Recenze seznamky Academic Singles

Recenze Academic Singles
8.75
Výborná
Sečteno a podtrženo
Academic Singles je profesionální online seznamka, která používá velmi podrobný osobnostní test k tomu, aby pro vás našla toho pravého. Používat ji sice můžete i zdarma, ale pro většinu funkcí potřebujete předplacené členství, které je poměrně drahé. Na druhou stranu jde členství poměrně jednoduše zrušit a služby seznamky jsou opravdu skvělé.
Klady
Propracovaný osobnostní test
Seznamka na úrovni
Jednoduché zrušení předplatného i účtu
Online asistentka k registraci
Zajímavé funkce navíc
Zápory
Bez mobilní aplikace
Drahé prémiové členství

Záleží vám na vzdělání a důležitá je pro vás zejména osobnost vašeho budoucího partnera? Poté si určitě oblíbíte online seznamku Academic Singles s velmi komplexním osobnostním testem a vyhledáváním nových partnerů. Více informací o této seznamce najdete níže v recenzi.

Není Academic Singles to pravé pro vás? Podívejte se na náš výběr nejlepších online seznamek a zkuste najít svou lásku přes některý z našich dalších tipů…

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn. Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství v Academic Singles – 9/10

Registrace do seznamky Academic Singles je velmi jednoduchá. Pokud navíc nejste příliš technicky zdatní, nevadí. Celým procesem vás totiž provede virtuální asistentka, která se vás sama zeptá na to, co bude potřeba vyplnit. Po registraci si můžete do profilu nahrát profilovou fotografii a také vyplníte osobnostní test.

Základní členství v seznamce Academic Singles je zdarma, můžete si tak prohlédnout celé rozhraní a zjistit, je-li vám sympatické. Pokud se ale budete chtít opravdu seznamovat, budete pravděpodobně potřebovat speciální prémiové členství. To vám umožní odesílat a přijímat zprávy. Vybrat si můžete mezi třemi délkami členství. Měsíční členství stojí 699 korun, alternativou může být členství na tři měsíce nebo půl roku. S prémiovým členstvím můžete také využít speciální vyhledávač, který umí filtrovat pomocí mnoha parametrů. Můžete si tak hledat partnera podle vzdělání, věku a dalších charakteristik.

Test osobnosti – 10/10

V rámci registrace již vyplňujete celou řadu informací o sobě a svých představách o vztahu. Na základě toho vás také seznamka vyhodnotí a vy sami si můžete v sekci profilu prohlédnout, jak vás zařadila. Dále můžete v nastavení profilů vyplnit několik jednotlivých kratších testů osobnosti na různá témata. Vyberete si, co je pro vás důležité a co chcete na seznamce zdůraznit. Můžete volit otázky, které vám přijdou sympatické při prvním rande na prolomení ledu. Dále najdete v nabídce řadu témat jako například jídlo, dovolená, hudba, nebo čtení, u nichž můžete vyplnit samostatný kvíz, ve kterém dostanete řadu samostatných otázek.

Velmi rozsáhlá je také sekce Hodnoty a názory, kde vyplňujete informace například o svém životním stylu, životních cílech, plánech do budoucna a tak podobně. Díky tomu máte možnost seznámit se s lidmi, kteří mají podobný pohled na svět jako vy. Celkově nemusíte z těchto podrobnějších informací vyplňovat nic, případně si vybrat to, co vás opravdu zajímá. Čím více toho o sobě ale uvedete, tím větší máte šanci, že někoho na seznamce zaujmete.

Aplikace a další služby – 7/10

Seznamka Academic Singles bohužel nemá žádnou mobilní aplikaci, která by vám usnadnila práci se seznamkou, když nemáte přístup k počítači. Na druhou stranu i tato seznamka nabízí mobilní verzi webu, ve které se lépe orientuje. V samotné seznamce najdete celou řadu zajímavých služeb. Sama vám generuje ideální kontakty právě pro vás na základě vyplněného osobnostního testu a dalších informací, jež o sobě uvedete. Na úvodní stránce se vám také objevují profilové fotografie některých uživatelů seznamky. Vy sami se rozhodujete, jestli jsou vám sympatičtí a zda se chcete takto se seznámit na základě vzhledu. Podívat se můžete i na to, kdo je právě v danou chvíli online a navázat tak kontakt s potenciálním budoucím partnerem ihned.

Zrušení účtu – 9/10

Zrušení účtu u Academic Singles se rozhodně nemusíte bát, je poměrně jednoduché. Malou nevýhodou jsou opakované platby, které se automaticky strhávají z vaší karty každý měsíc, dokud je nezrušíte. Zrušit platby jde sice poměrně jednoduše v sekci Nastavení v seznamce, ale nesmíte na to zapomenout, jinak se vám peníze stejně strhnou. Co rozhodně oceňujeme, je, že ze seznamky můžete svůj profil také bez problémů nevratně smazat, aby se k němu už nikdo nemohl dostat. Učiníte tak pomocí jednoduchého tlačítka opět v sekci Nastavení. Seznamka se vás sice bude snažit přesvědčit, že smazání členství není dobrý nápad, ale to je samozřejmě hlavně na vás.

Celkové hodnocení seznamky Academic Singles

Online seznamka Academic Singles patří mezi seznamky na úrovni, které velmi dbají na životní styl a názory. Díky těm vám vytipuje potenciální partnery, kteří se k vám opravdu hodí a budete si s nimi dobře rozumět. Seznamku sice můžete používat zdarma, ale většinu funkcí mohou používat až uživatelé s prémiovým členstvím. To je poměrně drahé a automaticky se prodlužuje, ale jeho zrušení není v případě potřeby nijak náročné. Kromě propracovaného osobnostního testu vám seznamka Academic Singles nabízí také několik zajímavých funkcí, které vám seznamování usnadní. Bohužel ale k seznamce neexistuje žádná mobilní aplikace.

Academic Singles

8.75
Výborná
Klady
Propracovaný osobnostní test
Seznamka na úrovni
Jednoduché zrušení předplatného i účtu
Online asistentka k registraci
Zajímavé funkce navíc
Zápory
Bez mobilní aplikace
Drahé prémiové členství
Recenze Academic Singles
Sečteno a podtrženo
Academic Singles je profesionální online seznamka, která používá velmi podrobný osobnostní test k tomu, aby pro vás našla toho pravého. Používat ji sice můžete i zdarma, ale pro většinu funkcí potřebujete předplacené členství, které je poměrně drahé. Na druhou stranu jde členství poměrně jednoduše zrušit a služby seznamky jsou opravdu skvělé.

Najít vhodnou seznamku na vážný vztah nemusí být jednoduché, prověřili jsme jich víc a můžete tedy porovnat. Vyhovuje vám seznamka eDarling, nebo zkusíte raději Be2, Singles50 nebo Yellobar. Celkové porovnání seznamek, které preferují vážné seznámení pak najdete ve článku nejlepší seznamky na vážný vztah.

Podobné články

Seznamka pro vážný vztah

Recenze seznamky be2

Seznamka pro vážný vztah. Kdo hledá seriózní seznámení, může vyzkoušet tuhle seznamku.