Recenze erotické deskové hry Chilli Pikantní zotročení

Chilli Pikantní zotročení obal
8.8
PERFEKTNÍ
Sečteno a podtrženo
Erotická stolní hra oblíbená v celé Evropě. Vhodná nejen pro milovníky BDSM, ale i pro ty kteří chtějí zkusit něco nového a nevídaného. Oceňujeme, že po odehrání deskové hry, hra nekončí, spíše začíná. Prostřednictvím úkolových kartiček si budete užívat lechtivé i drsnější dobrodružství po celý týden.
Klady
Sexuální vzrušení po celý týden
Nové zkušenosti a zážitky
Ideální využití erotických pomůcek, které již máte doma
Objevení tajů BDSM
Zápory
Rekvizity potřebné ke scénářům nejsou součástí balení
Časem může hra omrzet

Tato pikantní erotická hra zaujme nejen milovníky BDSM, ale i ty kteří chtějí vyzkoušet něco neotřelého a nového. Zažijte rychlý účinek v podobě probuzené vzájemné touhy. Lákají vás zavázané oči, hraní rolí, nebo třeba bondage? Pak čtěte dále recenzi erotické hry Chilli Pikantní zotročení.

Pokud vás tato erotická desková hra nezaujala, pak se koukněte na výběr těch nejlepších erotických stolních her, které jsme pro vás připravili.

Hodnocení vybraných vlastností hry Chilli Pikantní zotročení

Pozn. Hodnotíme maximálním počtem bodů 10

Zábava u hry Chilli Pikantní zotročení – 10/10

Hra Chilli Pikantní zotročení patří mezi erotické hry s nádechem BDSM a roleplay. Úkoly jsou doopravdy pikantní a rozhodně se u nich nudit nebudete. Navíc během hry nakupujete prostřednictvím žetonů kartičky s úkoly na následující dny v týdnu. Opravdová zábava začíná tedy až po hře. Rozhodně tato hra nastartuje vaší fantazii, a poznáte nepoznané. Po první partii deskové erotické hry to ve vaší posteli už nikdy nebude jako dřív.

Ve hře můžete najít úkoly s názvy jako je Pirátská jemnost, Ať na nás všichni vidí nebo například Něžná tygřice. V úkolové kartičce s názvem Němá touha uspokojujete rukou a pusou partnera přivázaného na židli. Pokud se partner pohne nebo bude sténat, ihned přestáváte s akcí. Ve chvíli, kdy je partner těsně před vyvrcholením si vyměníte role a muž uspokojí vás až do úplného finále. A až nakonec dojde řada na vzrušeného partnera.

Náročnost pravidel – 10/10

Pravidla nejsou složitá. Sexuální desková hra se hraje na herní desce. Během hry plníte drobné sexy úkoly, sbíráte žetony a za ty si nakupujete kartičky s úkoly na celý následující týden. Kartičky jsou rozděleny do dvou balíčků, pro ni a pro něj. Oceňujeme, že při nákupu úkolových kartiček si lízáme dvě karty a vybíráme tu, která je pro nás přitažlivější. Hra končí ve chvíli, kdy jsou zaplněna všechna políčka úkolů na následující týden.

Herní materiál – 8/10

Součástí balení sexuální deskové hry Chilli Pikantní zotročení je hrací deska, 12 karet s úkoly pro ni, 12 karet s úkoly pro něj, 35 žetonů s body, 2 figurky, kostka a herní pravidla.

Kombinace černo-červené barvy je velmi pěkná. Ilustrace jsou hezké a dokreslují celý vzhled deskové hry. Celá hra působí vzhledově velmi dobře. Bohužel se nám nelíbí materiálové provedení hry. Krabice a hrací plán jsou vyrobené z měkkého materiálu. Pokud tedy budete hrát hru v posteli, pak je měkký materiál nevhodný. Navíc se křehký hrací plán docela kroutí.

Pomůcky a rozšíření ke hře Chilli Pikantní zotročení – 7/10

Vzhledem k tomu, že se v týdnu budete muset na splnění úkolů připravit, tak se vám budou hodit určité rekvizity. Například můžete použít šátek místo škrabošky. Místo pout zvolit nějaký ten provázek. Místo profi plácačky můžete najít třeba vařečku nebo pásek. Pokud, ale přece jen byste radši nějaké profi pomůcky, pak zapátrejte a najděte speciální BDSM hračky na internetu.

Znovuhratelnost – 9/10

Hru jsme si vyzkoušeli zahrát vícekrát a vzhledem k menšímu množství kartiček se zdá, že jsou velmi rychle vyčerpány nové nápady. Nezapomeňte ale, že stejný úkol si můžete vychutnat jinak než naposled. Po čase samozřejmě vyčerpáte všechny scénáře z kartiček. Co vám ale zůstane, jsou zkušenosti, které budete moct uplatňovat v posteli i mimo ní možná po celý život. Kreativní náměty šité na míru vám a vaší polovičce vás budou napadat i ve chvílích, kdy byste se měli soustředit na jiné činnosti.

Tip

Pokud zrovna nemáte čas na erotický večer. Pak si můžete úkol, na který není právě čas nebo chuť přesunout na další večer.

Celkové hodnocení erotické deskové hry Chilli Pikantní zotročení

Chilli Pikantní zotročení je velmi zajímavou hrou, která propustí uzdu vaší fantazii a prohloubí sexuální pouto s vaším partnerem. Vyzkoušejte si nové vjemy BDSM hrátek. Muže určitě osloví, když na své partnerce uvidí sexy prádlo. Ženy jistě ocení kreativní scénáře a nové vjemy. Nnapříklad s šátkem přes oči nebo když jim budou pleskat důtky po zadečku.

Jako malé negativum vnímáme nízký počet úkolových kartiček. Pokud si tedy nehodláte vymyslet úkoly vlastní, pak po několika týdnech plných hrátek budete již znát všechny kartičky z balíčku večerních úkolů. Na druhou stranu i stejný úkol se dá splnit úplně jiným způsobem. Tato hra je nyní ke koupi za cenu okolo 300 korun. Za tuto cenu si užijete spoustu zábavy. Pozitivně také hodnotíme, že úkoly si nejsou vzájemně podobné.

Chilli Pikantní zotročení

8.8
PERFEKTNÍ
Klady
Sexuální vzrušení po celý týden
Nové zkušenosti a zážitky
Ideální využití erotických pomůcek, které již máte doma
Objevení tajů BDSM
Zápory
Rekvizity potřebné ke scénářům nejsou součástí balení
Časem může hra omrzet
Chilli Pikantní zotročení obal
Sečteno a podtrženo
Erotická stolní hra oblíbená v celé Evropě. Vhodná nejen pro milovníky BDSM, ale i pro ty kteří chtějí zkusit něco nového a nevídaného. Oceňujeme, že po odehrání deskové hry, hra nekončí, spíše začíná. Prostřednictvím úkolových kartiček si budete užívat lechtivé i drsnější dobrodružství po celý týden.

Chcete si zahrát erotickou hru Chilli Pikantní zotročení a hledáte nějaké to pití k uvolnění atmosféry? Pak se nechte inspirovat v článku o nejlepších alkoholických nápojích a vyberte si ten, který je vám blízký. Pokud hledáte další rekvizity na zpestření večerů, pak by vás mohl zajímat článek o nejlepších erotických pomůckách.

Podobné články