Recenze seznamky eDarling

Recenze seznamky eDarling
9.25
Skvělá
Sečteno a podtrženo
Online seznamka eDarling je uživatelsky příjemná a nabízí vám velké množství profilů potenciálních partnerů. Zrušení je opravdu jednoduché a využívat můžete i mobilní verzi webu nebo praktickou aplikaci. Patří mezi online seznamky s dražším členstvím, kde sice existuje verze zdarma, ale je v praxi málo využitelná.
Klady
Propracovaný test osobností
Dvoufázové ověřování profilů
Jenoduché zrušení účtu i členství
Párování s potenciálními partnery
Mobilní aplikace i verze webu
Zápory
Vyšší cena za placené členství
Členství zdarma je téměř k ničemu

Hledáte vážný vztah a chcete mít opravdu jistotu, že se seznamujete s někým, kdo má stejně představy? Na eDarling se díky propracovanému osobnostnímu testu a kvalitnímu ověřování profilů nemusíte bát.

Není-li tato internetová seznamka to pravé pro vás, podívejte se do našeho srovnání nejlepších seznamek na vážný vztah vůbec. Najdete tam spoustu tipů na další seznamky, které vyzkoušet.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn. Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství v eDarling – 9/10

Internetová seznamka eDarling vám nabízí možnost registrace zdarma, kdy si v rámci ní vyplníte osobnostní test a profil, zároveň si můžete vyzkoušet jednotlivé funkce seznamky. Díky tomu zjistíte, je-li právě seznamka eDarling pro vás ta pravá. Můžete si prohlédnout i některé profily ostatních uživatelů a případně jim položit několik otázek. Nebudete mít ale možnost neomezeně posílat a přijímat zprávy, ověřit si věrohodnost profilu, nebo prohlížet si všechny fotografie ostatních. Tato bezplatná verze tak slouží spíše pro seznámení se se seznamkou, ale dříve, nebo později asi stejně budete muset přejít k placené verzi. Ve verzi zdarma se totiž s nikým doopravdy seznámit nedá.

Pokud se rozhodnete pro placenou verzi členství v seznamce, otevřou se vám v eDarling všechny možnosti. Členství se platí jednorázově a na čím delší dobu se zaregistrujete, tím nižší měsíční poplatek zaplatíte. I tak jsou ale poplatky poměrně vysoké. Pokud se rozhodnete pro nejkratší dobu, tedy pro tři měsíce, bude eDarling cena na jeden měsíc 549 Kč. Za tuto cenu ale můžete očekávat špičkový servis a přístup k naprosto všem funkcím. Alternativou může být ještě členství na 6, nebo 12 měsíců.

Po registraci budete čekat na schválení svého profilu, což může nějakou dobu trvat. Probíhá totiž manuálně, což zaručuje maximální možnost vyloučení všech potenciálních podvodníků a falešných profilů. Stejně tak je může odradit i poměrně vysoká cena za členství.

Online seznamka eDarling

Test osobnosti na eDarling – 10/10

Seznamka eDarling si zakládá na poměrně propracovaném testu osobnosti, který by poté měl usnadnit vaše napárování s vhodným partnerem. Je rozdělen do deseti částí, které jsou zaměřeny na různá témata. Dojde na otázky ohledně charakterových rysů osobnosti, koníčků i představ o partnerském vztahu.

Test je poměrně rozsáhlý a je tak dobré si na jeho vyplnění vyhradit dostatek času. Sama seznamka eDarling uvádí, že potřebujete minimálně 25 minut, abyste zvládli osobnostní test kvalitně vyplnit. Po vyplnění a vyhodnocení testu si můžete zobrazit i výsledky, takže se dozvíte, co o vás podle testu seznamka usuzuje.

Osobnostní test byl speciálně navržen tak, aby fungoval při nalezení nového partnera co nejlépe. Je založen na teorii osobnostních rysů pěti-faktorového modelu, kterou vytvořili odborníci na vztahy a psychologové McCrae a Costa už v 90. letech 20. století.

Aplikace a další služby – 8/10

Internetovou seznamku eDarling můžete využívat i jinou formou než na počítači. Jednoduše si totiž můžete nainstalovat aplikaci do telefonů s Android nebo iOS a využít tak pro seznamování každou volnou chvilku. V aplikaci můžete dělat všechno to co na počítači, a tak vás volba seznamování přes mobil nebude nijak omezovat.

Využít můžete také mobilní verzi webu eDarling, která vám umožňuje komunikovat přes eDarling i bez aplikace. V případě potřeby ale kdykoliv můžete přepnout na klasickou počítačovou verzi i v mobilu a používat stránky v takové podobě, v jaké je dobře znáte.

Zákaznický servis je o něco méně propracovaný, ale domluvit se s někým ze této seznamky je poměrně jednoduché. Sídlo firmy je sice v Německu, takže komunikace může být komplikovanější, ale celé rozhraní je kompletně v češtině. Využít můžete například kontaktní formulář na stránkách eDarling, který vám usnadní komunikaci se seznamkou.

Zrušení účtu u eDarling – 10/10

V eDarling si kupujete své členství na konkrétní dobu (například 3 měsíce). Po uplynutí této doby je obvykle členství automaticky prodlouženo, ale naštěstí je vypovězení automatického prodlužování poměrně jednoduché. Stačí navštívit svůj profil na eDarling a tam automatické prodlužování vypovědět potvrzením pomocí hesla. Zrušit prodloužení členství navíc můžete ještě předtím, než vám členství skončí. I když ho zrušíte, budete si moci užívat výhod placeného členství až do chvíle, než vyprší vámi zaplacený čas. Profil můžete v případě potřeby i nevratně smazat.

Celkové hodnocení seznamky eDarling

Seznamka eDarling je dobrou volbou, pokud hledáte vážný vztah a nevadí vám do hledání investovat peníze. Na druhou stranu jsou profily ověřovány manuálně, a tak je opravdu minimalizováno riziko podvodných a falešných profilů. Velmi oblíbený je také dlouhý a propracovaný osobnostní test, který umožní seznamce vytipovat pro vás hned několik potenciálních partnerů. Zrušení členství je jednoduché a nepotřebujete pro něj komunikovat se zákaznickým servisem, což je určitě výhodné.

eDarling

9.25
Skvělá
Klady
Propracovaný test osobností
Dvoufázové ověřování profilů
Jenoduché zrušení účtu i členství
Párování s potenciálními partnery
Mobilní aplikace i verze webu
Zápory
Vyšší cena za placené členství
Členství zdarma je téměř k ničemu
Recenze seznamky eDarling
Sečteno a podtrženo
Online seznamka eDarling je uživatelsky příjemná a nabízí vám velké množství profilů potenciálních partnerů. Zrušení je opravdu jednoduché a využívat můžete i mobilní verzi webu nebo praktickou aplikaci. Patří mezi online seznamky s dražším členstvím, kde sice existuje verze zdarma, ale je v praxi málo využitelná.

Hledáte seznamku na vážný vztah a nevíte, kde začít? Pokud se Vám eDarling z jakéhokoliv důvodu nezdá vhodná, můžete vyzkoušet třeba Be2, Seznamte.se nebo Yellobar.

Celkové porovnání více seznamek na vážný vztah pak najdete ve článku nejlepší seznamky na vážný vztah, nebo pak pro pokročilé (nejen věkem) máme porovnání ve článku seznamky pro seniory.

Podobné články

Seznamka pro vážný vztah

Recenze seznamky be2

Seznamka pro vážný vztah. Kdo hledá seriózní seznámení, může vyzkoušet tuhle seznamku.