Recenze seznamky Erotickýkontakt

Seznamka erotický kontakt recenze
7.5
Výborná
Sečteno a podtrženo
Erotickýkontakt je příjemná seznamka s velkým množstvím profilů a funkcí, které můžete využívat. Oblíbená je pro své ověřování dámských profilů, síky čemuž jsou minimalizovány ty falešné. Na druhou stranu VIP členství je poměrně drahé a obtížně se ruší.
Klady
Ověřování ženských profilů
Rozmanité funkce a seznamovací hra
Fotografie i s erotickým obsahem
Jednoduchá registrace
Zápory
Komplikované zrušení členství i účtu
Absence mobilní aplikace

Chcete si najít někoho, s kým budete moci prožít intimní chvíle? Na erotické seznamce Erotickýkontakt se vám to určitě podaří. Vlastnosti této seznamky probíráme níže v naší komplexní recenzi. Pokud vás právě seznamka Erotický kontakt neoslovila, přečtěte si náš článek o nejlepších erotických seznamkách a určitě si vyberete tu pravou pro vás.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn. Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na Erotickýkontakt – 9/10

Do seznamky Erotický kontakt se může velmi jednoduše přihlásit každý. Stačí k tomu platný email a už se můžete vydat prozkoumávat, kdo na seznamce hledá někoho pro trochu povyražení. Vyplňujete jen naprosto základní údaje o sobě, podrobnější informace můžete, ale nemusíte doplnit později. Do profilu si lze přidat i popis svého ideálního partnera. Svůj profil můžete také doplnit o několik fotografií, z nichž některé mohou být i erotické. Ty se budou zobrazovat jen uživatelům se speciálním VIP členstvím.

Zadarmo můžete na této seznamce normálně fungovat, jen k některým věcem nebudete mít přístup. Zřídit si můžete VIP členství, kde budete platit pravidelný měsíční poplatek. Na jeden měsíc za tento VIP účet zaplatíte téměř 500 korun, což je poměrně hodně. Alternativou mohou být levnější členství na několik měsíců, ke kterým se sice zavážete na delší dobu, ale zároveň bude cena za měsíc o něco nižší.

Sama seznamka Erotickykontakt vám náhodně bude navrhovat některé profily, ale vy si je můžete i vyfiltrovat pomocí některých kritérií a určit tak, kdo se vám bude zobrazovat. Zobrazit si při VIP členství můžete i ty, kteří přišli na váš profil a prozkoumat ty, které jste zjevně zaujali vy. Velkou výhodou seznamky je to, že ženské profily jsou ověřovány, takže pravděpodobnost, že narazíte na falešný profil je o něco nižší. Seznamka se snaží o to, aby tam byly pouze profily těch žen, které nenabízí sex za úplatu, ale bohužel se nějaké stejně objevují.

Aplikace a další služby na Erotickýkontakt – 8/10

Seznamka Erotickýkontakt nenabízí žádnou mobilní aplikaci, kterou byste mohli využívat. Můžete si však sami vybrat, jaká upozornění vám budou chodit na email a případně používat mobilní verzi webu. Seznamka ale nabízí několik zajímavých funkcí, které vám usnadní seznamování se s ostatními. Můžete si například zahrát malou hru, ve které se vám budou ukazovat fotografie dalších uživatelů seznamky a vy podle vzhledu můžete rozhodovat, je-li vám daný uživatel sympatický nebo ne.

Dále máte možnost si některé profily označovat jako oblíbené a později se k nim vrátit. Stejně tak si s ostatními uživateli můžete chatovat přímo přes seznamku, nebo si zkontrolovat, kdo navštívil váš profil a v případě vzájemných sympatií ho kontaktovat.

Zrušení účtu u Erotickýkontakt – 5/10

Zrušení účtu je bohužel u seznamky Erotickýkontakt poněkud složitější. Můžete odstoupit od smlouvy do 14 dnů, ale nelze ho jednoduše vypnout pomocí tlačítka na webu jako u jiných seznamek. Před koupí konkrétního členství je tedy dobré si to opravdu promyslet a zvážit, jestli budete chtít tolik peněz do seznamky investovat.

Celkové hodnocení seznamky Erotickýkontakt

Seznamka Erotickýkontakt nabízí bezpočet příležitostí, jak se seznámit s někým, kdo hledá flirt, erotický zážitek, nebo sex. Díky některým zajímavým funkcím, které můžete využít, se vám otevírá možnost poznat opravdu velké množství uživatelů a vybrat si pečlivě. Na druhou stranu VIP členství je poměrně drahé a jeho zrušení komplikované, což může některé lidi odradit. Velkou výhodou seznamky Erotickykontakt je ověřování všech ženských profilů, které minimalizuje množství falešných uživatelů, kteří by jinak seznamku využívali.

Erotickýkontakt

7.5
Výborná
Klady
Ověřování ženských profilů
Rozmanité funkce a seznamovací hra
Fotografie i s erotickým obsahem
Jednoduchá registrace
Zápory
Komplikované zrušení členství i účtu
Absence mobilní aplikace
Seznamka erotický kontakt recenze
Sečteno a podtrženo
Erotickýkontakt je příjemná seznamka s velkým množstvím profilů a funkcí, které můžete využívat. Oblíbená je pro své ověřování dámských profilů, síky čemuž jsou minimalizovány ty falešné. Na druhou stranu VIP členství je poměrně drahé a obtížně se ruší.

Pokud vás přesto zajímají erotické seznamky, podívejte se na jejich shrnutí ve článku nejlepší erotické seznamky. Recenzovali jsme jich několik, takže se můžete podrobněji seznámit třeba s recenzí seznamky Místní Flirt, Žhavé noci, nebo Češi Zlobí. Pokud chcete něco mírnějšího, můžete zkusit zabrousit na flirt seznamky.

Podobné články