Nejlepší online kurzy angličtiny

Vrtíte-li po těchto pár větách odmítavě hlavou, protože za sebou máte už několik anglických kurzů. A stále se necítíte být rodilým mluvčím, věřte, že s online kurzy angličtiny, o kterých bude řeč dnes, vás už podobný scénář nečeká. Nenechte vaši peněženku zbytečně plakat a netrapte už váš už tak dost přetěžovaný mozek. Pojďte se protentokrát věnovat online výuce angličtiny efektivně a naplno – s online kurzy! K dosažení těchto předpokladů doporučujeme vyzkoušet zejména tři následující, jejichž prakticky jedinou nevýhodou je fakt, že nenabízí angličtinu offline. Při studiu tak musíte být připojeni k internetu, to ale v dnešní době není velkou překážkou.

Online jazyky

Kurzy online angličtina

Studujete zábavnou a přirozenou formou. Kurz je interaktivní a obsahuje spoustu moderních funkcí a motivačních prvků, které doplní vaše odhodlání a energii, bude-li to třeba. Při studiu zapojíte veškeré smysly, díky čemuž bude celý proces efektivnější. Anglicky se tak naučíte nejen číst a psát, ale i mluvit a rozumět. V každé lekci vás čekají nová slovíčka a gramatika, které procvičujete tak dlouho, dokud cítíte potřebu. Jakmile se naučíte vše potřebné, přijde na řadu mluvená část, ve které budete naučené znalosti použijete ve větách.

Lekce jsou soukromé a individuální. Během studia vás nebude nikdo rušit, ani zdržovat. Veškerý čas tak využijete sami pro sebe a své vlastní potřeby. Nebudete muset čekat, až vás jiní nedočkavci pustí ke slovu. Středobodem studia jste vy a vy sami si určujete tempo.

Kurz trvá jeden rok a obsahuje100 hodin teoretického výkladu, praktických cvičení. Každý den váš pomyslný seznam slovíček a frází rozšíří minimálně o tři nová. Pokud si to spočítáte, ročně to činí 1200 nových slovních spojení.

Každé nové slovíčko si nejen zapíšete, ale i poslechnete se správnou výslovností a následně zkusíte říct nahlas. Ve studiu zapojíte obrazovou, čtecí i poslechovou paměť a osvojíte si gramatická pravidla, která jsou opravdu potřebná. Díky tomuto přístupu už nebudete marně uvažovat, jak se to či ono slovíčko správně vyslovuje, píše a používá ve větě!

Klady
Zisk jazykového certifikátu
Pro všechny úrovně
Individuální, vysoce efektivní výuka
Pouze dvacet minut denně
Studovat můžete kdykoliv a odkudkoliv
Možnost lekce zdarma
Garance vrácení peněz
Zápory
Nefunguje off-line

Jazyky od píky

Jazyky od píky recenze

Jazyky od píky vás pomocí videí a kapitol, které jsou plné tipů, navedou na správnou metodu studia jazyků. Neučí vás konkrétní jazyk, ale naučí vás se jakýkoli jazyk naučit. Pomohou vám sestavit si osobní jazykový plán, díky které si studium přehledně rozvrhnete. Jedná se tedy o poměrně individualizovanou a flexibilní metodu, kterou lze aplikovat na studium jakéhokoli jazyka. Ve studiu můžete být úplný začátečník, nebo velmi pokročilý. Kurz je koncipovaný tak, že si v něm každý najde a vyzkouší to, s čím se momentálně potýká.

Online kurz Jazyky od píky podle našeho názoru neopomíjí žádné stěžejní oblasti, které při studiu jazyků potřebujete. Čeká vás celkem osm kapitol. V každé z nich načerpáte teoretické znalosti, jejichž ovládání si vzápětí ověříte v praktické části. Ozkoušíte si různé metody a přístupy, které se při studiu jazyků uplatňují.

Po zakoupení kurzu vám přístup k němu zůstane platný napořád, což je skvělé. K lekcím i bonusu se můžete libovolně vrátit a v případě potřeby si osvěžit paměť i za několik let. Automaticky s tím získáte i veškeré aktualizované verze kurzu. Po finanční stránce je online kurz Jazyky od píky poměrně přehledný. Má pouze jednu variantu, za kterou zaplatíte celkem 2 440 KČ, což je podle našeho názoru adekvátní částka, vyjdete-li z kurzu vybavení schopností efektivně se učit jakýkoli jazyk. Když budete vědět jak na to, v budoucnu ušetříte čas, který byste strávili neefektivním studiem a tím peníze, jež byste utratili za další kurzy a jiné materiály.

Klady
Naučíte se správnou metodu studia jazyků
Vlastní tempo studia
Přístup ke kurzu je neomezený
Bonusy
Zápory
Nefunguje off-line

EasyLingo

Recenze Easy lingo

Easylingo využívá několik metod, díky kterým se s výukou sžijete již za tři týdny. A pokud se mu budete věnovat poctivě, během šesti až dvanácti měsíců se posunete o jednu jazykovou úroveň. Postačí pouhých dvacet minut denně. Tak vypadá online výuka angličtiny v e-learningu Easylingo. Studium se z 30 % skládá z učení nových poznatků a zbylých 70 % tvoří opakování již naučené látky. Systém EasyLingo sám pozná, kdy a jakou látku si potřebujete zopakovat, takže se nemusíte o nic starat. Každá lekce je šitá na míru přímo pro vás. Metoda řízeného opakování slouží především k tomu, abyste si naučené poznatky ukládali do dlouhodobé paměti.

online kurzu angličtiny Easylingo se klade velký důraz na správnou výslovnost slov, kterou si nejlépe natrénujete právě metodou LRRC (listen – repeat – record – compare). Kouzlo metody spočívá v několika navazujících krocích. Slovíčko si nejprve poslechnete, poté ho nahlas zopakujete a nahrajete se. Systém vám následně přehraje vaši výslovnost spolu s výslovností lektora, abyste měli porovnání, jestli jste ho vyslovili správně. Slovíčka následně procvičujete šestnácti různými způsoby – posloucháte jejich správnou výslovnost, čtete, vybíráte, píšete, mluvíte. Cílem je zapojení všech smyslů, aby mozek při studiu dostával komplexní informaci.

EasyLingo je plné vyhodnocovacích a motivačních videí s rodilým mluvčím. K dispozici máte také spoustu poslechů a slovíček, které si můžete stáhnout ve formátu MP3 nebo PDF do vašeho zařízení. Nezáleží na tom, jestli s jazykem máte, nebo nemáte zkušenosti. Easylingo nabízí nejen mluvenou angličtinu pro začátečníky i pro další jazykové nadšence jakékoli úrovně.

Každý kurz stojí 2 490 Kč a v případě zájmu lze k tomuto základnímu balíčku dokoupit lekce v konverzačním klubu, nebo individuální lekce přes Skype.

Klady
Neomezený přístup ke kurzu
Funkce lektor po ruce
Zisk certifikátu
Pouze dvacet minut denně
14denní garance vrácení peněz
Zápory
Nefunguje off-line

Jasně a přehledně

  Online jazyky Jazyky od píky Easylingo Prectime Espresso English Angličtina bez biflování
  Recenze Recenze Recenze Recenze Recenze Recenze
Vhodné i pro začátečníky
Cena dle kurzů 2 440 Kč 2 490 Kč dle kurzů 690 Kč dle kurzů
Certifikát
Neomezený přístup do kurzu
(jen rok)
Rodilý mluvčí
Dostupné na mobil, PC, tablet
Vrácení peněz
Možnost vyzkoušet si kurz zdarma
Další jazyky (nejen angličtina)

Jak si vybrat správný kurz?

Na co se zaměřit při vybírání kurzu? To je sice dobrá otázka, ale jen těžko lze získat jednoduchou odpověď. Každý z nás má jiné požadavky, jiné preference a jinou startovní pozici. Pro začátek si zkuste udělat sami obrázek o tom, co od kurzu očekáváte a kolik peněz jste schopni a ochotni investovat. Chcete se naučit spíš teoretické základy, nebo od kurzu očekáváte zdokonalení mluveného projevu? Hledáte angličtinu pro samouky, nebo angličtinu pro děti? Neexistuje objektivně správný, nebo vhodný online kurz. Každému vyhovuje něco jiného, každý má jinou jazykovou výbavu a jiné preference. Každý z nás upřednostňuje jiný typ online výuky angličtiny. Základem pro správný výběr jsou informace, znalost svých schopností a samozřejmě také nabídka trhu.

 

Jaká cena je adekvátní a co je moc?

Opět velmi těžká otázka a ještě těžší odpověď. Velmi záleží na tom, co kurz nabízí. Od toho se vždy odvíjí cena. Doporučila bych si zhodnotit vlastní myšlenky a požadavky, jejichž naplnění očekáváte a poté stačí jen pátrat. Domníváme se, že kurzy, kterým jsme se věnovali, jsou všechny cenově adekvátní.

Placený nebo neplacený kurz?

Online kurzů anglického jazyka je velké množství. Liší se nejen svou kvalitou, ale také cenou. Diskuzi o tom, jestli je nutné platit si kurz, nebo jsou dostačující kurzy zdarma, jako je tomu například u kurzu Duolingo, rozbouříme v dalších recenzích, ve kterých se budeme věnovat zdarma dostupným online kurzům angličtiny. Finančně náročnější kurzy obvykle nabízí více možností a mají více funkcí. Svým studentům často poskytují velké množství studijních materiálů, mají propracovanou podporu a nabízí možnost komunikace s ostatními spolužáky a lektory.

Tip

Na toto místo vám občas napíšeme nějaký zajímavý názor, nebo tip na jiný článek. Přečíst si ho pak můžete zde.

Závěr

Angličtina je důležitou a nedílnou součástí našich životů. Mohli bychom se snažit sebevíc, ale nezbavíme se jí. Pokud s ní ale nechcete celý život bojovat ale chceme se s ní skamarádit, online kurz je ideální volbou. Se znalostí angličtiny se budete cítit přirozeněji a sebevědoměji. Nepromarněte čas, který máte a zkuste ho víc využívat ve svůj prospěch! Online kurzy angličtiny jsou tu pro vás, stačí si jen vybrat ten správný!

Pokud Vás cizí jazyky zajímají, mohlo by vás zaujmout i další čtení, jako je třeba 4 důvody, proč se učit Polsky, 7 tipů, jak se efektivně naučit anglicky a nebo taky Němčina versus angličtina či Kolik jazyků umíš (aneb které se nejsnadněji naučíte).