Recenze krabičkové diety Zdravé stravování

Zdravé stravování krabičkové diety
9
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Vynikají krabičková dieta pro všechny co chtějí tenhle způsob stravy vyzkoušet. Jídelníčky sestavují nutriční poradci a jsou opravdu pestré. Navíc jako jedni z mála rozvážejí po celé ČR.
Klady
Široká nabídka programů
Rozvoz po celé ČR
Menu na míru
Kvalitní suroviny
Nové recepty
Zápory
Vyšší cena vybraných programů

Dietní krabičky představují skvělý způsob stravování, a to nejen v případě, že chcete zhubnout do plavek. Vychutnejte si zdravé a vyvážené jídlo bez zdlouhavého vaření a kupy špinavého nádobí. Mezi krabičkovými dietami to u nás vyhrálo Zdravé stravování. Přečtěte si, co vám tato krabičková dieta může nabídnout.

Krabičkové jídlo se těší čím dál tím větší oblibě. Proto jsem se rozhodli, je pro vás vyzkoušet. V našem článku co je krabičková dieta tak najdete nejen ta nejchutnější jídla v krabičkách, ale také vám poradíme, čím se při výběru řídit a seznámíme vás s největšími výhodami i úskalími krabičkového stravování.

Hodnocení vybraných vlastností – Zdravé stravování

Logo zdravé stravování

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Nabídka programů – 10/10

Na současném trhu byste jen těžko našli širší nabídku jídelních programů. Dietní krabičky Zdravé stravování mají co nabídnout snad každému. Tradiční menu pro redukci či udržení váhy je samozřejmostí. Najdete zde i proteinové menu pro růst svalové hmoty, jídelníček pro zdravou a vyváženou stravu, menu bez masa či veganské menu. Tím však výběr nekončí. Zdravé stravování myslí také na kojící maminky. Pokud drží keto dietu, jistě si zamilujete keto program. K dostání jsou i speciální programy jako detoxikační menu či Flexi In menu pro příznivce flexitariánství.

Hodnocení krabičkové diety Zdravé stravování
Ukázka krabičkové diety Zdravé stravování

Kromě opravdu široké nabídky stravovacích programů si můžete denní menu individuálně upravit. Objednat si tak můžete celodenní menu složené ze snídaně, oběda, večeře a 2 svačin. Nebo jen oběd či večeři. V nabídce najdete také dopolední či odpolední menu. Milovníci desertů či polévek jistě ocení možnost přiobjednání sladké tečky, polévky nebo přílohové misky. Zdravé stravování nabízí velkou variabilitu i co se týče velikosti porcí. Vybrané programy jsou dostupné až v 8 různých velikostech, které se liší počtem kilojoulů.

Rozvoz – 9/10

Pokud nejste z velkoměsta, najít krabičkovou dietu, která vám bude vyhovovat a bude rozvážet i do vašeho bydliště, může být docela oříšek. Zdravé stravování na rozdíl od jiných společností nabízí rozvoz takřka po celé České republice. Navíc v Praze a Brně máte možnost si jídlo vyzvednout v několika odběrných místech. Oblast rozvozu se navíc neustále rozšiřuje.

Rozvoz probíhá 5x týdně vždy v dohodnutý termín. O víkendu si však budete muset uvařit sami, nebo si zajít do své oblíbené restaurace. Jídlo obdržíte vždy den předem. Nemusíte se tedy bát, že by vám snídaně dorazila později, než jste zvyklí snídat. Pokud víte, že v čas rozvozu nebudete doma, můžete požádat o změnu. Zrušení objednávky je však možné učinit nejpozději 3 dny předem.

Složení jídelníčku – 9/10

V současné době česká legislativa provoz krabičkového stravování nikterak neomezuje. V praxi je tedy možné, aby tuto službu nabízel kdokoliv. Pokud hledáte jídelníček, který bude nejen chutný, ale především zdravý a vyvážený, tak vybírejte z těch společností, které menu sestavují spolu s nutričními poradci.

krabičková dieta Zdravé stravování
Krabičková strava Zdravé stravování

Ve Zdravém stravování vyváženost jídelníčku hlídá celý tým nutričních specialistů. Máte tedy jistotu, že váš jídelníček bude obsahovat všechny potřebné vitamíny i minerály, které vaše tělo potřebuje. Chválíme také možnost telefonické či osobní konzultace s výživovými poradci. Pokud máte dotazy ke zdravému životnímu stylu, jednoduše si domluvíte schůzku přes kontaktní formulář na stránkách zdravého stravování.

Kvalita surovin – 8/10

Zdravé stravování dbá na špičkovou kvalitu surovin používaných k přípravě pokrmů. Preferují lokální zemědělce i pěstitele a udržitelnost je jedna z hlavních zásad této společnosti. Nečekejte tedy žádné mražené polotovary. Při vaření využívají výhradě čerstvé ingredience a jednodruhové koření a bylinky. Na domácím pečivu si sice nepochutnáte, za to se můžete těšit na domácí těstoviny a poctivé vývary.

Cena krabičkové diety Zdravé stravování – 9/10

Cena za denní menu se odvíjí nejen podle jídelního programu, který zvolíte, ale také podle velikosti porce a doplňkových služeb. Nejmenší denní porce s 5 000 kJoul vás přijde od 258 do 551 Kč. Cena za rozvoz je již zahrnuta v ceně menu. Nemusíte se tak obávat žádných skrytých poplatků. Využít můžete také věrnostní program, díky němuž získáte výhodné slevy.

Celkové hodnocení krabičkové diety Zdravé stravování

Dietní krabičky Zdravé stravování si vás získají nejen chutným a zdravým jídlem, ale především opravdu širokou nabídkou jídelních programů. Zde si vybere opravdu každý. Každý jídelníček sestavují nutriční poradci, menu tak obsahuje všechny potřebné vitamíny a živiny. Kvalita surovin a ingrediencí je nadstandardní, přestože ve srovnání s jinými dietními krabičkami, neobsahuje tolik domácích produktů. Velkým plusem je rozvoz po téměř celé České republice, kdy cena dopravy je již zahrnuta v ceně menu.

Krabičková dieta Zdravé stravování

9
Perfektní
Klady
Široká nabídka programů
Rozvoz po celé ČR
Menu na míru
Kvalitní suroviny
Nové recepty
Zápory
Vyšší cena vybraných programů
Zdravé stravování krabičkové diety
Sečteno a podtrženo
Vynikají krabičková dieta pro všechny co chtějí tenhle způsob stravy vyzkoušet. Jídelníčky sestavují nutriční poradci a jsou opravdu pestré. Navíc jako jedni z mála rozvážejí po celé ČR.

Objevte zdravý způsob stravování bez práce a zdlouhavého vaření. Krabičkové jídlo vám pomůže nejen zhubnout, ale naučí vás jíst pravidelně a vyřadit z jídelníčku škodlivé a nezdravé potraviny. Ty nejlepší krabičkové diety najdete v našem porovnání zde.

Podobné články