Recenze seznamky iFlirts.com

Seznamka iFlirts ze sex seznamek
7.8
Dobrá
Sečteno a podtrženo
Přehledná seznamka, kde najdete sex na jednu noc i nezávaznou známost. Mezi hlavní výhody této stránky patří přehlednost a nižší cena za odesílání zpráv. Kladně hodnotíme mobilní aplikaci. Fiktivní profily sice nejsou jasně označené, ale většinou je snadno poznáte podle způsobu komunikace.
Klady
Rychlá registrace
Nižší cena
Mobilní aplikace
Přehlednost
Zápory
Neoznačené fiktivní profily
Chybí prémiové funkce

Jste single, ale po vážném vztahu netoužíte? Máte partnera, s kterým vám to neklape v posteli? Pak vyzkoušejte sex seznamku. Skvělou volbou je portál iFlirts.com. Jak tato seznamovací stránka funguje, se dozvíte na následujících řádcích.

Přehled těch nejnavštěvovanějších sexuálních seznamek najdete v našem článku nejlepší sex seznamky. Ať už hledáte sex na jednu noc, žhavý flirt či nezávazný vztah, máme pro vás řešení.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na iFlirts.com– 7/10

Web iFlirts.co je cenově výhodná seznamka, jež vám pomůže najít nezávazný vztah, sex na jednu noc i žhavý flirt. Jestliže vám v osobním životě chybí vzrušení, pak tuto sex seznamku neváhejte vyzkoušet. Může se vám stát, že kvůli sloučení dvou seznamek se vám nejdříve objeví úvodní obrázek seznamky casual dating, ale nebojte se toho, jakmile se přihlásíte, jste tam, kde máte být.

Sex seznamka iFlirts.com
Sex seznamka iFlirts.com

Podmínkou registrace, která je opravdu snadná, je dosažení věku 18 let. Dále vyplníte jen několik málo informací, včetně věku, pohlaví a vaší emailové adresy. Od sexy flirtu vás nebude zdržovat žádné zdlouhavé vyplňování profilu. Pokud ale chcete, můžete do svého profilu doplnit i další informace, které pomohou ostatním členům vás lépe poznat. Podmínkou to však není.

Také zde najdete fiktivní profily, jež jsou provozovány zřizovatelem seznamky. Narozdíl od jiných seznamek však nejsou jasně označeny, takže je na vás, abyste je odlišili od profilů reálných uživatelů. V čem vidíme hlavní výhodu této stránky, je o poznání nižší cena za odesílání zpráv. Abyste mohli oslovit ostatní členy, místo VIP předplatného budete potřebovat mince. Odeslání jedné zprávy stojí 50 mincí, což vás přijde zhruba na 25 Kč. Čím větší balíček mincí pořídíte, tím je cena mincí nižší.

Sexuální seznamka iFlirts.com
Cena mincí na seznamce iFlirts.com

Navrhované kontakty – 7/10

Jako první se vám zobrazí lidé z vašeho okolí. Na levé straně se nachází filtr pro přesnější výsledky vyhledávání. Ten však příliš možností nenabízí. Vyhledávat uživatele lze podle pohlaví, věku a lokality. Pokud tedy hledáte pouze vysoké muže či blonďaté dívky, vaše hledání bude trochu komplikovanější.

Na prvních pozicích mezi navrhovanými kontakty uvidíte již zmiňované fiktivní profily. Jedná se především o ženy, které vás budou samy aktivně kontaktovat do několika minut od založení vašeho účtu. Jestliže po osobním setkání příliš netoužíte a spíše se chcete oddávat smyslné konverzaci, tito uživatelé vás jistě nezklamou.

Aplikace a další služby na iFlirts.com – 8/10

Mobilní aplikací disponuje jen málokterá sex seznamka. Výjimkou je však iFlirts.com. Nová erotická dobrodružství můžete pohodlně hledat také prostřednictvím vašeho mobilního telefonu. Šikovná aplikace vám zpřístupní veškerý obsah stránky a díky push notifikacím budete mít naprostý přehled o dění na vašem profilu. Mobilní apka je však dostupná pouze pro Android. Uživatelé iPhonů si budou muset vystačit s praktickou mobilní verzí stránky.

Co se nám na této seznamce opravdu líbí, je její přehlednost. Ovládání stránky je opravdu jednoduché, a to i pro ty, kteří se seznamkami dosud žádné zkušenosti nemají. Navrhované kontakty uvidíte hned na úvodní stránce po přihlášení. V horní části obrazovky si lze jedním klikem zobrazit doručené zprávy, oblíbené profily ale i seznam uživatelů, kteří navštívili váš profil.

Mobilní aplikace sex seznamka
Mobilní aplikace iFlirts.com

Zrušení účtu na iFlirts.com – 9/10

Díky tomu, že všechny platby na iFlirts.com jsou jednorázové, zrušení účtu je opravdu snadné. Není potřeba nikam zasílat výpověď ani kontaktovat zákaznickou podporu. Váš účet jednoduše smažete v nastavení vašeho profilu. Mějte však na paměti, že již zakoupené mince, které nestihnete vyčerpat, propadnou. Finanční náhradu provozovatel stránek neumožňuje.

Celkové hodnocení seznamky iFlirts

Pokud hledáte skutečně přehlednou seznamku, kde najdete sex na jednu noc i nezávaznou známost, pak je iFlirts.com tou pravou volbou. Mezi hlavní výhody této stránky patří přehlednost, nižší cena za odesílání zpráv a mobilní aplikace. Chválíme také rychlou registraci a možnost snadného zrušení profilu. Vedle reálných uživatelů zde najdete i fiktivní profily. Ty sice nejsou jasně označené, ale většinou je snadno poznáte podle způsobu komunikace.

Sex seznamka iFlirts.com

7.8
Dobrá
Klady
Rychlá registrace
Nižší cena
Mobilní aplikace
Přehlednost
Zápory
Neoznačené fiktivní profily
Chybí prémiové funkce
Seznamka iFlirts ze sex seznamek
Sečteno a podtrženo
Přehledná seznamka, kde najdete sex na jednu noc i nezávaznou známost. Mezi hlavní výhody této stránky patří přehlednost a nižší cena za odesílání zpráv. Kladně hodnotíme mobilní aplikaci. Fiktivní profily sice nejsou jasně označené, ale většinou je snadno poznáte podle způsobu komunikace.

Sexuální seznamka Utajený poměr není jen pro zadané. Najdete zde svobodné i zadané muže a ženy, kteří hledají nová erotická dobrodružství. Objevte výhody této seznamky a zjistěte více v naší recenzi. A pokud vás zajímají další sex seznamky, tak si přečtěte článek nejlepší sex seznamky.

Podobné články