Recenze Basic X – nafukovací kolík s vibracemi

Basic X nafukovací anální kolík
8.2
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Nafukovací kolík s vibracemi Basic X je skvělou pomůckou pro anální hrátky. Díky regulovatelné velikosti získáte koupí jednoho produktu vlastně celou sadu análních kolíčků. Další předností je počet vibračních režimů a jejich síla. Chválíme také bezpečnostní pojistku proti přefouknutí, stylový design a USB nabíjení. Nevýhodou je větší rozměr kolíku a poněkud hlučnější nafukování.
Klady
Elektronické nafukování
Krásný design
Počet vibračních režimů
Dálkové ovládání
USB nabíjení
Zápory
Větší rozměr kolíku
Hlučné nafukování

Je anální stimulace součástí vašich erotických hrátek? Pokud ano, tak vás jistě zaujme nafukovací vibrační kolík Basic X. Díky regulovatelné velikosti je tento model vhodný pro posouvání hranic a možností. V následující recenzi se zaměříme na jeho silné i slabé stránky a zhodnotíme jej po stránce funkční i designové.

O různých možnostech análních kolíků už napsali. Klidně si to znovu přečtěte, dozvíte se tam o různých variantách, velikostech i designech. Zhodnotili jsme také třeba vibrační kolík a anální kolík se simulací rimmingu.

Nafukovací anální kolík Basic X

Hodnocení vybraných vlastností

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 9/10

Anální kolík je vyroben z lékařského silikonu, který patří mezi nejoblíbenější materiály pro výrobu erotických pomůcek. Je tolik žádaný nejen pro jeho zdravotní nezávadnost, ale také proto, že je neuvěřitelně příjemný a hebký na dotek. Po aplikaci lubrikačního gelu skvěle klouže.

Oproti jiným kolíkům se tento model může pochlubit šikovně zahnutým tvarem. Díky tomu velmi dobře kopíruje křivky těla a stimuluje přesně tam, kde má. Špička je trochu užší než zbývající části kolíku, což usnadňuje jeho zavádění. Avšak vzhledem k velikosti a průměru této pomůcky by nebylo na škodu, kdyby průměr na vrcholku kolíku byl ještě menší. Zkušené milovníky análního sexu však tento nedostatek trápit nemusí.

Madlo kolíku ve tvaru ouška, jež zároveň funguje jako bezpečnostní patka, má krásný a neobvyklý tvar. Díky němu kolík vypadá opravdu stylově. Ouško s ovládacím panelem hezky padne do ruky a dobře se drží.

Vibrace – 10/10

Pokud máte rádi silnou stimulaci, pak vás kolík rozhodně nezklame. O vaše blaho se postará celkem 10 vibračních režimů. Ve srovnání s jinými vibračními kolíky se jedná o úctyhodný počet. Vibrační programy se odlišují nejen různou silou vibrací, ale i jejich délkou a intenzitou. Vibrace navíc můžete ovládat nejen na těle kolíku, ale také pomocí dálkového ovládání. To se hodí nejen při sólo hrátkách, ale také při dovádění s partnerem.

Velikost – 8/10

Jak je na první pohled zřejmé, anální kolík Basic X je určen spíše pokročilým. Pokud s análním sexem nemáte žádné zkušenosti, zvolte raději pomůcku s menšími rozměry. Přestože je kolík nafukovací, jeho nejmenší průměr je 3,5 cm. Nafukováním jej lze zvětšit až na 5 cm. Použitelná délka kolíku je 12 cm, nafukováním se zvětšuje pouze horní polovina kolíku.

Design – 7/10

Anální pomůcky určené pro muže i ženy obvykle mívají decentní až nudný design. Nafukovací kolík Basic X je v tomto ohledu výjimkou. Tento tmavě modrý fešák vypadá opravdu stylově. Velký podíl na tom má jeho lehce zahnutý tvar a praktické ouško ve spodní části. Kolík má tmavě modrou barvu, jež se hodí jak pro dámy, tak pro pány. Vnitřek ouška je světle modrý, což je sice malý detail, ale v celkovém vzhledu pomůcky hraje velkou roli.

Funkce a vlastnosti – 8/10

Hlavní předností tohoto modelu je regulovatelná velikost. Nafukování kolíku je řízeno elektronicky. Pomocí tlačítka na ovládacím panelu jej snadno nafouknete i vyfouknete. Výhodou je bezpečnostní pojistka.Ta zabraňuje přefouknutí a případnému prasknutí kolíku. Po dosažení maximální průměru dovnitř přestane proudit vzduch, a to i v případě, že je nafukování stále zapnuté.

Také vyfukování je elektronické. Tlačítko s touto funkcí najdete jak na ovládacím panelu kolíku, tak na dálkovém ovládání. Vypuštění vzduchu je v obou případech velmi rychlé. Další výhodou je i praktické USB nabíjení. Kolík je vybaven dobíjecí baterií typu Li-Ion. Po plném nabití, které trvá zhruba 80 minut, je kolík schopen provozu až 60 minut. Ačkoliv je kolík vybaven vodotěsnou úpravou, do vody si jej raději neberte. Ochrana typu IPX5 chrání spíše před stříkající vodou. Pomůcku raději do vody nepotápějte.

Basic X nafukovací anální kolík

Diskrétnost – 7/10

Tento model análního kolíku nepatří mezi ty nejdiskrétnější hračky. Důvodem je poměrně hlasité nafukování. Motorek je umístěn ve spodní části hračky, proto i po zavedení do zadečku je nafukování stále slyšitelné. Na druhou stranu vibrace jsou tiché, a to i ty nejsilnější.

Závěrečné zhodnocení

Nafukovací vibrační kolík Basic X je ideálním řešením pro všechny fandy análního sexu. Díky regulovatelné velikosti si můžete postupně posouvat své hranice. Tato pomůcka se skvěle hodí jako příprava na XXL anální hračky. Velkým plusem je široká nabídka vibračních režimů. Vibrace jsou opravdu silné a velmi dobře prostupují svalovou tkání. Oceňujeme také dálkové ovládání, USB nabíjení a velmi zajímavý design. Negativně hodnotíme větší rozměr kolíku a hlasité nafukování.

Basic X

8.2
Perfektní
Klady
Elektronické nafukování
Krásný design
Počet vibračních režimů
Dálkové ovládání
USB nabíjení
Zápory
Větší rozměr kolíku
Hlučné nafukování
Basic X nafukovací anální kolík
Sečteno a podtrženo
Nafukovací kolík s vibracemi Basic X je skvělou pomůckou pro anální hrátky. Díky regulovatelné velikosti získáte koupí jednoho produktu vlastně celou sadu análních kolíčků. Další předností je počet vibračních režimů a jejich síla. Chválíme také bezpečnostní pojistku proti přefouknutí, stylový design a USB nabíjení. Nevýhodou je větší rozměr kolíku a poněkud hlučnější nafukování.

Erotické hračky celkově popisujeme ve článku nejlepší erotické pomůcky, a že jich není málo. Pak je to jen krůček k rozkliknutí dalších textů, jako např. nejlepších venušiných kuličekerotického prádla či masturbátorů. Určitě se začtete a možná se i něco rozhodnete vyzkoušet. Recenze na jednotlivé erotické hračky postupně doplňujeme a třeba o satisfyerech (což je konkurence womanizérů) máme hned tři recenze.

Podobné články