Recenze seznamky Elite date cz

Seznamka na vážný vztah
8.8
Vynikající
Sečteno a podtrženo
Seriózní seznamka, kterou můžeme doporučit. Určitě nejen pro seniory a osoby ve zralejším věku. Bezpečná a přehledná. Pouze jednorázové platby a tedy i snadné zrušení účtu. Chválíme i mobilní aplikaci a podrobný osobnostní test.
Klady
Přehlednost
Bezpečnost
Jednorázové platby
Mobilní aplikace
Kontrola profilů
Zápory
Vyšší cena předplatného

Vymetání barů a nočních klubů už není nic pro vás? Chtěli byste se seznámit a nevíte, jak na to? Pak vyzkoušejte online seznamku Elite date. Tento portál je skvělým řešením pro každého, kdo hledá vážný vztah.

Vážná známost vás momentálně neláká a dvacet už vám bylo dávno? Podívejte se na náš článek Nejlepší seznamky pro seniory a objevte skvělé portály pro seznámení. Nabídneme vám řešení, ať hledáte osudovou láskou, nevinný flirt či vás láká pikantní povídání a psaní.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na Elitedate cz – 9/10

Seznamka Elitedate patří mezi nejvyhledávanější seznamky pro vážný vztah. Přestože není primárně určená na seznámení pro seniory, najdete zde opravdu velký počet uživatelů nad 45 let.

Seznamka pro seniory
Online seznamka Elite date

Jednou z výhod Elite Date je její přehlednost. Oceňujeme také možnost přihlášení přes Facebook. Díky této funkci je registrace doslova blesková. Vyplnění profilu je už trochu časově náročnější, neboť jeho součástí je také test osobnosti. Na základě vašich odpovědí vám Elitedate navrhne vhodné kandidáty. Proto si na jeho vyplnění vyčleňte dostatek času.

Ačkoliv je registrace i vytvoření profilu zcela zdarma, abyste mohli seznamku plně využívat, budete potřebovat prémiové předplatné. Bez něj uvidíte fotografie ostatních uživatelů nemůžete odesílat ani číst zprávy. Cena za jeden měsíc je okolo 300 Kč. Čím delší předplatné zvolíte, tím je cena za měsíc výhodnější. Na rozdíl od jiných seznamovacích portálů, na Elite date jsou všechny platby jednorázové a zrušení předplatného je tedy opravdu snadné.

Prémiové členství seznamka Elite date
Prémiové předplatné na Elite date

Test Osobnosti a navrhované kontakty – 8/10

Součástí registrace a vytvoření profilu je osobnostní test. Ten je poměrně rozsáhlý a jeho vyplňování vám zabere dost času. Test osobnosti je tou nejdůležitější částí celé registrace, neboť na základě vašich odpovědí uvidíte profily uživatelů, kteří nejlépe odpovídají vaším požadavkům. Přesto, že vyplňování testu může trochu otravné, odpovídejte pravdivě a s rozmyslem.

Ty nejvhodnější protějšky najdete v záložce Návrh partnera. Zde uvidíte profily uživatelů, s nimiž máte společné zájmy, cíle a splňují i vaši představu ohledně věku a vzhledu. Nevýhodu je, že mezi navrhovanými kontakty uvidíte také osoby, které žijí třeba 500 km od vás. Tento nedostatek lze snadno vyřešit pomocí filtru. Tam si jednoduše nastavíte nejen vzdálenost od vašeho bydliště, ale ostatní členy můžete filtrovat také podle jejich věku či jejich vztahu ke kouření nebo dětem.

Aplikace a další služby na Elite date – 9/10

Oproti jiným se seznamka Elitedate pyšní praktickou mobilní aplikací. Ta vám umožní pohodlné ovládání a snadný přístup k vašemu profilu. Další výhodou je šikovný systém notifikací, které vás upozorní na aktivitu na vašem účtu. Notifikace si můžete libovolně upravovat podle toho, o čem chcete být informováni.

Další výhodou této senior seznamky je kontrola profilů. Ačkoliv na placených seznamkách je výskyt falešných profilů mnohem menší než na těch bezplatných, na podvodné profily lze narazit i zde. Proto administrátoři všechny profily manuálně kontrolují a ověřují. Když si s někým začnete vyměňovat zprávy, můžete si být (téměř) jistí, že se jedná o reálného uživatele.

Chválíme také funkci Měli o mě zájem. Pod touto záložkou najdete uživatele, kteří si prohlíželi váš profil a líbil se jim. Pokud se stydíte oslovit další uživatele, tato funkce jistě přijde vhod. Poslat zprávu někomu, komu jste se zalíbili, je totiž mnohem snazší. A funguje to i obráceně. Jestliže vás někdo zaujal, místo zprávy mu můžete zanechat hodnocení jeho profilu a čekat, zda se vám ozve.

Senior seznamka Elite date
Hodnocení profilů na Elite date

Zrušení účtu na Elite date – 9/10

Zrušení profilu a ukončení předplatného může být někdy opravdu náročné. Většina placených seznamek totiž funguje na principu opakovaných plateb a prémiové členství je automaticky prodlužováno. Pro jeho zrušení často musíte poslat písemnou výpověď či kontaktovat zákaznickou podporu. Vzhledem k tomu, že na Elite date jsou všechny platby jednorázové, zrušení účtu i předplatného je velice jednoduché.

V nastavení vašeho profilu zvolíte možnost Odstranění účtu a během chvilky je váš profil zrušen. Nebo můžete kontaktovat zákaznickou podporu a administrátoři vám se zrušením pomůžou. Pokud se rozhodnete váš účet zrušit ještě před vypršením stávajícího předplatného, peníze zpět ale bohužel nedostanete.

Celkové hodnocení seznamky Elite date

Online seznamka Elite date je perfektním řešením nejen pro seniory a osoby zralého věku. Jedná se o seriózní a přehlednou seznamku pro hledání vážného vztahu. Díky pečlivé kontrole profilů a nutnosti prémiového účtu je zde jen minimum falešných profilů. Platby za VIP účet jsou jednorázové a zrušení je tedy opravdu snadné. Velkým plusem je i mobilní aplikace.

Seznamka Elite date

8.8
Vynikající
Klady
Přehlednost
Bezpečnost
Jednorázové platby
Mobilní aplikace
Kontrola profilů
Zápory
Vyšší cena předplatného
Seznamka na vážný vztah
Sečteno a podtrženo
Seriózní seznamka, kterou můžeme doporučit. Určitě nejen pro seniory a osoby ve zralejším věku. Bezpečná a přehledná. Pouze jednorázové platby a tedy i snadné zrušení účtu. Chválíme i mobilní aplikaci a podrobný osobnostní test.

Seznamka Elite date vás nezaujala? Podívejte se na další alternativy a objevte seznamku, která vám bude vyhovovat. Inspirace najdete v našem článku nejlepší seznamky pro seniory, celkově se seznamkami probíráme už nějakou dobu a souhrn jsme zkusili sepsat ve článku nejlepší seznamky.

Podobné články

Seznamka pro vážný vztah

Recenze seznamky be2

Seznamka pro vážný vztah. Kdo hledá seriózní seznámení, může vyzkoušet tuhle seznamku.