Recenze seznamky Zralá láska

Senior seznamka Zralá láska
7.5
Velmi dobrý
Sečteno a podtrženo
Přehledná internetová seznamka pro seniory. Registrace je snadná a bezplatný VIP účet na zkoušku je bonusem. Oceňujeme i funkce pro vylepšení profilu. Je bez testu osobnosti a pozor na zrušení účtu. Není složité, ale musí být zasláno včas.
Klady
Přehlednost
Snadná registrace
Dobrá zákaznická podpora
Funkce pro vylepšení profilu
Zápory
Chybí test osobnosti
Žádné informace o povaze uživatelů
Bez mobilní aplikace

Online seznamky nejsou pouze pro mladé. Na internetu se mohou úspěšně seznámit také starší generace. Prvním krokem je najít vhodnou seznamku. Tou může být třeba web Zralá láska. Jak tato seznamka funguje, se dočtete v následující recenzi.

Další seznamky pro starší vám představíme v našem novém článku nejlepší seznamky pro seniory. Kromě portálů pro hledání vážného vztahu na vás čekají také flirt seznamky.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na Zralá láska – 8/10

Seznamovací portál Zralá láska je zaměřený pro seniory, kteří hledají vážný vztah. Najdete tu poměrně širokou členskou základnu, tudíž je opravdu z čeho vybírat.

Senior seznamka Zralá láska
Senior seznamka Zralá láska

Vzhledem k tomu, že je tato seznamka je určena především pro starší generace, je opravdu přehledná. Registrace i vytvoření profilu je velmi snadné a nečiní problémy ani méně zkušeným uživatelům. Pro registraci budete potřebovat pouze platnou emailovou adresu. Součástí není žádný osobnostní test. Budete vyplňovat pouze několik základních informací. Ty se týkají především vašeho vzhledu a věku. Díky tomu je registrace opravdu rychlá.

Každý nový člen této seznamky získá zdarma prémiové členství na 2 týdny. To vám umožní se s webem lépe seznámit a vyzkoušet si všechny jeho funkce. S VIP účtem můžete posílat zprávy ostatním členům, denně můžete oslovit až 30 osob a ohodnotit 40 profilů. Pokud se vám na seznamce zalíbí, po skončení zkušební doby si aktivujte prémiové předplatné. Bez něj není možné číst zprávy ani oslovovat ostatní uživatele. K dalšímu vylepšení účtu lze využít také kredity.

Senior seznamka Zralá láska recenze
Cena kreditů na Zralá láska

Narozdíl od ostatních seznamek zaměřených pro hledání vážné známosti, na webu Zralá láska nenajdete žádný test osobnosti. To značně zjednodušuje registraci. Na druhou stranu to však trochu komplikuje hledání ideálního protějšku. Mezi navrhovanými kontakty tak nevidíte osoby, které sdílí vaše postoje a názory či odpovídají vaším požadavkům ohledně vzhledu a věku.

Jako první uvidíte fotky členů z vašeho okolí. Pro přesnější výsledky můžete využít filtr v horní části stránky. Ten vám umožní hledat uživatele z konkrétního města. Filtrovat můžete také podle věkového rozmezí či stavu. Z profilů členů se však nedozvíte nic o jejich povaze, názorech či zálibách. Bližší informace získáte až oslovením a komunikací s uživateli. Proces hledání vhodného partnera se tak zbytečně komplikuje.

Aplikace a další služby – 7/10

Internetová seznamka Zralá láska bohužel nedisponuje mobilní aplikací. V chytrém telefonu ji lze využít pouze přes webový prohlížeč. Při každém přihlášení se vám zobrazí okno, v němž jsou vypsané všechny aktivity, ke kterým na vašem profilu došlo v době vaší nepřítomnosti. Nové návrhy či zprávy tak vidíte přehledně na jednom místě a jste ihned v obraze.

Dále chválíme takzvané Superschopnosti. Jedná se o nadstandardní funkce, jež vám dovolí vylepšit váš profil a zvýší šance na úspěšné seznámení. Jedná se například o zvýraznění, díky němuž váš profil získá odkaz „Nejlepší profil“ a uvidíte jej více uživatelů. Lepší pozici při zobrazování vám zařídí i funkce Super setkání a nadstandardní funkce Multi oznámení vám dovolí poslat zprávu všem uživatelům ve vašem okolí.

Seznamka pro seniory Zralá láska
Superschopnosti na Zralá láska

Zrušení účtu na Zralá láska – 8/10

Jestliže se rozhodnete ukončit vaše působení na seznamce, zrušení profilu je poměrně snadné. Mějte však na paměti, že VIP předplatné se automaticky prodlužuje. Aby vám nebyl účtován poplatek za následující období, žádost o zrušení účtu musíte poslat minimálně týden před koncem stávajícího předplatného. Výpověď lze doručit hned několika způsoby. Zaslat jej můžete poštou, emailem nebo lze využít kontaktní formulář na stránkách seznamky.

Celkové hodnocení seznamky Zralá láska

Internetová seznamka Zralá láska je určená pro seznámení seniorů. Výhodou je přehledný web a velmi snadná registrace. Jako nedostatek vidíme absenci osobnostního testu. Z profilů ostatních členů se nedozvíte nic o jejich povaze či zájmech. Naopak oceňujeme bezplatné VIP předplatné na zkoušku. Líbí se nám i nadstandardní funkce pro lepší viditelnost profilu. Dalším plusem je snadné zrušení a velmi dobrá zákaznická podpora.

Seznamka Zralá láska

7.5
Velmi dobrý
Klady
Přehlednost
Snadná registrace
Dobrá zákaznická podpora
Funkce pro vylepšení profilu
Zápory
Chybí test osobnosti
Žádné informace o povaze uživatelů
Bez mobilní aplikace
Senior seznamka Zralá láska
Sečteno a podtrženo
Přehledná internetová seznamka pro seniory. Registrace je snadná a bezplatný VIP účet na zkoušku je bonusem. Oceňujeme i funkce pro vylepšení profilu. Je bez testu osobnosti a pozor na zrušení účtu. Není složité, ale musí být zasláno včas.

Pro hledání vážné známosti ve zralém věku je skvělou volbou i seznamka Elite date. Čím tento seznamovací web vyniká nad ostatními, se dozvíte v naší recenzi. Nebo můžete projít další recenzované seznamky nejen pro seniory. Ty najdete v článku nejlepší seznamky

Podobné články

Seznamka pro vážný vztah

Recenze seznamky be2

Seznamka pro vážný vztah. Kdo hledá seriózní seznámení, může vyzkoušet tuhle seznamku.