Recenze seznamky Seznamte.se

Recenze seznamtese
7.5
Výborná
Sečteno a podtrženo
Zajímavá seznamka, zejména pro ženy, kde najdete velké množství profilů. Jejich ověření není až tak důkladné a zrušení členství je velmi komplikované. Na druhou stranu nabízí i některé zajímavé funkce, které jiné seznamky nemají.
Klady
Pro ženy zdarma
Poměrně kvalitní osobnostní dotazník
Možnost seznamování se i zdarma
Funkce fotoseznamky
Mobilní verze i aplikace
Zápory
Komplikované zrušení členství
Menší kontrola věrohodnosti profilů

Na seznamce Seznamte.se hledá vážný vztah mnoho uživatelů. Zařaďte se mezi ně a prozkoumejte nabídku mnoha profilů, stejně jako si vyzkoušejte osobnostní test.

Neoslovilo vás Seznamte.se? Nevadí, máme pro vás tipy na další internetové seznamky na vážný vztah, které vám pomohou najít vašeho životního partnera.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn. Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na Seznamte.se – 9/10

Registrace do seznamky Seznamte.se je poměrně jednoduché a je zdarma. Připlácíte si až za některé speciální funkce a jen v případě, že jste muž. Ženy mají i všechny speciální funkce zdarma. V případě členství zdarma se můžete i rovnou seznamovat, ale nelze vyhledávat větší množství profilů a posílat více zpráv za den.

Pro placené členství si můžete vybrat mezi několika délkami členství. Nejzákladnější je členství na jeden týden za 99 Kč. Dále si můžete vybrat mezi měsíčním členstvím, členstvím na 3, 6, nebo 12 měsíců. Zaplatit můžete online pomocí platební karty, převodem, SMS nebo PayPalem. Členství je vám automaticky prodlužováno a vy, jako člen, jste povinný ho znovu uhradit. Tedy pokud k automatickému prodloužení členství dojde. Na to je třeba si dát pozor.

Recenze seznamte se seznamky

Test osobnosti u Seznamte.se – 8/10

Již při registraci vás vyzvou, abyste vyplnili speciální online dotazník. Na základě poskytnutých informací vám následně seznamte.se bude doporučovat potenciální partnery. Dotazník je poměrně komplexní a skládá se z pěti sekcí, které jsou zaměřené na různá témata. První sekce zpracovává obecné informace o vás, další se zabývá vzhledem, následují zájmy, informace o vašem charakteru. Závěrem byste měli vyplnit informace o partnerských preferencích. Celkem budete vyplňovat 44 otázek.

Jakmile dotazník vyplníte, tak vám od seznamte.se přijde 100 profilů partnerů a partnerek, které se s tím vaším shodovaly nejvíce. Nyní máte možnost si je projít a zvážit, kdo by stál za zkontaktování a mohl by být vaším budoucím partnerem. Doporučení dostanete označená podle toho, jak velkou shodu v dotaznících jste měli. Prohlédnout si dokonce můžete shody u jednotlivých otázek, takže můžete vybírat partnera i podle toho, co je pro vás opravdu důležité, zatímco zanedbat můžete to, na čem vlastně až tak nezáleží.

Aplikace a další služby – 8/10

Seznamte se seznamka podporuje i použití na telefonu. Díky tomu máte možnost využívat speciální mobilní verzi webu, která je uzpůsobena pro menší dotykovou obrazovku. Pokud internetovou seznamku Seznamte.se navíc používáte opravdu často, můžete si nainstalovat také aplikaci na Android nebo iOS pro zjednodušení práce.

Mezi další zajímavé služby, které určitě stojí za zmínění, patří například fotoseznamka. Ta funguje na principu intuitivního seznamování podle vzhledu předtím, než začnete zkoumat informace o partnerovi více do hloubky. Jednotlivé fotografie můžete označit podle toho, jak moc je vám člověk sympatický. Potom čekáte, jakou reakci pošle člověk vaší fotce.

Zrušení účtu u Seznamte.se – 5/10

Největší nevýhodou seznamky jménem seznamte.se je bezpochyby komplikované zrušení automatického prodlužování členství v placené verzi. Bohužel nejde placené členství zrušit po internetu, ani telefonicky. Musí být učiněno písemnou formou v podobě dopisu, který zašlete přímo na sídlo firmy. V takovém případě také musíte myslet na to, abyste tak učinili dostatečně dopředu a dopis měl čas dorazit, než vám členství vyprší a automaticky se prodlouží. Z tohoto důvodu může být používání seznamte.se poněkud nepraktické, zejména u jejího placeného členství.

Celkové hodnocení seznamky Seznamte.se

Internetová seznamka Seznamte se je skvělou platformou pro seznamování se, zejména pro ženy, které ho mají zadarmo. Velkou nevýhodou je podle nás komplikované zrušení členství, které je nutné podat písemně. Kladně hodnotíme poměrně obsáhlý a zajímavý je test osobnosti, který je složený z pěti sekcí a algoritmu, zajišťujícího doporučení až 100 partnerů na základě tohoto testu.

Seznamte.se

7.5
Výborná
Klady
Pro ženy zdarma
Poměrně kvalitní osobnostní dotazník
Možnost seznamování se i zdarma
Funkce fotoseznamky
Mobilní verze i aplikace
Zápory
Komplikované zrušení členství
Menší kontrola věrohodnosti profilů
Recenze seznamtese
Sečteno a podtrženo
Zajímavá seznamka, zejména pro ženy, kde najdete velké množství profilů. Jejich ověření není až tak důkladné a zrušení členství je velmi komplikované. Na druhou stranu nabízí i některé zajímavé funkce, které jiné seznamky nemají.

Najít vhodnou seznamku na vážný vztah nemusí být jednoduché, prověřili jsme jich víc a můžete tedy porovnat. Vyhovuje vám seznamka eDarling, nebo zkusíte raději Be2, Singles50 nebo Yellobar. Celkové porovnání seznamek, které preferují vážné seznámení pak najdete ve článku nejlepší seznamky na vážný vztah.

Podobné články

Seznamka pro vážný vztah

Recenze seznamky be2

Seznamka pro vážný vztah. Kdo hledá seriózní seznámení, může vyzkoušet tuhle seznamku.