Recenze krabičkové diety Nutric bistro

7.8
Skvělý
Sečteno a podtrženo
Kvalitní a zdravá strava, která nastartuje váš metabolismus. V nabídce také LowCarb či menu na celý týden včetně víkendů. Rozvoz po Praze a Středočeském kraji.
Klady
Zajímavá nabídka programů
Program LowCarb
Možnost osobního odběru
Suroviny v BIO kvalitě
Zápory
Vyšší cena menu
Zpoplatněný rozvoz

Trápí vás únava, akné či nespavost? Tyto a jiné potíže mohou být důsledkem vaší životosprávy. Udělejte něco pro své zdraví i duševní pohodu a ozdravte svůj jídelníček. Pokud nevíte, kde začít, vyzkoušejte krabičkovou dietu Nutric bistro. V nabídce najdete speciální program určený pro očistu organismu a nastartování metabolismu.

Krabičkové jídlo jako příprava na plavkovou sezónu? Skvělá volba! Podívejte se na nejlepší krabičkové diety, které rozhodně stojí za ochutnání. Dietní krabičky vám mají co nabídnout, i v případě, že hubnout nechcete. Většina společností nabízí široký výběr jídelních programů, ze kterých si vybere každý, kdo touží po zdravém a vyváženém jídelníčku bez zdlouhavého plánování a vaření.

Hodnocení vybraných vlastností Nutric bistro

Nutric bistro logo

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Nabídka programů – 8/10

Na první pohled se může zdát, že nabídka jídelních programů je poměrně omezená. Nutric bistro nabízí pouze 4 základní programy. Program Whole30 je určený pro nastartování metabolismu a odhalení příčin zdravotních komplikací. LowCarb s minimálním obsahem sacharidů vám pomůže shodit nežádoucí kila. Program Fit je zase vhodný pro aktivní osoby, které si chtějí svou váhu udržet. Dieta není nic pro vás? Program Klasik představuje zdravý způsob stravování bez jakýchkoliv omezení.

Denní menu se skládá ze 3 jídel; snídaně, obědu a večeře. Objednat si jej však lze i bez večeře. Vybrat si můžete ze 3 velikostí porcí, od 1 700 do 2 300 kcal. Pokud si nejste jistí, jakou porci zvolit, můžete si nechat poradit nutričním poradcem. Využít můžete také individuální objednávku na míru. Na základě krátkého dotazníku vám výživový poradce sestaví menu přesně podle vašich potřeb. Ať už si vyberete jakýkoliv program, na první krabičce si pochutnáte vždy v pondělí. Pokrmy jsou připravovány vždy na základě objednávky, Nutric bistro tedy potřebuje dostatek času na objednání surovin.

Recenze krabičkové jídlo Nutric bistro
Ukázka krabičkové diety Nutric bistro

Rozvoz – 7/10

Krabičková dieta Nutric bistro bohužel rozváží pouze po Praze a po Středočeském kraji. Plusem je poměrně široká síť odběrových míst. Zde si můžete své krabičky vyzvednout bez poplatku za doručení. Vybraná místa navíc fungují non stop. Pokud využijete osobního odběru, můžete ušetřit až 1 400 Kč každý měsíc.

Ačkoliv v sobotu rozvoz neprobíhá, je možné si objednat menu na celý týden, včetně soboty a neděle. Krabičky na víkend vám doručí už v pátek. Rozvoz probíhá podle předem naplánovaných tras s pevným časovým harmonogramem. Pokud se bojíte, že by vám snídaně dorazila později, než obvykle snídáte, můžete využít rozvoz den předem.

Složení jídelníčku od Nutric bistro – 9/10

Jídelníček je sestavován podle nejnovějších poznatků z oblasti výživového poradenství. Program Whole30 vychází z paleo stravování, LowCarb zase redukuje příjem cukrů. Všechny programy však spojuje absence průmyslově zpracovaných potravin. Každé menu se tak skládá pouze z čerstvých surovin. Jídla jsou tedy opravdu zdravá a dietní. Jídelníček obsahuje velké množství zeleniny, ovoce i masa, naopak pečivo zde téměř nenajdete.

Recenze Nutric bistro dietní krabičky
Krabičková strava Nutric bistro

To však neznamená, že si na nich nepochutnáte. Pokud vám chybí inspirace při vaření, vyzkoušejte jeden z programů a ochutnejte spoustu nových a chutných jídel. I když vám krabičková dieta nebude vyhovovat, naleznete opravdu zajímavou inspiraci pro vaření. Můžete se těšit na sladké i slané snídaně, lahodné obědy a vydatné, byť dietní večeře. Třeba o takových zapečených batátách se vám bude zdát ještě další týden.

Kvalita surovin – 8/10

Krabičkové jídlo z Nutric bistro je připravováno z těch nejlepších surovin. Pouze kvalitní ingredience se mohou stát dobrým a zdravým jídlem. Dodavatelé jsou opravdu pečlivě vybíráni. Jejich seznam můžete najít na stránkách Nutric bistro. Většina používaných surovin se pyšní BIO kvalitou a při sestavování jídelníčku se hojně využívá sezónní ovoce a zelenina.

Při přípravě pokrmů se používají pouze zdravé tuky, jako je olivový či kokosový olej. Omáčky zahuštěné moukou zde opravdu nečekejte. Pokrmy se zahušťují rozvařenou zeleninou, případně kokosovým mlékem. Vzhledem k tomu, že jedná o nízkokalorické a zdravé stravování, pokrmy nejsou doslazovány umělými sladidly ani cukrem.

Cena krabičkové diety Nutric bistro – 7/10

Krabičková dieta Nutric bistro patří mezi cenově náročnější jídla v krabičkách. Pokud zvolíte nejmenší porci, denní menu bez dopravy vás přijde na 510 Kč. U největší porce je pak cena za 1denní jídelníček 630 Kč. S dopravou po Praze se cena menu zvedne na 585 korun, případně 630 Kč při volbě větší porce. Denní menu s dopravou po Středočeské kraji vás pak přijde na 603 až 723 Kč. Využít však můžete zvýhodněných nabídek. Skvělé typy, jak ušetřit na krabičkové dietě najdete zde.

Celkové hodnocení krabičkové diety Nutric bistro

Jídlo v krabičkách od Nutric bistro je ideální volbou, pokud chcete změnit váš způsob stravování. Program Whole30 vám představí zdravé varianty vašich oblíbených jídel a spoustu nových receptů. Ačkoliv výběr stravovacích programů není příliš bohatý, jídelníček uspokojí potřeby běžného strávníka. Plusem je jídelníček na celý týden, včetně víkendů. Nevýhodou pak rozvoz pouze po Praze a Středočeském kraji. Cena této krabičkové diety je však poněkud vyšší.

Krabičková dieta Nutric bistro

7.8
Skvělý
Klady
Zajímavá nabídka programů
Program LowCarb
Možnost osobního odběru
Suroviny v BIO kvalitě
Zápory
Vyšší cena menu
Zpoplatněný rozvoz
Sečteno a podtrženo
Kvalitní a zdravá strava, která nastartuje váš metabolismus. V nabídce také LowCarb či menu na celý týden včetně víkendů. Rozvoz po Praze a Středočeském kraji.

Hledáte krabičkovou dietu, která rozváží po celé České republice? Pak vsaďte na Zdravé stravování! Čeká na vás opravdu bohatý výběr jídelních programů pro mlsné i velmi náročné strávníky.

Najdete u nás i celkové srovnání testovaných krabičkových diet.

Podobné články