Vibrační vajíčko – pro zdraví i zábavu

Objevte kouzlo vibračních vajíček! Kromě slastného vzrušení vám tyto erotické hračky přinesou spoustu dalších výhod, jako je posílení svalů pánevního dna či intenzivnější orgasmus. Představujeme vám 5 nejlepších vibračních vajíček, které si zamilujete vy i váš partner.

Jak vybrat vibrační vajíčko

Nejlepší vibrační vajíčka

Co dělá vibrační vajíčko

Vibrační vajíčko je také jedna z oblíbených erotických pomůcek pro ženy. A není divu. Vibrující vajíčko nejenže přinese ženě slastné potěšení, ale efektivně napomáhá posilovat svaly pánevního dna. Cvičení nikdy nebylo tak vzrušující. Objevte nejlepší vibrační vajíčka a užijte si žhavé chvilky o samotě či s partnerem.

Vibrační vajíčka nejsou nic pro vás? Nevadí! Nabídka erotických hraček pro muže i ženy je nesmírně široká. Přesvědčte se sami a nechte se inspirovat naším článkem nejlepší erotické pomůcky.

Bezdrátové vibrační vajíčko We-Vibe Jive

Bezdrátové vibrační vajíčko
Klady
 • Anatomický tvar 
 • Kvalitní a příjemný materiál
 • 10 vibračních programů
 • Ovládání přes aplikaci
 • Vodotěsné provedení
Zápory
 • Vyšší pořizovací cena

Náročným uživatelkám doporučujeme vibrační vajíčko na dálkové ovládání We-Vibe Jive. Tento kousek ve stylovém růžovém designu si zamilujete pro kvalitní zpracování a skvělý výkon. Nabízí celkem 10 vibračních programů, které uspokojí i ty nejnáročnější dámy. Povrch je velice příjemný na dotek a velmi snadný na údržbu. Tohle vibrační vajíčko je vyrobené z vysoce kvalitního lékařského silikonu.

Vajíčko snadno vyjmete díky praktické šňůrce, na níž se nachází ovládání vibračních programů. Vibrace můžete pohodlně měnit také prostřednictvím mobilní aplikace. Ta umožňuje ovládání vajíčka na jakoukoliv vzdálenost. Tato hračka je perfektním doplňkem pro vztahy na dálku. Chválíme také šikovné nabíjení pomocí USB kabelu.

Midnight Dream – vibrační vajíčko na dálkové ovládání

Luxusní vibrační vajíčko
Klady
 • Z lékařského silikonu
 • Dálkové ovládání
 • Funkce elektrostimulace 
 • USB nabíjení
 • Vodotěsné provedení
Zápory
 • Vyšší cena 

Chcete posunout své hranice o kousek dále a poznat jiný druh rozkoše? Pak vyzkoušejte vibrační vajíčko Midnight Dream. Oproti jiným modelům vás hračka, kromě vibrací, bude dráždit elektroimpulsy. Elektrošoky působí mírnou bolest, která je však v kombinaci s laskáním slastná a dovede vás k orgasmu zcela novou cestou. Na výběr máte celkem 7 vibračních programů a 5 elektrostimulačních režimů. Ačkoliv je pomůcka vodotěsná, elektrošoky ve vodě raději nepoužívejte.

Jedná se vibrační vajíčko na dálkové ovládání s velmi dobrým dosahem. Partner vás může dráždit ze vzdálenosti až 10 metrů. Vajíčko je vyrobené z lékařského silikonu, jenž je krásně hebký na dotek a velmi snadný na údržbu. Vajíčko vás potěší také povedeným designem. Kombinace sytě fialové barvy se zlatými prvky působí vkusně a luxusně zároveň.

Vibrační vajíčko Boom Victoria

Vibrační vajíčko na dálkové ovládání Boom Victoria
Klady
 • Něžný design
 • Vibrační programy
 • Dálkové ovládání
 • Magnetická kulička
Zápory
 • S ohledem na cenu nic 

Erotická pomůcka Boom Victoria je kombinací dvou oblíbených hraček pro dámy. Svým tvarem připomíná Venušiny kuličky. Uvnitř velké kuličky se nachází kulička menší. K jejímu rozpohybování však není potřeba, aby se žena hýbala. Pohyb vnitřní kuličky je ovládán pomocí magnetu. Můžete tak odpočívat u televize, posilovat svaly pánevního dna a užívat si slastné dráždění.

Kromě nárazů vnitřní kuličky vás budou hýčkat poměrně silné vibrace. Hračka nabízí hned několik vibračních programů, které zkrotí i ty největší divošky. Vibrační vajíčko jistě potěší i vašeho partnera. Dejte mu do ruky dálkové ovládání a nechte ho si s vámi hrát. Vibrační vajíčko Boom Victoria je vyrobené z lékařského silikonu a odolného ABS plastu. Výhodou je také praktické USB nabíjení.

Mini vibrační vajíčko Pretty Love Debby

Levné vibrační vajíčko
Klady
 • Nízká pořizovací cena
 • Dálkové ovládání
 • 12 vibračních režimů
 • Atraktivní design
Zápory
 • Provoz na baterie
 • Kratší šňůrka

Pro méně náročné uživatelky, které vybírají především podle ceny, je skvělou volbou mini vibrační vajíčko Pretty Love Debby. Tento malý vibrátor je určený nejen pro stimulaci vagíny. Ale můžete s ním dráždit klitoris, bradavky, krk či jiné erotogenní zóny. Výhodou vajíčka je dálkový ovladač, který z hračky dělá partnerskou pomůcku.

Tělo vibrátoru je vyrobené z tvrzeného ABS, které je potažené hebkým lékařským silikonem. Díky menšímu průměru je zavádění velmi snadné. Vyjmutí usnadňuje praktická šňůrka, která je však v porovnání s jinými modely kratší. Vajíčko proto nezavádějte příliš hluboko. Další nevýhodou je provoz na baterie.

Vibrační vejce Shot Toys na G-bod

Vibrační vajíčko na G-bod
Klady
 • Pro stimulaci G-bodu
 • Kompaktní rozměry
 • Velký dosah ovladače
 • Nízká cena
 • Ovladač s karabinkou
Zápory
 • Provoz na baterie
 • Plastový povrch

Pokud preferujete dráždění bodu G, pak si zamilujete vibrační vajíčko Shot Toys. Tato malá pomůcka dokáže doslova divy! S pomocí dálkového ovládání můžete přepínat mezi 10 vibračními programy. Jejich nabídka je opravdu pestrá; od jemných vibrací po velmi silné rumplování. Kromě unikátního tvaru, který perfektně doléhá na G-bod tato hračka vyniká dosahem dálkového ovládání. Pomůcku lze ovládat až na vzdálenost 20 metrů. Chválíme také příznivou cenu a karabinku na ovladači, která umožňuje připevnění třeba na klíče či opasek. Negativum je povrch z ABS, který je sice odolný, ale není tolik příjemný na dotek jako silikon. Nevýhodou je i provoz na baterie.   


Jak vybrat vibrační vajíčko

Co je vibrační vajíčko?

Vibrační vajíčko je erotická pomůcka pro ženy určená primárně pro stimulaci vagíny. Často však slouží také k dráždění klitorisu, bradavek a dalších erotogenních zón. Hračka obvykle disponuje několika vibračními programy, které lze ovládat na těle pomůcky či pomocí dálkového ovladače. Díky anatomickému tvaru připomínající vejce, bývá zavádění snadné a bez obtíží.

Zdravotní přínos vibračního vajíčka

Vibrující vajíčko vám nepřinese pouze slast, ale má také zdravotní výhody. Po zavedení vibračního vajíčko dochází k aktivaci svalů pánevního dna. Ty se střídavě stahují a uvolňují. Posílením pánevního svalstva dosáhnete orgasmu rychleji a snáze a vyvrcholení bývá také mnohem intenzivnější. Posilováním svalů pánevního dna lze předcházet či léčit inkontinenci, se kterou se ženy často potýkají například po porodu.

Vibrační vajíčko nebo Venušiny kuličky?

Nejznámější pomůckou pro posílení pánevního svalstva jsou venušiny kuličky. Jaké je tedy rozdíl mezi vibračním vajíčkem a Venušinými kuličkami? V případě kuliček dochází k aktivaci svalů a stimulaci díky nárazům a otřesům vnitřní kuličky. K rozpohybování vnitřní kuličky je však nutné, aby se žena hýbala. Čím je její pohyb aktivnější, tím větší jsou nárazy kuličky a stimulace intenzivnější.

Na druhou stranu, vibrační vajíčko obvykle nemá žádnou vnitřní kuličkou. Svaly pánevního dna posilujete tím, že se snažíte vajíčko udržet uvnitř. Erotickou stimulaci zajišťují vibrační programy, které z posilování činí slastnou činnost. Vibrační vajíčka mohou být hlučnější než Venušiny kuličky, nicméně vibrace kvalitnějších a dražších modelů jsou po zavedení takřka neslyšitelné.

Podle čeho vybírat vibrační vajíčko

Vybírat můžete například podle velikosti. Největší vajíčka mají průměr až 3,5 centimetru. Menší modely měří v průměru kolem 2,5 centimetrů. Při výběru se můžete zaměřit také na materiál, z nějž je pomůcka vyrobená. Lepší vajíčka mají povrch z lékařského silikonu. Ten je pochopitelně zdravotně nezávadný, ale především je velice příjemný na dotek a snadný na údržbu. Další možností jsou hračky z ABS. Ty jsou odolné, ale na dotek nepříliš příjemné.

Dalším faktorem jsou vibrační programy. Vajíčka obvykle mají od 5 do 10 režimů. Najít však můžete i hračky, které kromě vibrací nabízejí pulzní stimulaci. Rozdíl mezi vajíčky je také v ovládání vibrací. Některá mají ovládání pouze na těle vibrátoru, většina z nich však disponuje ovladačem. Ten je buď bezdrátový, či je k vajíčku připojený kabelem. U dražších modelů můžeme vibrace často ovládat také pomocí mobilní aplikace.

Dostupné jsou i hračky, jež jsou kombinací různých pomůcek. Nejčastěji se jedná o Venušiny kuličky, stimulátor G-bodu či vibrátor. Najít však můžete i bezdrátová vibrační vajíčka s elektrostimulací. Při výběru se vyplatí zohlednit také napájení. Levnější modely obvykle vyžadují baterie, povětšinou tužkové. Dražší vibrační vajíčka jsou již vybavená dobíjecí baterií a nabíjí se pomocí USB kabelu. Cena těchto modelů je sice vyšší, ale z dlouhodobějšího hlediska se jedná o ekonomičtější i ekologičtější variantu.

Video o vibračním vajíčku od Růžového slona

Testujeme pro vás erotické pomůcky! Pánové si jistě zamilují realistické nafukovací panny či praktické masturbátory. U žen zase vítězí Womanizery či Satisfyery. Vyberte si parťáka do ložnice a užijte si intenzivní orgasmy, jako nikdy předtím.