Nejlepší kurzy online angličtiny

Máte za sebou už několik anglických kurzů a stále se necítíte být rodilým mluvčím? Věřte, že online angličtina, o které bude řeč dnes, vám pomůže a odpíchne vás do lingvistických horních vrstev. Nenechte vaši peněženku zbytečně plakat a netrapte váš už tak dost přetěžovaný mozek. Pojďte se protentokrát věnovat online výuce angličtiny efektivně a naplno – s online kurzy! Přinášíme vám recenze online kurzů angličtiny, která vám pomohou se správně rozhodnout.

Online jazyky

Nejlepší online kurzy angličtiny

Jedná se o online kurz angličtiny s certifikátem. Studujete zábavnou a přirozenou formou. Online angličtina je interaktivní a obsahuje spoustu moderních funkcí a motivačních prvků, které doplní vaše odhodlání a energii, bude-li to třeba. Při studiu zapojíte veškeré smysly, díky čemuž bude celý proces efektivnější. Anglicky se tak naučíte nejen číst a psát, ale i mluvit a rozumět. V každé lekci vás čekají nová slovíčka a gramatika, které procvičujete tak dlouho, dokud cítíte potřebu. Jakmile se naučíte vše potřebné, přijde na řadu mluvená část, ve které získané znalosti použijete ve větách.

Kurzy online angličtina

Lekce jsou soukromé a individuální. Během studia vás nebude nikdo rušit, ani zdržovat. Veškerý čas tak využijete sami pro sebe a své vlastní potřeby. Nebudete muset čekat, až vás jiní nedočkavci pustí ke slovu. Středobodem studia jste vy a vy sami si určujete tempo.

Klady
 • Zisk jazykového certifikátu
 • Pro všechny úrovně
 • Individuální, vysoce efektivní výuka
 • Pouze dvacet minut denně
 • Studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv
 • Možnost lekce zdarma
 • Garance vrácení peněz
Zápory
 • Nefunguje off-line

Tato online angličtina trvá jeden rok a obsahuje 100 hodin teoretického výkladu a praktických cvičení. Každý den se váš pomyslný seznam slovíček a frází rozšíří minimálně o tři nová. Pokud si to spočítáte, ročně to činí 1 200 nových slovních spojení.

Každé nové slovíčko si nejen zapíšete, ale i poslechnete se správnou výslovností a následně zkusíte říct nahlas. Ve studiu zapojíte obrazovou, čtecí i poslechovou paměť a osvojíte si gramatická pravidla, která jsou opravdu potřebná. Díky tomuto přístupu už nebudete marně uvažovat, jak se to či ono slovíčko správně vyslovuje, píše a používá ve větě.

Jazyky od píky

Nezaměřují se pouze na online angličtinu

Jazyky od píky vás pomocí videí a kapitol, které jsou plné tipů, navedou na správnou metodu studia jazyků. Neučí vás konkrétní jazyk, ale naučí vás se jakýkoli jazyk naučit. Pomohou vám sestavit si osobní jazykový plán, díky které si studium přehledně rozvrhnete. Jedná se tedy o poměrně individualizovanou a flexibilní metodu, kterou lze aplikovat na studium všech cizích jazyků. Ve studiu můžete být úplný začátečník, nebo velmi pokročilý. Kurz online angličtiny je koncipovaný tak, že si v něm každý najde a vyzkouší to, s čím se momentálně potýká.

Jazyky od píky recenze

Online kurz angličtiny Jazyky od píky podle našeho názoru neopomíjí žádné stěžejní oblasti, které při studiu jazyků potřebujete. Čeká vás celkem osm kapitol. V každé z nich načerpáte teoretické znalosti, jejichž ovládání si vzápětí ověříte v praktické části. Ozkoušíte si různé metody a přístupy, které se při studiu jazyků uplatňují.

Klady
 • Naučíte se správnou metodu studia jazyků
 • Vlastní tempo studia
 • Přístup ke kurzu je neomezený
 • Bonusy
Zápory
 • Nefunguje off-line

Po zakoupení online kurzu vám přístup k němu zůstane platný napořád, což je skvělé. K lekcím i bonusu se můžete libovolně vrátit a v případě potřeby si osvěžit paměť i za několik let. Automaticky s tím získáte i veškeré aktualizované verze této online agnličtiny. Po finanční stránce je online angličtina Jazyky od píky poměrně přehledná. Má pouze jednu variantu, za kterou zaplatíte celkem 2 440 KČ, což je podle našeho názoru adekvátní částka, vyjdete-li z kurzu vybavení schopností efektivně se učit jakýkoli jazyk. Když budete vědět jak na to, v budoucnu ušetříte čas, který byste strávili neefektivním studiem a tím peníze, jež byste utratili za další kurzy a jiné materiály.

EasyLingo

Rychlý kurz angličtiny online

Easylingo využívá několik metod, díky kterým se s výukou sžijete již za tři týdny. A pokud se jí budete věnovat poctivě, během šesti až dvanácti měsíců se posunete o jednu jazykovou úroveň. Postačí pouhých dvacet minut denně. Tak vypadá online výuka angličtiny v e-learningu Easylingo. Studium se z 30 % skládá z učení nových poznatků a zbylých 70 % tvoří opakování již naučené látky. Systém EasyLingo sám pozná, kdy a jakou látku si potřebujete zopakovat, takže se nemusíte o nic starat. Každá lekce je šitá na míru přímo pro vás. Metoda řízeného opakování slouží především k tomu, abyste si naučené poznatky ukládali do dlouhodobé paměti.

Recenze Easy lingo

online kurzu angličtiny Easylingo se klade velký důraz na správnou výslovnost slov, kterou si nejlépe natrénujete právě metodou LRRC (listen – repeat – record – compare). Kouzlo metody spočívá v několika navazujících krocích. Slovíčko si nejprve poslechnete, poté ho nahlas zopakujete a nahrajete se. Systém vám následně přehraje vaši výslovnost spolu s výslovností lektora, abyste měli porovnání, jestli jste ho vyslovili správně. Slovíčka následně procvičujete šestnácti různými způsoby – posloucháte jejich správnou výslovnost, čtete, vybíráte, píšete, mluvíte. Cílem je zapojení všech smyslů, aby mozek při studiu dostával komplexní informaci.

Klady
 • Neomezený přístup ke kurzu
 • Funkce lektor po ruce
 • Zisk certifikátu
 • Pouze dvacet minut denně
 • 14denní garance vrácení peněz
Zápory
 • Nefunguje off-line

EasyLingo je plné vyhodnocovacích a motivačních videí s rodilým mluvčím. K dispozici máte také spoustu poslechů a slovíček, které si můžete stáhnout ve formátu MP3 nebo PDF do vašeho zařízení. Nezáleží na tom, jestli s jazykem máte, nebo nemáte zkušenosti. Easylingo nabízí nejen mluvenou angličtinu pro začátečníky i pro další jazykové nadšence jakékoli úrovně.

Každá online angličtina stojí 2 490 Kč a v případě zájmu lze k tomuto základnímu balíčku dokoupit lekce v konverzačním klubu, nebo individuální lekce přes Skype.

Jasně a přehledně

Online jazykyJazyky od píkyEasylingoDuolingoPrectimeEspresso EnglishAngličtina bez biflování
Kurzy online angličtinaJazyky od píky recenzeRecenze Easy lingoPrectime kurzy angličtiny recenzeRecenze Espresso Englishonline angličtina bez biflování
 RecenzeRecenzeRecenzeRecenzeRecenzeRecenzeRecenze
Vhodné i pro začátečníky
Cenadle kurzů2 440 Kč2 490 Kč1 900 Kčdle kurzů690 Kčdle kurzů
Certifikát
Neomezený přístup do kurzu
(jen rok)
Rodilý mluvčí
Dostupné na mobil, PC, tablet
Vrácení peněz
Možnost vyzkoušet si kurz zdarma
Další jazyky (nejen angličtina)

Jak si vybrat správný kurz online angličtiny?

Na co se zaměřit při vybírání kurzu? To je sice dobrá otázka, ale jen těžko lze získat jednoduchou odpověď. Každý z nás má jiné požadavky, jiné preference a jinou startovní pozici. Pro začátek si zkuste udělat sami obrázek o tom, co od online angličtiny očekáváte a kolik peněz jste schopni a ochotni investovat. Chcete se naučit spíš teoretické základy, nebo očekáváte zdokonalení mluveného projevu? Hledáte online kurz angličtiny pro začátečníky nebo angličtinu pro děti? Neexistuje objektivně správný, nebo vhodný online kurz angličtiny. Každému vyhovuje něco jiného a máme jinou jazykovou výbavu a jiné preference. Základem pro správný výběr jsou informace, znalost svých schopností a samozřejmě také nabídka trhu. 

Online kurz angličtiny zdarma?

Online kurzů anglického jazyka je velké množství. Liší se nejen svou kvalitou, ale také cenou. Diskuzi o tom, jestli je nutné platit si kurz, nebo jsou dostačující online jazyky zdarma rozbouříme v dalších recenzích. V nich se budeme věnovat zdarma dostupným online kurzům angličtiny, jako je například Duolingo. Finančně náročnější online angličtiny obvykle nabízí více možností a mají více funkcí. Svým studentům často poskytují velké množství studijních materiálů, mají propracovanou podporu a nabízí možnost komunikace s ostatními spolužáky i lektory.

Jaká cena je adekvátní a co je moc?

Opět velmi těžká otázka a ještě těžší odpověď. Velmi záleží na tom, co kurz online angličtiny nabízí. Od toho se vždy odvíjí cena. Doporučila bych si zhodnotit vlastní myšlenky a požadavky, jejichž naplnění očekáváte a poté stačí jen pátrat. Domníváme se, že kurzy, kterým jsme se věnovali, jsou všechny cenově adekvátní.

Tip

Studium cizích jazyků, a zejména samostudium, vyžaduje velkou sebekázeň. Nebojte se občas také odměnit, třeba dobrou kávou, nebo čokoládou. A pro inovátory je možné zkusit třeba CBD oleje a podpořit tak soustředění.

Závěr

Angličtina je důležitou a nedílnou součástí našich životů. Mohli bychom se snažit sebevíc, ale nezbavíme se jí. Pokud s ní ale nechcete celý život bojovat, ale chceme se s ní skamarádit, online angličtina je ideální volbou. Se znalostí angličtiny se budete cítit přirozeněji a sebevědoměji. Nepromarněte čas, který máte a zkuste ho víc využívat ve svůj prospěch! Kurzy online angličtiny jsou tu pro vás, stačí si jen vybrat ten správný!

Jedním z nejlepších online kurzů angličtiny jsou Online jazyky. Podívejte, jaké výhody tento kurz nabízí a přečtěte si recenzi. Jestliže preferujete kurz zdarma, doporučujeme vám Duolingo. Proč se jedná o jednu z nejoblíbenějších aplikací pro výuku angličtiny, se dozvíte zde.