Recenze angličtiny Online jazyky

9.75
Skvělá výuka
Sečteno a podtrženo
Pokud hledáte kurz, který vás jazyk opravdu naučí, a u kterého zůstanete motivovaní, Online jazyky jsou přímo pro vás! Díky jejich metodě uvidíte své pokroky téměř okamžitě. S angličtinou si budete hrát a učit se ji přirozeným způsobem. Nebudete riskovat, že utratíte své peníze zbytečně.
Klady
Za absolvovaný kurz získáte certifikát
Vhodné pro všechny úrovně
Individuální, vysoce efektivní výuka
Stačí dvacet minut denně
Studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv
Můžete si vyzkoušet lekci zdarma
V případě nespokojenosti garance vrácení peněz
Zápory
Při studiu musíte být online

Testujeme online jazykové kurzy a pomáháme vám vybrat si ten správný. Dnes se zaměříme na recenzi Online jazyků, kvalitního českého jazykového kurzu, který mimo jiné nabízí i lekce angličtiny. Pokud se vám stále nedaří přijít na kloub efektivnímu způsobu studia a vaše peněženka jen zbytečně pláče, s kurzem Online jazyky by vaše utrpení mohlo brzy skončit. Vlastním tempem se budete plynule posouvat ke svému cíli a pokrok pocítíte po každé lekci!

Studovna Online jazyky nabízí viditelný úspěch bez úmorného drilu

Učení je přehledné, zábavné a motivující. Pokud nechcete „kupovat zajíce v pytli“, jednoduše si vyzkoušejte několik kapitol zdarma. Teprve poté se můžete rozhodnout, zda si anglický kurz koupíte. OnlineJazyky.cz jsou v online výuce angličtiny už od 2006, ale výuce se věnují jinými formami již mnohem déle. Vývoj online světa jim však pomohl vytvořit zábavnou i efektivní formu vzdělávání. Jejich metoda získala Evropskou jazykovou cenu LABEL a jsou i  oficiálními partnery British Council. Díky tomu lze získat certifikát anglického jazyka s platností na celém světě. Všechny kurzy jsou tvořeny českými lektory jazyků a určeny českým uživatelům, školám nebo firmám. Výuka je připravena zábavně a zároveň je naučná a motivuje i k dalšímu vzdělávání. Dokonce mají Online jazyky i online kurzy angličtiny pro děti, což se nám také velice líbilo.

Hodnocení vybraných vlastností angličtiny Online jazyky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Metoda výuky angličtiny – 10/10

Škola hrou – tak zní slavný citát Jana Ámose Komenského. Podobný princip studia se uplatňuje i v kurzu Online jazyky. Studujete zábavnou a přirozenou formou. Kurz je interaktivní a obsahuje spoustu moderních funkcí a motivačních prvků, které doplní vaše odhodlání a energii, bude-li to třeba. Při studiu zapojíte veškeré smysly, díky čemuž bude celý proces efektivnější.

Anglicky se tak naučíte nejen číst a psát, ale i mluvit a rozumět. V každé lekci vás čekají nová slovíčka a gramatika, které procvičujete tak dlouho, dokud cítíte potřebu. Jakmile se naučíte vše potřebné, přijde na řadu mluvená část, ve které naučené znalosti použijete ve větách. Lekce jsou soukromé a individuální. Během studia vás nebude nikdo rušit, ani zdržovat. Veškerý čas tak využijete sami pro sebe a své vlastní potřeby. Nebudete muset čekat, až vás jiní nedočkavci pustí ke slovu. Středobodem studia jste vy a vy sami si určujete tempo.

Kurzy online angličtina

Na konci každého měsíce absolvujete test a souhrnné opakování. Díky tomu získáte jasný přehled, jak na tom jste, a co je potřeba ještě dopilovat. Pokud byste během kurzu narazili na jakékoli nesnáze, lektoři jsou vám k dispozici na chatu i e-mailu.

Ačkoli ne vždycky jí máme dostatek, daleko bez ní nedojdeme. Řeč je samozřejmě o motivaci, které při studiu potřebujeme dvojnásobné množství! Onlinejazyky jsou si toho naštěstí vědomy také a rozhodly nás všechny při studiu podporovat pomocí celé řady motivačních prvků – nástěnka s průběžnými výsledky v přehledných grafech, motivační e-maily, herní prvky a videolektor. Díky tomu vám učení jazyku půjde jako po másle!

Rozsah výuky angličtiny a obtížnosti – 10/10

Kurz trvá jeden rok a obsahuje 100 hodin teoretického výkladu a praktických cvičení. Každý den se váš pomyslný seznam slovíček a frází rozšíří minimálně o tři nové. Pokud si to spočítáte, ročně to činí 1200 nových slovních spojení. Každé nové slovíčko si nejen zapíšete, ale i poslechnete se správnou výslovností a následně zkusíte říct nahlas.

Při studiu zapojíte obrazovou, čtecí i poslechovou paměť a osvojíte si gramatická pravidla, která jsou opravdu potřebná. Díky tomuto přístupu už nebudete marně uvažovat, jak se to či ono slovíčko správně vyslovuje, píše a používá ve větě!

Kurz směřuje k závěrečnému testu ve formátu mezinárodní zkoušky Cambridge a je vhodný pro kohokoliv. Pro začátečníky, kteří se potřebují naučit základy, tak pro pokročilejší studenty, kteří touží po rozšířené gramatice a pro různé profese se specifickou slovní zásobu. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ kurzu, Online jazyky vám garantují kvalitní materiály a zlepšení o jednu jazykovou úroveň!

Cena kurzu angličtiny od Online jazyky – 9/10

Kurz je finančně poměrně flexibilní, což hodnotíme velmi pozitivně. Rozsah nabízených kurzů nám připadá opravdu bohatý – vybrat si můžete z 44 kurzů pro začátečníky, pokročilé, děti i různé profese.

Online jazyky nabízí kurzy nejen pro jednotlivce, ale i firmy a školy a nejlevnější z nich začíná na 29 korunách! Komplexnější kurzy jakékoli úrovně, kde se věnujete více praktickým dovednostem, stojí 2 490 korun. Stejnou částku zaplatíte i tehdy, pokud se rozhodnete vzdělávat se ve svém oboru. Online jazyky totiž nabízí například angličtinu pro právníky, strojírenství, nebo elektroenergetiku, kde upotřebíte specifickou slovní zásobu. Další typy kurzu se zaměřují na slovní zásobu v určitém odvětví – pokud se rozhodnete investovat do nich, vaše peněženka se odlehčí o 890 korun. Online kurzy myslí i na dětské studenty – pro ty mají připraveno hned několik kurzů.

Anglická abeceda s výslovností – minikurz29 KČ
Profesní angličtina (slovní zásoba)890 KČ
Příprava na konverzační klub1 490 KČ
Kurzy pro děti a žáky990 – 1 890 KČ
Angličtina na cesty1 490 KČ
Profesní angličtina2 490 – 2 790 KČ
Angličtina pro různé úrovně jazyka2 490 KČ

Technické vlastnosti/kompatibilita – 9/10

Kurz můžete studovat kdykoliv a odkudkoliv. Jediné, co k tomu potřebujete, je zařízení a přístup k internetu. Kurzem postupujete podle vlastního tempa a navazujete tam, kde jste skončili. Pokud si chcete udržet vhodné tempo, díky kterému pocítíte pokrok, postačí dvacet minut denně věnovaných studiu.

Tip

Online jazyky se pyšní garancí kvality studijních materiálů a garancí vrácení peněz v případě nespokojenosti

Krátká videoukázka

 

Závěrečné hodnocení angličtiny od Online jazyky

Online jazyky angličtina je kvalitní vzdělávací kurz, který vznikl na území České republiky. Metodika a studijní obsahy jsou vytvořené podle vzoru Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a mezinárodních korpusů Univerzity Cambridge a Oxford. Pokud hledáte kurz, který vás jazyk opravdu naučí, u kterého zůstanete motivovaní a nebudete riskovat, že utratíte své peníze zbytečně, Online jazyky jsou přímo pro vás! Díky jejich metodě uvidíte své pokroky téměř okamžitě. Nebudete muset biflovat nesmyslná slovíčka, která nikdy nevyužijete.

S angličtinou si budete hrát a učit se ji přirozeným způsobem. Organizátoři vám budou pomáhat – budou vás motivovat a za pokroky vás pochválí, budou vás bavit, ale i kontrolovat! Pokud si přeci jen nejste jistí, Online jazyky nabízí možnost bezplatného vyzkoušení lekce, což je skvělé! Pokud se po zkušební lekci pro kurz rozhodnete, ale po jeho absolvování nebudete cítit, že se investice vyplatila a vy jste se ve svých dovednostech i přes vynaložené úsilí nikam neposunuli, Online jazyky vám vrátí peníze zpět! Co tedy můžete ztratit?

Naučte se anglicky - začněte zdarma s onlinejazyky

I když nám angličtina od online jazyků vyšla jako nejlepší, není na škodu se podívat i na celkové hodnocení online angličtin u nás, nebo třeba na testado.cz. Pokud upřednostňujete kurz zdarma, podívejte se na recenzi oblíbeného Duolinga. Za vyzkoušení stojí také kurz zaměřený na poslech Angličtina bez biflování.

Online jazyky - Angličtina

9.75
Skvělá výuka
Klady
Za absolvovaný kurz získáte certifikát
Vhodné pro všechny úrovně
Individuální, vysoce efektivní výuka
Stačí dvacet minut denně
Studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv
Můžete si vyzkoušet lekci zdarma
V případě nespokojenosti garance vrácení peněz
Zápory
Při studiu musíte být online
Sečteno a podtrženo
Pokud hledáte kurz, který vás jazyk opravdu naučí, a u kterého zůstanete motivovaní, Online jazyky jsou přímo pro vás! Díky jejich metodě uvidíte své pokroky téměř okamžitě. S angličtinou si budete hrát a učit se ji přirozeným způsobem. Nebudete riskovat, že utratíte své peníze zbytečně.

Podobné články