplikace a poněkud složitější zrušení profilu. Přesto se jedná o skvělou erotickou seznamku pro gaye.

Nakluky.cz – Česká gay seznamka

Online gay seznamka
Seznamka Nakluky.cz

Nechcete za seznamku platit? Pak vám rádi doporučíme bezplatnou gay seznamku Nakluky.cz. Jedná se o český seznamovací web pro gaye s poměrně širokou uživatelskou základnou. Vzhledem k opravdu velkému počtu reklam, jsou ale stránky seznamky nepřehledné. Chvilku potrvá, než vůbec najdete okno pro přihlášení. Výhodou je, že tuto gay seznamku lze využívat i bez registrace.

Kromě hledání partnera či vztahu na jednu noc je seznamka také zdrojem zajímavých informací. V sekci Help centra tak například zjistíte, kde se nechat otestovat na HIV. Zaujala nás také poradna, kde uživatelé diskutují o spoustě témat. Webová stránka Nakluky.cz není pouhou gay seznamkou, ale spoluutváří gay komunitu v České republice.

Jak správně vybrat gay seznamku

Výběr správné seznamky je takřka stejně důležitý, jako výběr samotného partnera. Než se začnete poohlížet po konkrétních online gay seznamkách, nejprve si promyslete, co od seznamky očekáváte. Nabídka stránek určených pro homosexuály je dnes již poměrně bohatá. Dostupné jsou weby, které slouží pro hledání vážného vztahu, flirt seznamky, ale také seznamky pro seznámení seniorů či erotické gay seznamky.

Zda se jedná o placenou či bezplatnou seznamku hraje při výběru pochopitelně velkou roli. Pokud se divíte, proč někdo platí za něco, co může mít zdarma, odpověď je jednoduchá. Bezplatné seznamky bývají s ohledem na velký počet reklamních bannerů velmi nepřehledné. Zaostávají také v zabezpečení či zákaznické podpoře. Asi největší rozdíl je však v počtu podvodných profilů. Pokud někdo za gay seznamku platí, dá se předpokládat, že to myslí vážně. Na placených stránkách je tak o poznání méně falešných a fiktivních profilů.

Jak funguje gay seznamka

Seznamky On hledá jeho fungují stejným způsobem, jako seznamovací weby pro heterosexuály. Vybrané seznamky, jako například oblíbený eDarling, zprostředkovává seznámení jak heterosexuálům, tak homosexuálům. Registrační proces je postaven tak, že i na těchto „smíšených“ seznamkách snadno rozlišíte, kdo koho hledá. Jednoduše řečeno, nemusíte se bát, že vám schránku zahltí vzkazy od žen, či že budete oslovovat hetero muže.

Další možností jsou exkluzivní gay seznamky. Zde se uživatelská základna skládá pouze z mužů s homosexuální orientací. Ovládání seznamky bývá snadnější a celé prostřední stránek je přizpůsobené cílové skupině. Gay seznamky většinou určeny pro všechny typy vztahů. Najít však můžete i specificky zaměřené weby. Příkladem jsou například erotické gay seznamky.

Další seznamky

Pokud vás výše uvedené seznamky nezaujaly, můžete zkusit štěstí i na dalších seznamovacích stránkách, primárně se vždy presentují jako klasické seznamky, ale většina z nich má i volbu „on hledá jeho“. Pro hledání vážného vztahu funguje skvěle Be2. Jedná se o tradiční seznamku, které páruje podle skóre kompatibility. V případně, že vás láká spíše flirt a nezávazný pokec, vyzkoušejte Flirt.com. Tato flirtovací online platforma je určená pro osoby všech sexuálních orientací.

Mezi erotickými a sex seznamkami se nám osvědčily stránky Žhavé noci a Erotický kontakt. Pokud vás láká erotický chat či výměna sexy fotografií, budete se zde cítit jako doma. Starším ročníkům, které chtějí vyzkoušet seznámení přes internet, můžeme doporučit seznamky Elite date anebo Singles50. I zde najdete mezi uživateli poměrně silné zastoupení gayů.

Rady pro gay seznámení

Seznamování přes internet s sebou kromě spousty výhod nese i jistá úskalí. Myslet byste měli především na vaše bezpečí. V online prostoru se proto chovejte obezřetně. Na žádost o finanční pomoc dnes už asi nikdo nenaletí, ale existují bohužel i další postupy, které vás mohou ohrozit. Cizí osobě byste nikdy neměli sdělovat citlivé údaje, jako je vaše celé jméno, adresa či telefon. Tyto údaje se dají velmi snadno zneužít. Pro sebe si prozatím nechte i informace o vašem zaměstnání.

Jistá míra opatrnosti se vyplácí také při posílání erotických fotografií či videí. Nikdy totiž nemáte záruku, kde tento materiál nakonec skončí a kdo ho nakonec uvidí. Na bezpečnost byste měli myslet i při plánování osobního setkání. Přesto, že se jedná o setkání dvou mužů, platit by měla stejná pravidla pro všechny. Tedy první schůzku by měla probíhat na veřejném místě a někdo z vašeho okolí by měl vědět kam a s kým jdete.