Recenze seznamky Sugardaters.com

Recenze seznamky sugardaters
8.5
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Unikátní seznamka pro sugar dating. Registrace je snadná a rychlá a seznamka je opravdu přehledná. Důraz na anonymitu a ochranu soukromí. Zrušení prémiového členství je jednoduché a bez zbytečných komplikací. Oceňujeme také blog se spoustou zajímavých článků a příběhů.
Klady
Rychlá registrace
Přehlednost
Maximální anonymita
Zajímavý blog
Snadné zrušení
Zápory
Vyšší cena VIP předplatného
Chybí mobilní aplikace

Už jste slyšeli o sugar datingu? Pokud ne, tak rozhodně čtěte dál. Dozvíte se, čím je tento druh randění specifický a pro koho se hodí. Online seznamka Sugardaters.com je skvělým místem, kde najít svého SugarDaddy či svou SugarBabe. Přesvědčte se sami.

Sugar dating není nic pro vás? Nevadí. Existuje spoustu kvalitních seznamek, které vám pomohou najít přesně to, co hledáte. Inspiraci najdete v našem článku nejlepší seznamky.

Co je to sugar dating?

Možná jste tento pojem slyšeli od svých přátel nebo jej znáte ze zahraničních filmů či seriálů. Jedná o vztah starší, obvykle movité osoby a mladšího, pohledného partnera/partnerky.

Co je to sugar daddy

Lepší by bylo optat se, kdo je to sugar daddy? Je to většinou starší muž, který má zájem rozmazlovat a učit o světe mladší ženu. Té se říká Sugar babe.

Co to je sugar mama

To jee naopak starší žena, která se stará o mladšího muže. Tomu se pak říká Toy boy. Ale může se stát, že má zájem i o Sugar babe. V tomhle není nic striktního.

Pokud myslíte, že tyto vztahy jsou založené pouze na finančních a erotických benefitech, tak vás vyvedeme z omylu. Sugar dating je především o jasných očekáváních a společných cílech. Starší partneři nejsou pouze chodící peněženkami, jak se někdo může domnívat. Často se stanou mentory a rádci. Takzvané cukrové randění je zejména o zábavě, dobrodružství a otevírání nových možností.

Hlavní výhodou těchto vztahů je, že oba partneři vědí, do čeho jdou. Cukrové vztahy jsou velmi otevřené, stejně jako komunikace mezi partnery. Tyto vztahy oba partnery obohatí. Nejde jen o finanční sponzoring a fyzickou přitažlivost i když i ta samozřejmě hraje roli. Vzhledem k tomu, že se jedná o osoby z jiných věkových kategorií a společenských vrstev, partneři se mohou vzájemně obohatit o nové zkušenosti i vědomosti.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na Sugardaters.com – 9/10

Online seznamka Sugardaters.com nabízí snadný způsob, jak najít svou sugar babe či sugar momma. Na této platformě najdete pouze stejně smýšlející uživatele, kteří mají zájem o tento typ vztahu.

Sugar Dating seznamka
Online seznamka Sugardaters.com

Registrace na této seznamce je velmi snadná a nezabere vám příliš času. Narozdíl od seznamek pro hledání vážného vztahu zde nemusíte vyplňovat žádné zdlouhavé testy osobnosti. Při vytváření vaše profilu udáte jen několik základních informací, jako je váš věk, pohlaví či vzdělání. V rámci krátkého formuláře popíšete také svůj fyzický vzhled. Žádné zbytečné otázky na vaše oblíbené zvíře či jídlo.

Bez profilové fotky si nemůžete prohlížet fotky ostatních uživatelů. Toto můžete obejít pomocí VIP účtu, který je nutný pro plné využívání seznamky. Kromě toho, že uvidíte profilové fotografie, můžete s VIP účtem už také neomezeně posílat zprávy. Také získáte podrobné informace o dění na vašem účtu. Prémiové předplatné lze pořídit na 4, 12 či 25 týdnů. Čím delší předplatné zvolíte, tím bude cena za jeden týden výhodnější.

Prémiový účet Sugardaters.com
VIP předplatné na seznamce Sugardaters.com

Navrhované kontakty na Sugardaters.com – 8/10

Při registraci odpovídáte nejen na otázku koho hledáte, ale i jakou roli ve vztahu chcete plnit. Mezi navrhovanými kontakty tak uvidíte ty uživatele, kteří odpovídají vaším požadavkům. Při hledání zajímavého partnera vám pomůže i praktický filtr. Ten je opravdu šikovně udělaný. Tedy pokud máte jasnou představu o tom, jaký by váš protějšek měl být.

Aplikace a další služby – 8/10

Aplikací do telefonu tato seznamka bohužel nedisponuje. Pohodlné využívání seznamky v chytrém telefonu umožňuje ale šikovná mobilní verze stránky. Na rozdíl od jiných seznamovacích webů Sugardating nenabízí žádné speciální, placené či neplacené služby. Hlavním a zároveň jediným smyslem seznamky je pomoci vám najít vhodného partnera.

Nad ostatními seznamky Sugardaters.com vyniká především ochranou soukromí. Nejen, že vaše data jsou v bezpečí, ale také vaše identita. Seznamka je maximální anonymní. Účty i profilové fotografie jsou manuálně zkontrolovány administrátory. Většina seznamek znemožňuje uvádět linky na sociální média, Sugardaters.com však zakazuje také použití stejné profilové fotografie. Důvodem je zachování anonymity a ochrana soukromí. Svou pravou identitu tak můžete odhalit pouze tomu, komu důvěřujete.

Sugar dating online seznamka
Registrace na Sugardaters.com

Dalším plusem této seznamky je skvělý blog. Na něm najdete exkluzivní články se spoustou zajímavých tipů ohledně sugar datingu. Najdete zde rady, jak se připravit a chovat na cukrovém rande nebo na co si dát při výběru partnera pozor. Můžete si zde přečíst i příběhy a zkušenosti reálných uživatelů. Na této seznamce se rozhodně nudit nebudete.

Zrušení účtu na Sugardaters.com – 9/10

Stejně jako u jiných online seznamek i zde je vaše prémiové členství automaticky obnoveno. Pokud chcete váš profil smazat a členství na seznamce ukončit, lze tak učinit minimálně 24 hodin před vypršením aktuálního předplatného. V opačném případě může dojít k naúčtování dalších poplatků. Své členství můžete zrušit kdykoliv. Pokud během 14 dnů od zakoupení VIP předplatného žádné funkce na seznamce nevyužijete, můžete účet zrušit a peníze se vám vrátí zpět.

Celkové hodnocení seznamky Sugardaters.com

Cukrová seznamka Sugardaters.com je skvělým místem pro všechny příznivce sugardatingu. Registrace je snadná a rychlá a seznamka je opravdu přehledná. Cena za VIP předplatné je sice poněkud vyšší, ale s ohledem na jedinečnost a kvalitu seznamky je zcela oprávněná. Zrušení prémiového členství je jednoduché a bez zbytečných komplikací. Oceňujeme také blog se spoustou zajímavých článků a příběhů.

Seznamka Sugardaters.com

8.5
Perfektní
Klady
Rychlá registrace
Přehlednost
Maximální anonymita
Zajímavý blog
Snadné zrušení
Zápory
Vyšší cena VIP předplatného
Chybí mobilní aplikace
Recenze seznamky sugardaters
Sečteno a podtrženo
Unikátní seznamka pro sugar dating. Registrace je snadná a rychlá a seznamka je opravdu přehledná. Důraz na anonymitu a ochranu soukromí. Zrušení prémiového členství je jednoduché a bez zbytečných komplikací. Oceňujeme také blog se spoustou zajímavých článků a příběhů.

Hledáte vztah na jednu noc, milenku či žhavý flirt? Objevte  seznamky a užijte si chvilky plné vzrušení. Recenze těch nejlepších webů a aplikací najdete v našem článku nejlepší sex seznamky.

Podobné články