Recenze Womanizer Premium

Womanizer Premium recenze
9.0
Skvělý
Sečteno a podtrženo
Podtlakový stimulátor Womanizer Premium dostojí svému jménu. Vyniká luxusním designem, perfektním výkonem i skvělými chytrými funkcemi. Přes drobné nedostatky se jedná o špičkový produkt, který rozhodně nezklame.
Klady
Skvělý výkon – 12 režimů
Luxusní design
Extra tichý režim
Funkce Autopilot
Hebký silikonový povrch
Zápory
Vyšší pořizovací cena
Tichý režim nefunguje při použití velkého množství gelu

Womanizery patří k nejoblíbenějším podtlakovým stimulátorům. V následující recenzi jsem se zaměřili na ten nejluxusnější model z nabídky této značky. Seznamte se s Womanizer Premium a poznejte jeho silné i slabé stránky.

Funkce a programy

Vzhled ale není to jediné, čím tento vibrátor vyniká. Jednou z jeho předností je i extra tichým režimem. Diskrétnost podporuje také skutečnost, že hračka vibruje, až poté, co ji přiložíte ke kůži. V opačném případě stimulátor nevydává absolutně žádný zvuk.

Další skvělou vychytávkou je program Autopilot. Ten nejenže kombinuje programy s různou intenzitou sání, ale dokáže rozpoznat i míru vašeho vzrušení. Podle velikosti klitorisu volí takové programy, aby se slast postupně stupňovala, a šikovně vás tak dovede až do nebe.

Vzhled a materiál

Womanizer Premium na první pohled zaujme svým skvělým vzhledem. Luxusní design je dostupný hned v několika barevných kombinacích. Můžete si vybrat buď elegantní černo-zlatý model, rudě červený se zlatými doplňky nebo sladce růžový se zlatým zdobením.

Womanizer Premium červený recenze

Podtlakový stimulátor je vyroben z lékařského silikonu. Tento materiál je zdravotně nezávadný, a navíc je neuvěřitelně příjemný na dotek. Je opravdu hebký až sametový. Zároveň je však pevný a díky neporéznímu povrchu také ideální na údržbu.

Hodnocení vybraných vlastností

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 9/10

Tělo stimulátoru je vyrobeno z ABS plastu. Tento materiál vyniká svou tvrdostí a odolností. Není třeba se tedy obávat, že by se hračka snadno zlomila. Plastové jádro vibrátoru je potaženo lékařským silikonem. Ten je nejen zcela bezpečný, ale také velmi příjemný na dotek. Na rozdíl od jiných modelů je Womanizer Premium potažený silikonem po celém povrchu. Hebkost materiálu by dokázal předčit snad jen dvojitý lékařský silikon.

Tvar Womanizeru je naprosto ideální. Je ergonomický a perfektně padne do ruky. Velice dobře se drží, ať už s ním dovádíte vy sama, nebo vás dráždí partner. Sací hubička je umístěna kolmo k tělu vibrátoru, což umožňuje všestranné využití. Kromě klitorisu skvěle funguje také na bradavky a jiné části těla.

Počet programů a funkce – 10/10

Womanizer Premium nabízí celkem 12 programů s různou intenzitou sání. V porovnání s jinými modely se jedná o velmi slušný výběr. Kromě toho disponuje třemi automatickými režimy, které náhodně mění sílu sání. Pro předehru se skvěle hodí Autopilot 1, jenž střídá stupně 1 až 4. Autopilot 2 přechází mezi stupni 1 až 8. Opravdu rozmanité hrátky nabízí program Autopilot 3, který přepíná mezi všemi stupni sání.

Velmi šikovný je také chytrý režim, díky němuž stimulátor nevibruje, dokud jej nepřiložíte ke kůži. U jiných modelů je k vypnutí sání potřeba dlouze stisknout ovládací tlačítko. Pokud vás tedy někdo nebo něco během hrátek vyruší, Womanizer Premium „umlčíte“ okamžitě.

Design – 10/10

Jak už napovídá název tohoto modelu, jedná se o luxusní verzi podtlakového stimulátoru. Elegantní design je jednou z hlavních předností womanizeru Premium. Vybrat si můžete z kombinace zlatého zdobení a černé, červené nebo sladce růžové barvy, některé weby nabízejí i krásně sněhobílou variantu.

Barevná provedení womanizeru Premium

Ovládání – 7/10

Jako většina podtlakových vibrátorů se Womanizer ovládá pomocí tlačítek. Ta jsou prakticky umístěna na rukojeti hračky, takže na ně pohodlně dosáhnete. Tlačítka jsou minimálně viditelná, neboť jsou ve stejné barvě jako stimulátor. Vzhledem k tomu, že jsou poměrně malá a plastické jsou pouze jejich ikonky, může být z počátkuovládání trochu složitější. Zejména pokud dovádíte po tmě nebo pod peřinou.

Diskrétnost – 8/10

Womanizer Premium je opravdu velmi tichý. Nespornou zásluhu na to tom má chytrý režim a také speciální, tichý režim. Přesto, že stimulátor není téměř slyšet, díky jeho rozměrům, jej není příliš snadné schovat. Při celkové délce 16 cm se jedná o poměrně velký vibrátor, který nelze jednoduše skrýt v dlani.

Test Womanizeru Premium

Napájení – 10/10

Tento model je vybaven nejnovějším nabíjením. Uvnitř hračky se nachází Li-Ion baterie a Womanizer se dobíjí pomocí USB kabelu. Hlavní předností je takzvané Click and Charge nabíjení. To znamená, že konektor jednoduše přiložíte k vibrátoru, druhý konec zastrčíte do sítě a nabíjíte. Womanizer lze nabíjet také z počítače, notebooku nebo přes zapalovač v autě.

Závěrečné zhodnocení

Pokud patříte mezi fanoušky erotických hraček, pak vás Womanizer Premium rozhodně nezklame. Tato všestranná podtlaková pomůcka se pyšní nejen opravdu luxusním designem, ale především i skvělým výkonem. Nad ostatními modely vyniká nadstandardními funkcemi jako je Chytrý režim a programy Autopilot. Ocenit musíme také šikovné Click and Charge nabíjení.

Na druhou stranu díky malým tlačítku může být ovládání zpočátku poněkud náročnější. Jeho diskrétnost lehce kazí větší rozměry, ale díky tichému režimu a chytrému programu je jen minimálně slyšet. Přes tyto nedostatky se jedná o opravdu špičkový podtlakový stimulátor, který zaručeně potěší začátečnice i zkušené dámy.

Womanizer premium recenze

Womanizer Premium

9.0
Skvělý
Klady
Skvělý výkon – 12 režimů
Luxusní design
Extra tichý režim
Funkce Autopilot
Hebký silikonový povrch
Zápory
Vyšší pořizovací cena
Tichý režim nefunguje při použití velkého množství gelu
Womanizer Premium recenze
Sečteno a podtrženo
Podtlakový stimulátor Womanizer Premium dostojí svému jménu. Vyniká luxusním designem, perfektním výkonem i skvělými chytrými funkcemi. Přes drobné nedostatky se jedná o špičkový produkt, který rozhodně nezklame.

Víte, že existují i další speciální vibrátory pro ženy? Tak to se můžete ještě ponořit do čtení dalších článků. Jeden je právě o womanizerech a druhý o satisfyerech.  Svůdnosti sexuálních hraček přehledně popisujeme ve článku nejlepší erotické pomůcky. A z toho článku je jen malinký krůček k rozkliknutí nejlepších vibrátorů, erotického prádla či venušiných kuliček. Určitě se začtete a možná se i něco rozhodnete vyzkoušet.

Podobné články