Nejlepší sex seznamky

Chybí vám erotika a vzrušení? Pokud je vám 18 a více, pak vyzkoušejte sex seznamky. Objevte muže a ženy, kteří hledají vztah na jednu noc, žhavý flirt či milenecký poměr. Vzhledem k časté volbě předplacených kreditů se nemusíte bát, že přijdete o své peníze a můžete se kdykoliv jednoduše z takové seznamky odhlásit.

Sex seznamky a jejich recenze

Sex na jednu noc, milostný poměr či nezávazné povyražení? To vše na vás čeká na internetu v sex seznamkách. Vyzkoušeli jsme pro vás ty nejnavštěvovanější weby, tedy sex seznamky. Podívejte se, jak dopadly v našem testování.

Podobně jsme se zabývali oblastí erotických seznamek, ale i jiných. Takže můžete nahlédnout v menu do recenzí nejlepších seznamek.

Recenze na sex seznamky

Milfka Seznamka – Top sexuální seznamka

Milfka seznamka

Mezi sexuální seznamkami nás nejvíce zaujal web Milfkaseznamka.cz. Tato sex seznamka potěší i ty náročnější uživatele. Může se pochlubit širokou členskou základnou, v níž je rovnoměrné zastoupení mužů i žen. Díky manuální kontrole zde nenajdete žádné fiktivní profily, za každým účtem se skrývá reálná osoba.

Tahle seznamka na sex funguje na principu kreditových balíčků. Kredity budete potřebovat pro odesílání zprávy či vylepšení profilu. Cena kreditu se pohybuje okolo 30 Kč. Vzhledem k jednorázovým platbám je zrušení účtu na této seznamce opravdu snadné. Jako nový uživatel můžete během prvních 2 týdnů odeslat až 30 zpráv zdarma každý den. Přestože seznamka nenabízí mobilní aplikaci, potěší jinými nadstandardními funkcemi. Jednou z nich je například našeptávač zpráv, který vám poradí text pro sexy vzkazy, kterými zaujmete ostatní uživatele.

Žhavé noci – Bezpečná nezávazná seznamka

Erotická seznamka Žhavé noci
Seznamka Žhavé noci

Mezi nezávaznými seznamkami nás zaujala seznamka Žhavé noci. Jeho hlavní předností je přehlednost. Registraci a vytvoření profilu zvládnete během pár minut. Místo zdlouhavého osobnostního testu na vás čeká pouze pár základních otázek. Ty se týkají především vašeho vlastního vzhledu a vzhledu, který preferujete u svého protějšku.

Sext seznamka Žhavé noci je ideálním místem, ať už hledáte jen nevinný flirt, žhavý pokec anebo se rádi oddáváte sexy chatování. Seznamka je možná více zaměřená na začátky v laškování, ale to neznamená, že nemůže přejít k sexy flirtování a dalším akcím. Seznamka bohužel nedisponuje aplikací do mobilu, ale díky responzivní mobilní verzi lze se seznamkou bez problému pracovat také na mobilu či tabletu.

Jako u většiny internetových seznamek, pro plné využívání všech jejích funkcí, je nutný prémiový účet. Cena VIP předplatného je však oproti konkurenčním webům opravdu příznivá. Kromě delšího předplatného lze pořídit i jednodenní předplatné na vyzkoušení. V nabídce najdete také speciální balíčky zaměřené na chatování či extra zabezpečený účet.

Tvoje vilné touhy – sex seznamka pro velmi nemravné myšlenky

Recenze seznamky TvojeTouhy
Seznamka Tvoje touhy

Zkusili jsme se přihlásit i do sexy seznamky Vilné Touhy, která nás zaujala lákáním na erotické chatování o tajných hříšných myšlenkách. Registrace je jednoduchá, vyplníte jen pár základních údajů a vytvoříte si své uživatelské jméno. Registrace je bez poplatku, ale posílání soukromých zpráv už je za kredity. Ty lze zakoupit (a dokupovat) pomocí platební karty a je to velmi jednoduché.

Nevýhodu spatřujeme v tom, že seznamka obsahuje množství falešných profilů, zejména žen. Pokud vám chatování se ženou se kterou se nemůžete setkat nevadí, je to v pořádku, ale i tak za to musíte platit zakoupenými kredity. Větší šanci na seznámení tak mají ženy, které hledají muže, tam je nebezpečí falešného profilu minimální. Další nevýhodou v dnešní době může být i absence mobilní aplikace.

Nadržená tajemství – Seznamka na sex i erotický chat

Sexuální seznamka Nadrzenatajemstvi.cz
Seznamka Nadržené tajemství

Za vyzkoušení stojí také sexy seznamka Nadržená tajemství. Kromě osobního setkání s reálnými uživateli je seznamka skvělým místem, pokud vás láká erotický chat. Najdete zde poměrně velké množství fiktivních profilů, které vás budou proaktivně kontaktovat. Již pár minut po prvním přihlášení vám přijdou první erotikou nabité vzkazy. S těmito uživateli si užijete skutečně pikantní pokec. Reálné setkání však není možné.

Namísto opakovaných plateb za prémiové předplatné budete pro plné využívání seznamky potřebovat balíček kreditů. Kredity slouží především k odesílání zpráv. Jedna zpráva vás přijde zhruba na 30 Kč. Čím větší balíček koupíte, tím je cena za jeden kredit výhodnější. Tento systém umožňuje snadné a bezproblémové zrušení účtu. Jako negativum vidíme absenci mobilní aplikace a dalších nadstandardních funkcí.

Utajený poměr – Nejlepší seznamka pro erotický chat

Sexuální seznamka Utajenypomer.com
Sexy seznamka Utajený poměr

Pokud se rádi oddáváte erotickému chatu, pak vám doporučujeme vyzkoušet, jaká je sex seznamka Utajený poměr. Na této seznamovací stránce najdete velké množství členů, kteří hledají sex na jednu noc, žhavý flirt či pikantní pokec. Vytvoření profilu je opravdu snadné a zvládnete to během chvilky. Registrace je navíc zcela zdarma. Abyste mohli využívat všechny funkce seznamky, číst a odesílat zprávy, budete potřebovat kredity. Cena 1 kreditu, který je nutný pro odeslání 1 zprávy, je zhruba 30 Kč. Při koupi většího kreditového balíčku je však cena o poznání výhodnější.

I na této seznamce najdete fiktivní profily, s nimiž není možné se osobně setkat. Tyto účty jsou však jasně označeny a vy tak od první chvíle víte, s kým máte tu čest. Tito uživatelé se s vámi rádi pustí do erotikou nabité konverzace, která vás dozajista rozpálí. Jestliže chcete něco víc než jen žhavý pokec, můžete oslovit reálné uživatele, kterých je tu pěkná řádka. Při hledání vhodného protějšku vám pomůže propracovaný vyhledávací filtr. Ten umožňuje hledání uživatelů podle věku, vzhledu ale třeba i etnické skupiny. Co nám chybí, je mobilní aplikace a prémiové funkce pro vylepšení profilu.

Jak vybrat seznamku na jednu noc

Na následujících řádcích vám poradíme, podle čeho vybrat sex seznamku. Nabídka je poměrně široká a je tedy z čeho vybírat. Nejprve je třeba si promyslet, co od seznamky očekáváte. Některé sexy seznamky jsou zaměřené zejména na erotický chat. Najdete na nich opravdu velké množství fiktivních profilů, kde se za svůdnou profilovou fotkou skrývá operátorka, jež s vámi povede vzrušující konverzaci.

Ti z vás, kteří touží spíše po osobním setkání, mohou využít seznamky bez fiktivních profilů. Erotického chatování si tu příliš neužijete, za to většina komunikace s ostatními směřuje k erotikou nabité schůzce. Najít můžete i weby, kde je rovnoměrné zastoupení fiktivních i reálných profilů.

Jak funguje seznamka na sex

Sex seznamka funguje na stejném principu, jako většina seznamovacích webů pro hledání vztahu. Prvním krokem je registrace a vytvoření profilu. Plné využívání všech funkcí však bývá zpoplatněno. Po vytvoření profilu můžete začít s oslovováním potenciálních partnerů. Kontaktovat ostatní uživatele můžete prostřednictvím osobních zpráv či lze využít další funkce, jako je hodnocení profilu, poslání imaginární květiny, polibku či dárku.

Po navázání kontaktu můžete pokračovat v komunikaci prostřednictvím seznamky nebo si rovnou domluvit schůzku mimo online prostor. Na některých seznamkách můžete narazit na fiktivní, komerční profily. Místo reálných osob za těmito účty sedí placení pracovníci, kteří s vámi povedou opravdu vzrušující konverzaci. S těmito uživateli si ale není možné domluvit schůzku ani přesunout komunikaci na jinou, bezplatnou platformu.

Zabezpečení seznamky

Při výběru seznamky na sex byste měli věnovat pozornost také míře zabezpečení. V rámci registrace budete muset potvrdit souhlas se zpracováním osobních údajů. Proto vám doporučujeme si pečlivě přečíst obchodní podmínky. Některé společnosti totiž kromě seznamování nabízí i další služby zajišťované třetí stranou, která získá vaše údaje.

Cena seznamky

Jedním z nejdůležitějších faktorů je pochopitelně cena. S ohledem na povahu stránky, je neplacená sexy seznamka opravdovou raritou. Většina webů je nějakým způsobem zpoplatněna. Setkat se můžete s dvěma nejčastějšími typy účtu. Jedním je VIP předplatné na určitý časové úsek. Většinou se jedná o měsíční předplatné, jež vám umožní plně využívat všechny zpoplatněné funkce. Druhý způsob je kreditový balíček. Za poplatek si koupíte balíček kreditů, které využijete pro oslovování uživatelů. Na vybraných seznamkách lze kredity využít také pro vylepšení vašeho profilu.

Mobilní aplikace a další funkce

Při výběru vhodné seznamky vám mohou pomoci také nadstandardní služby a funkce. Jednou z nejžádanějších je mobilní aplikace. Jen málokterá sex seznamka ji však nabízí. Výhody aplikace do jisté míry dokáže nahradit mobilní verze stránky. To umožňuje pohodlné prohlížení z chytrého telefonu či tabletu. Rozhodovat se můžete také podle dalších, nadstavbových funkcí. Jednou z nich je například našeptávač zpráv, jenž vám nabídne text pro sexy vzkaz. Další výhodou je možnost vést videohovor.

Zrušení seznamky

U placených sexuálních seznamek bývá leckdy zrušení velmi komplikované. V široké nabídce můžete narazit na weby s nepříliš poctivou politikou. Pro zrušení prémiového předplatného je nutné zaslat výpověď formou dopisu. Adresa takové společnosti je však většinou v zahraničí a doručení je tak opravdu zdlouhavé. Proto vám doporučujeme podrobně si prostudovat smluvní podmínky, než odešlete první platbu.

Naštěstí lze najít i seriózní sex seznamky, kde zrušení účtu je bez jakýchkoliv problémů. Opakované platby za VIP účet zrušíte výpovědí, kterou kromě formou dopisu lze doručit také emailem nebo formulářem, jenž naleznete přímo na stránkách seznamky. Aby vám nebyla naúčtována cena i za následující období, výpověď podejte s dostatečným předstihem.

Zrušení účtu na sexuální seznamce, která nabízí kreditové balíčky, je ještě jednoduší. Tyto platby jsou totiž jednorázové. Pokud se tedy rozhodnete seznamku přestat využívat, stačí smazat váš profil. Kredity, které nevyužijete, však propadnou, a to bez nároku na finanční náhradu.


Seznamky na sex, flirt nebo erotiku. A vůbec všechno co se téhle pikantní a někdy zakázané oblasti týká by vás mohlo zajímat. Nejsme přece prudérní a chceme zkoušet a znát nové věci. Takže co si přečíst i něco o erotice, erotických pomůckách a jiných příbuzných oblastech?

Další naše články s tematikou erotiky a sexu, třeba i starší, najdete tady: