Recenze online angličtiny Espresso English

Recenze Espresso English
7.00
Výborná
Sečteno a podtrženo
Pokud jste na úrovni středně pokročilého angličtináře a hledáte cestu, jak se efektivně a přirozeně naučit spoustu dalších potřebných slovíček a frází, Espressoenglish pro vás pravděpodobně bude to pravé ořechové! Jedná se také o poměrně neobvyklou metodu, takže je třeba si ujasnit, jaký typ studia preferujete.
Klady
Jen pět minut denně
Učíte se jen to nejdůležitější
Garance vrácení peněz
Finančně není tolik náročný
Bonusy
Zápory
Kurz není vhodný pro začátečníky
Cílený nejvíce na mírně pokročilé
Musíte mít internetové připojení

Už žádné kostrbaté věty, za které se při objednávání jídla v zahraniční restauraci nebo konverzaci s cizincem budete stydět. Espresso english vás naučí všechny důležité fráze, které vám při konverzacích budou k užitku – a to za pouhých pět minut denně! Espresso english si zakládá na efektivnosti a na první místo klade slovní zásobu. Málokdo z nás dokáže udržet pozornost po delší časový horizont. Proto se snažili výuku přizpůsobit tomu, abyste se angličtině mohli věnovat krátkou dobu, ale zároveň se naučili všechno potřebné.

Testujeme online jazykové kurzy a pomáháme vám vybrat si ten správný. Dnes se zaměříme na recenzi Espresso English, online vzdělávacího programu, který vás angličtinu naučí snadno a přirozeně. Pro ty zvídavější jsme připravili celkové srovnání online kurzů angličtiny s odkazy na jejich recenze. Až už preferujete tradiční výuku, studium opakováním či výuku hrou, naše recenze vám pomohou vybrat si ten nejlepší kurz.

Hodnocení vybraných vlastností Espresso english

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Metoda výuky angličtiny – 6/10

Online jazykový kurz Espresso english se ve svém přístupu ke studiu řídí metodami lingvisty profesora Krashna, který zdůrazňuje neefektivnost klasické výuky. Jazyk se podle něj nejlépe naučíte přirozenou cestou, z konverzací a interakce s rodilým mluvčím. Díky této metodě vstřebáte přirozeně i veškerou gramatiku a další teoretické jevy, které byste se jinak museli nabiflovat zpaměti.

Když si přečtete, že cílem kurzu je naučit se tisíc anglických slov, zní to docela děsivě. V tu chvíli si představíte nekonečné sezení nad slovíčky a nesmyslné biflování frází a to vám nedává smysl. To je ale omyl! V Espresso english se sice toto množství slov skutečně naučíte, ale přirozeným způsobem, posloucháním rodilých mluvčí a praktickým zkoušením konverzací. Tato metoda pokryje většinu důležité slovní zásoby a připraví vás téměř na 90 % běžných konverzací v angličtině.

V každé lekci vás čeká video namluvené rodilým mluvčím, pod kterým najdete veškerá slovíčka i gramatické jevy – v angličtině i v češtině. Nemůže se tak stát, že byste si nebyli jistí, co dané slovo znamená. Ve studiu se využívá také metodu 2/3 – 2 dny studuji, 3 dny odpočívám. Absolvujete dvě lekce týdně, mezi kterými budete mít dva volné dny, abyste si mohli odpočinout. Pak následuje třídenní přestávka, během které zpracujete naučené dovednosti.

Rozsah výuky a obtížnosti – 6/10

Ačkoli se kurz skládá z pětiminutových jednohubek, na konci vás čeká hostina v podobě schopnosti domluvit se! Kurz využívá systém výuky Micro Learning, díky kterému po malých denních dávkách během tří měsíců absolvujete všech třicet lekcí. Čeká vás studium té nejdůležitější slovní zásoby, se kterou se v angličtině můžete setkat.

Šedesát devět procent slov obsažených v kurzu patří mezi 500 nejdůležitějších slov angličtiny. Všechna tato slova jsou obsažena v užitečných slovních obratech a dialozích. V nich krásně vysvětlují, jak je správně využít v běžné konverzaci.

Velkou nevýhodu kurzu spatřujeme v tom, že není vhodný pro každého. Espresso english totiž cílí jen na jednu skupinu lidí, a to na mírně pokročilé, tedy ty, kteří už ovládají jazykové základy, ale stále se v angličtině necítí úplně dobře. Pro začátečníky není vhodný vůbec, protože k jeho zvládnutí je nutná alespoň základní znalost angličtiny. Není ale vhodný ani pro středně a více pokročilé, pro které by byl naopak příliš snadný.

Cena online kurzu angličtiny espresso english – 8/10

Cena tohoto online kurzu angličtiny se rovná jedenácti šálkům espressa. V této době jste pravděpodobně ušetřili za kavárenská odpoledne plná dortíků a kafíčkování, takže možná hledáte jiná potěšení. Pokud se navíc zajímáte o možnosti sebevzdělávání, zkuste protentokrát zainvestovat do kurzu angličtiny.Espresso english vás totiž čeká delší potěšení než chvilkové kofeinové opojení za dveřmi příjemné kavárny.

Čeká vás pokrok v angličtině a ztráta zábran při mluveném projevu! Pokud přejdeme do klasické měny, za tento tříměsíční kurz zaplatíte 690 korun, což nám přijde adekvátní, především vzhledem k tomu, že vám tvůrci po jeho absolvování garantují porozumění drtivé většině konverzací.

Bonus 1 – Dialogy „pro přežití“

Pokud se trápíte tím, že se nedokážete dorozumět ani v těch nejzákladnějších situacích, tento bonus je vaše záchrana! V dialozích „pro přežití“ se ve formě infografik naučíte ty nejdůležitější fráze, které vám pomohou zvládnout konverzaci na letišti, v letadle, při nakupování, v restauraci nebo zahraniční škole a v mnoha dalších situacích, ve kterých je nutné používat cizí jazyk!

Bonus 2 – eBook

Po absolvování kurzu zdarma obdržíte eBook s přehledem všech anglických frází a dialogů z kurzu včetně jejich překladu do češtiny. Ebook i infografiky dialogů pro přežití jsou k nalezení ve formátu pdf, takže si je pohodlně můžete stáhnout do svého zařízení a vytisknout.

Technické vlastnosti/kompatibilita 8/10

Přístup do členské sekce kurzu obdržíte e-mailem hned po jeho zakoupení a připsání částky na účet provozovatele. Jednotlivé lekce se vám budou postupně zpřístupňovat a podle potřeby se k nim můžete kdykoli vrátit. Přístup do online kurzu vám navíc zůstane po dobu jednoho roku od ukončení kurzu.

Dalším pozitivem je fakt, že na studium nemusíte myslet. Systém je natolik chytrý, že se vám v případě potřeby sám připomene. Dostanete připomínkový email, kliknete na odkaz a v členské sekci se pak pár minut poté budete věnovat angličtině. K absolvování kurzu tedy potřebujete pouze internetové připojení a zařízení, na kterém budete studovat.

Videoukázka od Espresso English

 

Závěrečné hodnocení online angličtiny Espresso english

Hledáte-li cestu, jak se efektivně a přirozeně naučit spoustu potřebných slovíček, Espresso english pro vás bude to pravé ořechové! Nemusíte se obávat, že by výuka angličtiny bylo jen o slovíčkách. Tvůrci samozřejmě nezapomínali ani na gramatiku, ačkoli se domnívají, že slovní zásoba je důležitější. Díky přirozenému a praktickému přístupu se angličtinu se naučíte pomalu, ale jistě. Ale především snadno a přirozeně. Jistou nevýhodou je tento online kurz angličtiny není vhodný pro všechny úrovně. Vyhovuje-li vám praktický způsob, který klade gramatiku až na druhé místo, tak je kurz vhodný právě pro vás! Pokud si ale nejste jistí, jestli do toho jít, kurz si můžete zakoupit a vyzkoušet. Když pak během měsíce zjistíte, že Espresso english nesplnilo vaše očekávání, své peníze dostanete zpět.

Espresso english

7.00
Výborná
Klady
Jen pět minut denně
Učíte se jen to nejdůležitější
Garance vrácení peněz
Finančně není tolik náročný
Bonusy
Zápory
Kurz není vhodný pro začátečníky
Cílený nejvíce na mírně pokročilé
Musíte mít internetové připojení
Recenze Espresso English
Sečteno a podtrženo
Pokud jste na úrovni středně pokročilého angličtináře a hledáte cestu, jak se efektivně a přirozeně naučit spoustu dalších potřebných slovíček a frází, Espressoenglish pro vás pravděpodobně bude to pravé ořechové! Jedná se také o poměrně neobvyklou metodu, takže je třeba si ujasnit, jaký typ studia preferujete.

Pokud vás tento způsob výuky naopak nezaujal, můžete se podívat na recenzi Online jazyků, které jsou podle našeho mínění TOP, nebo si porovnat více způsobů online výuky angličtiny v našem srovnávacím článku. A koho jazyky zajímají obecně mohl by si přečíst i Nejlepší jazykové online kurzy pro studenty nebo Která mezinárodní zkouška z angličtiny je pro mě ta pravá? 

Podobné články