Recenze masturbátoru Tenga Aero Silver Ring

Recenze masturbátoru Tenga
9.3
Perfektní
Sečteno a podtrženo
Skvělý pánský masturbátor. Vyniká nejen povedeným, nenápadným designem a odolným obalem, ale především svým výkonem. Díky regulaci podtlaku věrně imituje orální sex. Vnitřní rukáv má dva druhy výstupků a dokonaleji tak dráždí celý penis.
Klady
Diskrétní design
Imituje orální sex
Regulace podtlaku
Stojánek na schnutí rukávu
Příjemný materiál
Zápory
Vyšší cena

Umělé vagíny a masturbátory jsou skvělým zpestřením sexuálního života. Mezi nejlepší honítka na současném trhu bezesporu patří pánský masturbátor Tenga Aero Silver Ring. Proč jsme si jej zamilovali, se dočtete v následující recenzi.

Další typy na zajímavá honítka najdete v našem článku nejlepší umělé vagíny a masturbátory. Představíme vám nejen špičkové i cenově dostupné pomůcky, ale také vám poradíme, jak vybrat masturbátor.

Masturbátor Tenga Aero Silver Ring recenze

Hodnocení vybraných vlastností masturbátoru Tenga

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Masturbátor Tenga Aero a jeho materiál a tvar – 10/10

Masturbátor Tenga patří mezi prémiové produkty. Svým tvarem hračka připomíná moderní lampičku či bluetooth reproduktor. Nenápadný design je jednou z mnoha výhod, které masturbátor nabízí. Podlouhlý tvar perfektně padne do ruku a dobře se drží. A to i při hodně dlouhém dovádění.

Vnější obal je vyroben z tvrdého ABS plastu, který vyniká svou pevností. Házet s ním o zem zrovna nemusíte, ale občasný pád toto honítko bez problémů zvládne. Naopak vnitřní rukáv z TPR je příjemně měkký a krásně poddajný. Jedná se o termoplastickou gumu, jež se kromě pružnosti pyšní také velkou odolností.

Vnitřní rukáv – 9/10

Pod pevným obalem se skrývá měkký a flexibilní rukáv. Moderní materiál TPR zaručuje obdobný prožitek jako při styku s partnerkou. Termoplastická guma se velmi rychle zahřeje a dobře drží teplotu. Vnitřní rukáv lze vyjmout a nahřát v teplé vodě. Nebo jej lze používat samostatně bez obalu a pomocí tlaku vaší ruky se snadno a rychle přivedete k orgasmu.

Váš penis budou hýčkat hned 2 typy dráždivých výstupků. Ty první, které stimulují penis po jeho délce, svým tvarem připomínají zip. U vstupní části rukávu jsou umístěny výstupky ve tvaru malých kuželů. Vnitřní struktura nadchne nejen začátečníky, ale i ostřílené milovníky honítek.

Recenze masturbátor Tenga Aero

Rozměry – 9/10

Masturbátor Tenga patří mezi středně velká honítka. Celková délka pomůcky je 17,3 cm, přičemž použitelná délka je 15 cm. Nejde tedy o velký masturbátor, přesto je hračka vhodná i pro obdařenější pány. Vstupní otvor vnitřního rukávu má průměr 1,5 cm, ale lze jej roztáhnout až na 4 cm. I s obalem masturbátor váží pouhých 359 g.

Design masturbátoru Tenga Aero Silver Ring – 9/10

Tento model nás na první pohled zaujal skvělým designem. Minimalistická bíla barva v kombinaci s jemným proužkem v šedivé barvě působí decentně a nenápadně. Nezasvěceným tak může pomůcka připomenout například reproduktor či noční lampičku.

Funkce a vlastnosti – 10/10

Pod nenápadným vzhledem se skrývá skutečně skvěle vymyšlená erotická pomůcka pro muže. O slastný prožitek se postará nejen výborně tvarovaný vnitřní rukáv, ale také regulace podtlaku. Masturbátor poměrně věrně simuluje sání podobné orálnímu sexu. Ve spodní části honítka najdete otočné kolečko, s jehož pomocí lze měnit sílu podtlaku.

Čím nás masturbátor Tenga opravdu potěšil, je praktický stojánek pro odkapávání. Po každém použití je totiž nutné rukáv vyjmout a důkladně omýt. Než jej vložíte zpět do obalu, musí být guma zcela suchá. Výsuvný trn najdete pod víčkem pomůcky. Mokrý rukáv na něj jednoduše nasadíte a necháte uschnout.

Recenze masturbátoru Tenga

Diskrétnost – 9/10

Masturbátor pro muže Tenga Aero Silver Ring se řadí mezi diskrétní erotické hračky. Vzhledem k rozměrům jej do dlaně sice neschováte, přesto je opravdu nenápadný. Jeho minimalistický a elegantní design nenapovídá nic o účelu pomůcky. Vzhledem k tomu, že nejde o vibrační model, při používání je relativně tichý. Kromě slastného mlaskání je slyšet pouze proudění vzduchu přes regulaci podtlaku.

Tuto zajímavou erotickou hračku nám na testování zaslal přímo e-shop s erotickými pomůckami www.ruzovyslon.cz.

Závěrečné zhodnocení – masturbátor Tenga Aero Silver Ring

Masturbátor Tenga Aero Silver Ring patří mezi špičková honítka. Vyniká nejen povedeným, nenápadným designem a odolným obalem, ale především skvělým výkonem. Díky regulaci podtlaku věrně imituje orální sex. Vnitřní rukáv s 2 druhy výstupků dokonale dráždí celý penis. Vítaným bonusem je praktický stojánek pro sušení rukávu.

Masturbátor Tenga Aero Silver Ring

9.3
Perfektní
Klady
Diskrétní design
Imituje orální sex
Regulace podtlaku
Stojánek na schnutí rukávu
Příjemný materiál
Zápory
Vyšší cena
Recenze masturbátoru Tenga
Sečteno a podtrženo
Skvělý pánský masturbátor. Vyniká nejen povedeným, nenápadným designem a odolným obalem, ale především svým výkonem. Díky regulaci podtlaku věrně imituje orální sex. Vnitřní rukáv má dva druhy výstupků a dokonaleji tak dráždí celý penis.

Hledáte realistickou vagínu pro vaše sólo hrátky? Nechte se inspirovat a objevte ty nejlepší masturbátory a umělé vagíny.