Recenze Womanizer Premium

Womanizer Premium v krabičce
9.5
Dokonalý
Sečteno a podtrženo
Podtlakový stimulátor Womanizer Premium dostojí svému jménu. Vyniká luxusním designem, perfektním výkonem i skvělými chytrými funkcemi. Přes drobné nedostatky se jedná o špičkový produkt, který rozhodně nezklame. Vyzkoušeli jsme ho na vlastním těle a můžeme jen doporučit. Hračka vhodná pro samotu i pro párové hrátky.
Klady
Skvělý výkon – 12 režimů
Luxusní design
Extra tichý režim
Funkce Autopilot
Hebký silikonový povrch
Zápory
Vyšší pořizovací cena
Tichý režim nefunguje při použití většího množství gelu

Womanizery patří k nejoblíbenějším podtlakovým stimulátorům. V následující recenzi jsem se zaměřili na luxusnější model z nabídky této značky. Seznamte se s Womanizer Premium a poznejte jeho silné i slabé stránky.

Já ho dostala z e-shopu růžový slon a musím říct, že mě příjemně překvapili decentním balením, odesílací adresou i jinými drobnostmi uvnitř. Určitě se rádi necháte překvapit, navíc když si objednáte něco tak skvělého a příjemného jako já.

Balení a doručení womanizeru

Funkce a programy

Vzhled není to jediné, čím tento vibrátor vyniká. Jednou z jeho předností je i extra tichý režim a možnosti programů. Diskrétnost podporuje také skutečnost, že hračka vibruje, až poté, co ji přiložíte ke kůži, to je prostě skvělé. Když se ničeho nedotýká, tak je tichý, resp. nevydává žádný zvuk. Krásně se to dá ozkoušet třeba prstem.

Další skvělou vychytávkou je program Autopilot. Ten nejenže kombinuje programy s různou intenzitou sání, ale dokáže rozpoznat i míru vašeho vzrušení. Prý velikosti klitorisu volí takové programy, aby se slast postupně stupňovala, a šikovně vás tak dovede až do nebe. Nevím, jestli podle velikosti, ale fakt to funguje, stačí najít to správné místečko a pak jen lehce přidržovat.

Vzhled a materiál

Womanizer Premium mě na první pohled zaujal svým skvělým vzhledem, vlastním růžovou verzi a i když jsem měla původně proti růžové nějaké námitky, vlastně je to hezká a milá barva. Womanizér prémium je v eshopu dostupný hned v několika barevných kombinacích. Můžete si vybrat buď elegantní černo-zlatý model, rudě červený se zlatými doplňky nebo sladce růžový se zlatým zdobením, zahlédla jsem i bílý se zlatem, ale v této chvíli ho v nabídce nevidím. Je lehoučký a krásně padne do ruky.

Balení erotické hračky

Podtlakový stimulátor je vyroben z lékařského silikonu. Tento materiál je zdravotně nezávadný, a navíc je neuvěřitelně příjemný na dotek. Je opravdu hebký až sametový, to poznáte jakmile ho prvně vyndáte z krabičky. Zároveň je však pevný a díky neporéznímu povrchu také ideální na údržbu. Nevadí mu voda a jde krásně a rychle osušit ručníkem.

Hodnocení vybraných vlastností – womanizer Premium

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 10/10

Tělo stimulátoru je vyrobeno z ABS plastu. Tento materiál vyniká svou tvrdostí a odolností. Není třeba se tedy obávat, že by se hračka snadno zlomila. Tento dámský vibrátor je potažen zmiňovaným lékařským silikonem. Ten je nejen zcela bezpečný, ale také velmi příjemný na dotek. Na rozdíl od jiných modelů je Womanizer Premium potažený silikonem po celém povrchu. Hebkost materiálu by dokázal předčit snad jen dvojitý lékařský silikon, prostě nevím jak líp napsat, že je to fakt příjemné do ruky, nestudí to a máte pocit trochu jako sametu s velmi krátkým vlasem.

Tvar Womanizeru je podle mně naprosto ideální. Je ergonomický (tak to píše výrobce) a perfektně padne do ruky (tak si ergonomii představuji já). Velice dobře se drží, ať už si s ním hraju sama, nebo se bavíme s partnerem. Sací hubička je umístěna kolmo k tělu vibrátoru, což umožňuje všestranné využití, tvar je tak šikovný, že nepřekáží ani při styku v klasické misionářské poloze, stačí ho přidržovat jednou rukou. Kromě klitorisu také funguje také na bradavky, ale chce to zapnout ty silnější programy. Přeci jen, každá část těla má jinou citlivost.

Počet programů a funkce – 10/10

Podle návodky Womanizer Premium nabízí celkem 12 programů s různou intenzitou sání. V porovnání s jinými modely se jedná o velmi slušný výběr. Kromě toho disponuje třemi automatickými režimy, které náhodně mění sílu sání. Pro předehru se skvěle hodí Autopilot 1, jenž střídá stupně 1 až 4, i ten byl dostatečně vzrušující a za první minutu mě naladil na sex tak, že jsem musela partnera vytáhnout dřív z koupelny. Autopilot 2 přechází mezi stupni 1 až 8. Opravdu rozmanité hrátky nabízí program Autopilot 3, který přepíná mezi všemi stupni sání, ten mi dokonce občas způsobil šok z tak výrazné změny, dopracovala jsem se k němu až tak po 3 měsících používání. Pokud chcete vědět, který program zrovna používáte, ukážou vám to 3 malinké diodky na špičce hračky, jsou nad tlačítkem pro zapnutí a vypnutí.

Womanizer růžový

Chytrý režim, díky němuž stimulátor nevibruje dokud jej nepřiložíte ke kůži jsem už zmiňovala v úvodu. U jiného modelu co jsem zkoušela je k vypnutí sání potřeba stisknout ovládací tlačítko. Tenhle reaguje opravdu rychle a pokud vás tedy někdo nebo něco během hrátek vyruší, Womanizer Premium „umlčíte“ okamžitě. Kdo bydlí sám, nemusí si s tím dělat hlavu, ale jinak je to vážně dobrá funkce.

Upozornění, při použití lubirkačního gelu se mi stalo, že se ho více dostalo do hubičky a tahle funkce přestala fungovat, womanizer vrněl i dál. Po očištění se ale funkce zase obnovila. Takže se nebojte, že jste ho rozbila, je to drobnost. Opláchněte, osušte a jedeme dál 🙂

Design – womanizer Premium – 10/10

Jak už napovídá název, jedná se o luxusní verzi podtlakového stimulátoru. Elegantní design je jednou z hlavních předností womanizeru Premium, navíc je krásně praktický a padne do ruky. Vybrat si můžete z kombinace zlatého zdobení a černé, červené nebo sladce růžové barvy, některé weby nabízejí i krásně sněhobílou variantu a potkala jsem i modrou. Osobně jsem ozkoušela růžovou a nepředpokládám, že by barva měla vliv na vyvrcholení. Ale je fakt, že každý má rád něco jiného.

Barevná provedení

Ovládání – 8/10

Jako většina podtlakových vibrátorů se i tento womanizer ovládá pomocí tlačítek. Ta jsou umístěna na rukojeti hračky, takže na ně pohodlně dosáhnete. Tlačítka jsou minimálně viditelná, neboť jsou ve stejné barvě jako womanizer. Musím říct, že jsou poměrně malá – díky čemuž nenarušují pohledový design. Plastické jsou pouze jejich ikonky. Zpočátku jsem si na ovládání musela zvykat, kouknout se. To ale trvalo jen párkrát a teď už přesně vím, kde co je a hlavně jsou tlačítka různá a prstík je pozná. Takže pod peřinu už nenakukuju, noc není překážkou a nic mě neruší v užívání si.

Womanizer Premium a diskrétnost – 9/10

Womanizer Premium je opravdu velmi tichý. Nespornou zásluhu na to tom má chytrý tichý režim. Stimulátor není téměř slyšet (až na nejsilnější program) a díky jeho rozměrům jej snadno schováte. Nevejde se tedy skrýt do dlaně, a v kalhotkách by byl také vidět, ale není to žádná velká věc. Při celkové délce 16 cm se jedná o trochu větší podtlakový stimulátor. Fotka možná prozradí víc.

Womanizer prémium v ruce

Napájení – 10/10

Womanizer premium je vybaven nejnovějším typem nabíjením. Uvnitř hračky se nachází Li-Ion baterie a dobíjí se pomocí USB kabelu. Hlavní předností je takzvané Click and Charge nabíjení. To znamená, že konektor jednoduše přiložíte k vibrátoru, magnet ho sám přitáhne a druhý konec zastrčíte do sítě. Lze ho nabíjet také z počítače, notebooku nebo přes zapalovač v autě, což by mohla být výhoda na dovolené.

Ovšem nutno říct, že i při častém používání mi trvalo měsíc, než jsem ho vybila, takže výdrž na jedničku. Délka jednoho použití u mě málokdy překročila mez 10 minut, protože jsem dosahovala vyvrcholení velmi rychle. Ale zase jsem ho používala často, za mne tedy baterce palec nahoru.

Závěrečné zhodnocení – womanizer Premium

Pokud patříte mezi fanoušky erotických hraček, pak vás Womanizer Premium rozhodně nezklame. Tahle podtlaková pomůcka se pyšní nejen opravdu luxusním designem, ale především i skvělým výkonem. Nad ostatními modely womanziérů vyniká nadstandardními funkcemi jako je Chytrý režim a programy Autopilot. Ocenit musíme také šikovné Click and Charge nabíjení.

Na druhou stranu díky malým tlačítku může být ovládání zpočátku poněkud náročnější. Jeho diskrétnost je v pohodě a díky tichému režimu a chytrému programu je jen minimálně slyšet. Za mne je to špičkový podtlakový stimulátor. Určitě záleží na citlivost vašeho těla, ale dosahovala jsem vyvrcholení velmi rychle, většinou po první minutě. Prostě je to fofr a ani jsem to nemohla udýchat, pak jsem se naučila s tím zacházet opatrněji a prodlužovala jsem si slast kam to až šlo. Dámy, nebojte se to vyzkoušet, tohle za to stojí.

Erotická hračka womanizer
Ilustrační foto z www.ruzovyslon.cz

Womanizer Premium

9.5
Dokonalý
Klady
Skvělý výkon – 12 režimů
Luxusní design
Extra tichý režim
Funkce Autopilot
Hebký silikonový povrch
Zápory
Vyšší pořizovací cena
Tichý režim nefunguje při použití většího množství gelu
Womanizer Premium v krabičce
Sečteno a podtrženo
Podtlakový stimulátor Womanizer Premium dostojí svému jménu. Vyniká luxusním designem, perfektním výkonem i skvělými chytrými funkcemi. Přes drobné nedostatky se jedná o špičkový produkt, který rozhodně nezklame. Vyzkoušeli jsme ho na vlastním těle a můžeme jen doporučit. Hračka vhodná pro samotu i pro párové hrátky.

Víte, že existují i další speciální vibrátory pro ženy? Tak to se můžete ještě ponořit do čtení ostatních erotických článků. Jeden je právě o womanizerech a druhý o satisfyerech.  Svůdnosti sexuálních hraček přehledně popisujeme ve článku nejlepší erotické pomůcky. A z toho článku je jen malinký krůček k rozkliknutí nejlepších vibrátorů, erotického prádla či venušiných kuliček. Určitě se začtete a možná se i něco rozhodnete vyzkoušet.

Podobné články