Nejlepší erotické seznamky

Chcete poznat někoho na nezbedné flirtování, nebo sexuální aférku? Ideálním místem, kde najít vhodného partnera na nezávaznou zábavu, může být erotická seznamka. Máme pro vás tipy na ty nejlepší, kde najdete přesně toho, koho hledáte.

Nejlepší erotické seznamky a jejich recenze

Chcete se s někým intimně sblížit, najít si milenku, nebo milence, či si vyměňovat četné erotické zprávy? Potom pro vás bude ideální erotická seznamka, kde najdete další lidi se stejným záměrem. Nehledejte tam asi vážný vztah, ale určitě si užijete spoustu slastných chvíli. Erotické seznamky jsou obvykle určeny pro všechny uživatele starší 18 let, kteří se chtějí nezávazně seznámit a poznat partnery na kratší i delší milostné vztahy.

Recenze erotických seznamek

Místníflirt – Milenecká seznamka se spoustou erotických fotek

Erotická seznamka Místní flirt

Patříte mezi ty, kteří se nestydí a chcete hned vědět, co můžete od protějšku očekávat? Na seznamce Místníflirt toto najdete, protože tam se nikdo ničím rozhodně netají. Seznamka slouží k seznámení potenciálních sexuálních partnerů, případně pro flirtování. Je v ní spousta explicitního obsahu a u každého uživatele se očekává, že do erotické seznamky nahraje své erotické fotografie, případně klidně přímo fotografie sexuální. Pokud nechcete, nic nahrávat samozřejmě nemusíte, ale šance na úspěch se rapidně snižují. V případě, že se tedy stydíte a při pohledu na mnoho nahých těl se spíše červenáte, asi nebudete s touto seznamkou zrovna spokojení. Na druhou stranu si už od začátku můžete prohlížet fotografie vašich potenciálních partnerů a nebudete tak při případné osobní schůzce nepříjemně překvapeni.

Základní registrace do této erotické seznamky je zdarma, ale proto, abyste mohli seznamku aktivně využívat, je potřeba alespoň nějaká verze placeného členství. S členstvím zdarma totiž nemůžete sami posílat zprávy a šance na opravdové seznámení jsou tak velmi nízké. Erotická seznamka mistniflirt nabízí i různé slevy pro ty, kteří si pořídí členství v seznamce na delší dobu. Kdykoliv můžete bez problémů členství zrušit, nebo deaktivovat.

Flirtovat na erotické seznamce můžete bez problémů s více uživateli najednou, stejně jako rozesílat fotografie. Nevýhodou seznamky může být to, že část profilů je falešná. Seznamka to nijak neskrývá a sděluje vám to již během registrace. Je to ale poněkud nepříjemný fakt, který může ovlivnit důvěru potenciálních uživatelů k této seznamce.

Flirt.com – Erotická seznamka, co funguje

Hledáte-li někoho na občasný flirt, nebo se chcete ponořit do vod online randění, můžete k tomu využít erotickou seznamku Flirt.com. Je určena především pro ty, kteří se chtějí seznamovat nezávazně a užívat si svobodného života. Seznamka je velmi uživatelsky přívětivá, nabízí velké množství skvělých funkcí, ale zároveň u ní nemusíte trávit hodiny času. Registrace je totiž velmi rychlá a efektní, zprávu uživatelům navíc můžete rozeslat ve velkém hned na začátku a potom jenom čekat, jestli se vám někdo z nich ozve.

Základní členství v seznamce je zadarmo, pokud ale chcete využívat vychytané funkce, musíte si trochu připlatit. Vybrat si můžete ze tří typů prémiového členství za různou cenu. Největším balíčkem je Prémiový randič, ve kterém dostanete téměř všechny lepší funkce, jež seznamka nabízí. Alternativou může být Extra zabezpečení pro ty, kteří se bojí úniku svých údajů a chtějí vše na seznamce dělat maximálně diskrétně. Nejlevnější je balíček chataholik za necelých 40 korun měsíčně, i ten vám přidá pár výhod.

Zrušení členství je jednoduché a rychlé v sekci nastavení, alternativně můžete využít i uživatelskou podporu. Pokud členství nezrušíte, bude automaticky obnovováno a strháváno z vaší platební karty každý měsíc.

Žhavé noci – Erotická seznamka pro milence s filtrem profilů

Máte chuť zažít malé dobrodružství v podobě hodně žhavé noci? Tu, nebo i jen nevinný flitr můžete vyzkoušet na vlastní kůži díky erotické seznamce Žhavé noci, která již v názvu slibuje, že seriózní vztah z toho asi nebude. Do této seznamky se zaregistrujete opravdu jednoduše a rychle, bez nutnosti vyplňovat test osobnosti, nebo se příliš rozepisovat s detaily o sobě. Uveďte zkrátka to, co chcete a co si myslíte, že by vašeho potenciálního partnera na flirt mohlo zajímat.

Potenciální partnery si můžete rychle vyfiltrovat podle velkého množství kritérií a rozesílat jim následně zprávy. Třeba někdo z nich odpoví. Abyste mohli mít o dění na seznamce neustálý přehled, využijte mobilní verzi, která je velmi uživatelsky přívětivá. Bohužel žádná speciálně připravená mobilní aplikace na vás zatím nečeká.

Seznamku můžete využívat zadarmo, ovšem s prémiovým členstvím se vám otevře celá řada dalších možností. Tohoto prémiového členství se rozhodně nemusíte bát, pokud ho budete chtít kdykoliv zrušit, jde to bez problémů přes nastavení ve vašem účtu v seznamce. Takže neváhejte a začněte se seznamovat s lidmi, kteří hledají stejný typ vztahu jako vy.

Erotický kontakt – Erotická seznamka s velkým množstvím profilů

Seznámení online s někým, kdo hledá sex, nebylo nikdy jednodušší. Na seznamce Erotický kontakt si můžete najít někoho, kdo má o vašem budoucím vztahu stejné představy jako vy. Na rozdíl od jiných seznamek jsou navíc všechny ženské profily ověřovány, a tak se nemusíte bát, že narazíte na falešné. Pečlivě je také hlídáno, aby na erotické seznamce nikdo nenabízel sex za úplatu. Registrace je jednoduchá a rychlá, sami si rozhodnete, kolik toho o sobě chcete ostatním říct. Nahrát si můžete k profilu až pět fotografií, klidně erotických. Pokud chcete využívat všechny výhody této erotické seznamky, musíte si pořídit speciální VIP členství, jež umožňuje některé speciální funkce jako filtrování, vyhledávání profilů a zobrazení návštěvníků profilu.

Seznamka sice nemá mobilní aplikaci, ale najdete v ní jiné zajímavé vychytávky jako například hru, během které se můžete rozhodnout, jací uživatelé seznamky jsou vám sympatičtí a jací ne. Bohužel zrušení členství a smazání účtu je velmi komplikované, takže investici do této seznamky se rozhodně vyplatí několikrát zvážit. Na druhou stranu obsahuje opravdu velké množství uživatelů, takže šance, že v ní narazíte na někoho vhodného, je poměrně vysoká.

Nemravný šepot – Erotik seznamka na kredity

Erotická seznamka - nemravný šepot

Slova na vás dobře působí a nemravné řečičky jsou to, co hledáte? Díky erotické seznamce Nemravný šepot můžete být v pravidelném kontaktu s lidmi, kteří také hledají někoho, s kým by si vyměňovali erotické průpovídky. Výhodou oproti ostatním seznamkám navíc je, že nemusíte předplácet žádné speciální prémiové členství, ale platíte pouze za jednotlivé odeslané zprávy. Bohužel cena za jednu zprávu je poměrně vysoká. V seznamce si můžete koupit například pět kreditů za necelých dvě stě korun. Za jeden kredit pošlete jednu zprávu, takže vás celkem pět zpráv vyjde na tyto peníze. Na druhou stranu se vám z karty nebude automaticky nic strhávat, ani vám nehrozí, že by se vám automaticky prodlužovalo nějaké vylepšené členství jako u některých jiných erotických seznamek.

Jakmile se ale zaregistrujete, můžete se těšit na velké množství nabízených profilů, jejiž uživatelé jen čekají až jim napíšete. Bohužel i na této stránce objevíte větší množství falešných profilů, zejména ženských. Díky kreditovému systému máte ale zase naprostou kontrolu nad tím, kolik peněz utratíte a můžete se tak bez obav věnovat flirtování a erotickému obsahu. Seznamka navíc často doporučuje odkazy na další erotický obsah, který vás může inspirovat nebo naladit na správnou vlnu.

U-meets – Přehledná seznamka pro žhavý pokec

Recenze U-meets.com

U-meets.com je přehledná erotická seznamka pro příznivce žhavé chatování i sexy hrátek v posteli. Seznamovací platforma U-meets nás zaujala již svou přehledností. Stránky jsou opravdu uživatelsky přívětivé bez otravných reklam. Registrace je zcela bezplatná, a navíc velmi rychlá. Není nutné vyplňovat žádný zdlouhavý formulář či test osobnosti. Pro vytvoření účtu je nutné uvést pouze několik základních údajů.

Ačkoliv je registrace i prohlížení profilů bezplatné, abyste mohli jiné uživatele oslovit, budete potřebovat kredity. Ty mají podobu mincí, které je nutné si zaplatit. Seznamka nabízí celkem 5 balíčků, včetně startovacího. Mince však můžete získat i bez placení, a to ověřím emailové adresy, vyplněním profilu či pravidelným přihlašováním. Přesto, že U-meets.com nenabízí aplikaci, mobilní verze seznamky je natolik povedená, že se bez aplikace bez problému obejdete. Za pochvalu stojí také rychlé a snadné zrušení účtu.

ČešiZlobí – Erotická seznamka s jednoduchou registrací

Eroická seznamka - češi zlobí

Flirt i sexuální povyražení můžete najít na seznamce ČešiZlobí. Tam na vás čeká velké množství profilů dalších uživatelů, kteří si s vámi rádi budou filtrovat na chatu. Dejte ale pozor, i zde je velké množství profilů je falešné. Kvůli jednoduchosti profilů je navíc mnohdy obtížné rozlišit, které by neměly být pravé. Na druhou stranu, to co rozhodně oceňujeme na této erotické seznamce, je jednoduchá a rychlá registrace, která vám zabere jen pár minut. Vyplňovat o sobě navíc můžete jenom to, co chcete.

Používání erotické seznamky a prohlížení ostatních profilů je sice zadarmo, ale jakmile budete chtít někomu poslat zprávu, musíte si nakoupit speciální kredity. Tyto kredity jsou sice poměrně drahé, ale na druhou stranu vám nehrozí žádné automatické strhávání peněz z účtu, ani trable s komplikovaným rušením účtu.

Erotická seznamka ČešiZlobí je opravdu jednoduchá a nelze od ní tedy očekávat žádné vychytané funkce. Těšit se ale můžete na jednoduché posílání zpráv, seznam přání, kam si můžete zařadit profily pro vás atraktivních uživatelů, a možnost flirtovat online.

Nevybrali jste si z naší nabídky erotických seznamek? Můžete vyzkoušet třeba i seznamku Divoké rande, která nabízí velké množství profilů. Nebo vám více bude vyhovovat BeNaughty? Možností je i oblíbená internetová seznamka Victoria Milan.

Jak správně vybrat erotickou seznamku

Hledáte erotickou seznamku, ale zatím nevíte, jakou přesně si vybrat? To je pochopitelné, na internetu se to erotickými seznamkami jen hemží, tak podle čeho si zvolit? My odpověď na tuto otázku naštěstí víme, a tak vám s ní můžeme poradit. Vše potřebné se dozvíte v našem průvodci výběrem erotické seznamky níže.

Zdarma, nebo placená?

U mnoha seznamek bezpochyby narazíte na dilema, jestli za ně platit. Většina seznamek totiž nabízí nějakou formu placeného členství – a ne každému se do ní bude chtít investovat. U erotických seznamek je zajímavou možností seznamka s nabíjením kreditů, které poté postupně spotřebováváte. Máte tak přesně pod kontrolou, kolik chcete utratit a peníze se strhávají jen za konkrétní služby. Zároveň vám nehrozí, že by vám z karty pravidelně odcházely finance. Ani předplacená členství ale nemusí být nutně špatná. Pokud poskytují hodně výhod a lze je bez problémů a jednoduše zrušit.

Zrušení účtu a členství

Před tím, než se u nějaké erotické seznamky zavážete ke členství, zkontrolujte si její věrohodnost a také to, jakým způsobem se dá členství zrušit. U některých účtu je to totiž velmi komplikované a vyžaduje to hodně času. Nejlepší jsou ty erotické seznamky, kde se můžete ze členství odhlásit pomocí jednoduchého kliknutí v sekci nastavení, případně přes zákaznickou podporu. Internetové erotické seznamky ale tento úkon svým uživatelům rády poměrně komplikují, tak se nenechte zneužít.

Erotické fotografie

Plánujete-li na seznamku nahrávat erotické fotografie, podívejte se na ostatní profily, jak seznamka s takovými fotografiemi zachází. Můžete si vybrat, kdo je uvidí, nebo se budou zobrazovat všem? U některých erotických seznamek se vám navíc může stát, že se zobrazíte i v reklamách, což určitě nechcete. Důkladně si tedy prostudujte, jak zvolená erotická seznamka zachází s fotografiemi a osobními údaji.

Erotické fotografie a erotická seznamka

Falešné profily

Mnoho erotických seznamek se jenom hemží falešnými profily. Spousta seznamek to také přímo přiznává a věříme, že si nechcete psát s paní ze seznamky, která se z vás snaží dostat co nejvíce zpráv, abyste také co nejvíce zaplatili. Některé seznamky si ale zase naopak zakládají na tom, že falešné profily hledají a zruší je. Hledejte tedy takovou erotickou seznamku, kde bude falešných profilů co nejméně.

Jak funguje seznamka s erotickým tématem

Před tím, než se poprvé ponoříte do světa erotických seznamek, možná byste měli vědět, jak fungují. Erotické seznamky jsou docela jiné než seznamky na vážný vztah, a i uživatelé se na nich chovají jinak. Obvykle se můžete spolehnout na to, že většina seznamek bude mít nějakou formu, pomocí které můžete vyjádřit druhému, že se vám líbí, aniž byste museli psát přímo zprávu. Může to být poslání srdíčka, liku, nebo přidání si dané osoby na svůj seznam přání. Na většině erotických seznamek se nevyplňuje žádný osobnostní test, takže vzájemné sympatie jsou obvykle čistě fyzického rázu. Je tak tedy mnohem důležitější na seznamku nahrávat své reálné fotografie a mluvit upřímně o svém vzhledu. Samozřejmě ale i zde počítejte s tím, že ne všichni uživatelé dělají to samé.

Erotická seznamka

Některé erotické seznamky nabízejí také různé hry a další možnosti, jak poznat více uživatelů. Oblíbená je například ta, kdy se vám zobrazují jednotliví uživatelé seznamky a vy si vybíráte, jestli jsou vám sympatičtí podle jejich profilové fotografie. Pokud se s někým z nich shodnete a také jste mu sympatičtí, hned si můžete psát. Našli jste si tak prvního potenciálního partnera na seznamce.

Na některých erotických seznamkách si po několika zprávách můžete domluvit osobní setkání, jiné jsou určené spíše pro chatování a s osobním setkáním se vlastně ani moc nepočítá. Je tedy na vás, jaký druh seznamky si vyberete. Obecně platí, že se doporučuje si s novým partnerem stanovit hranice hned od začátku. Klidně již v první zprávě zmiňte, jestli hledáte někoho na opravdové intimní sblížení, nebo jen na flirtování přes chat. Vyhnete se tak zbytečnému chatování s těmi, kteří mají o vašem budoucím vztahu jiné představy než vy.