Recenze Womanizer Duo

8.5
Skvělý
Sečteno a podtrženo
Womanizer Duo jednoznačně vyniká nad ostatními duálními vibrátory. Je spojením funkčního designu, perfektního výkonu a chytrých, nadstandardních funkcí. Vyšší pořizovací cena je zde zcela na místě, neboť tento vibrátor vás zaručeně vynese do nebe.
Klady
Anatomický tvar
Chytré režimy
Velké množství programů
Dobrá výdrž baterie
Atraktivní design
Zápory
Vyšší pořizovací cena
Složitější ovládání

Oblíbená značka podtlakových stimulátorů přichází s novým duálním vibrátorem. V následujícím článku vám Womanizer Duo blíže představíme a zhodnotíme jeho klady i zápory.

Funkce a programy

Duální vibrátor je určený nejen pro ženy, které milují dvojitou stimulaci, ale ocení jej i dámy, které mají někdy problém s vaginálním orgasmem. Delší konec stimuluje bod G pomocí vibrací a výběžek dráždí klitoris tlakovými vlnami. Womanizer Duo nabízí celkem 24 programů s různou silou vibrací a sání.

Tip

Pokud vás erotické pomůcky zajímají víc, nezapomeňte si přečíst souhrnný článek o erotických pomůckách, kde se dozvíte nejen o erotických hračkách pro páry, ženy a muže, ale třeba i to jak vybrat erotickou pomůcku.

Vzhled a materiál

Jádro Womanizeru je vyrobeno z odolného tvrzeného ABS plastu. Ten je potažen lékařským silikonem. Tento materiál je výjimečně hebký a velice příjemný na dotek. Výhodou tohoto povrchu je také jeho neporézní struktura, která umožňuje velmi snadnou údržbu. Ač to zní suše a odborně, tohle přece, dámy, potřebujeme vědět. Chceme, aby byl womanizer Duo příjemný nejen do ruky.

Nad ostatními duálními pomůckami a vibrátory s výběžkem Womanizer Duo vyniká svým anatomickým tvarem. Zahnutý konec těsně doléhá na bod G, což zaručuje jedinečný erotický zážitek. Sací hubička s ideálními rozměry hezky obejme klitoris a efektivně jej masíruje tlakovými vlnami.

Womanizer Duo – Hodnocení vybraných vlastností

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 8/10

Jednou z hlavních předností Womanizeru Duo je jeho unikátní tvar. Ten přesně kopíruje naše linie těla a dokáže tak dráždit přesně tam, kde má. Svým tvarem trochu připomínajícím bumerang a dokáže efektivně stimulovat na dvou frontách. Vzhledem ke své konstrukci se tento model příliš nehodí pro dráždění bradavek či jiných částí těla, ale experimentování se meze nekladou.

Jak jsme zjistili u většiny kvalitních womanizérů, i vomanizer duo je vyrobený ze špičkových materiálů. Jádro tvoří tvrdý ABS plast, jenž vyniká svou pevností a odolností. Hebkost povrchu má na svědomí lékařský silikon, který je na dotek opravdu velice příjemný. Výhodou sametové povrchu je jeho neporéznost a velmi snadná údržba.

Počet programů a funkce – 10/10

Womanizer Duo je opravdu výkonný a nabízí velké množství možností. Pohání jej dva nezávislé motorky, můžete si tak užívat dráždění G bodu i klitorisu zároveň, či se oddávat laskání pouze jedním způsobem. Co se podtlakové stimulace týče, k dispozici je celkem 12 režimů s postupně se stupňující intenzitou. Poslední stupně se pyšní velice silnými vlnami. Ale pro ženy bez zkušeností s podobnou sexuální hračkou doporučujeme zkoušejte opatrně a postupně. Kam dojdete, to bude jen a jen na vás.

Vibrační konec nabízí taktéž 12 programů, ale ty jsou mnohem více rozmanité. Neliší se pouze různou silou vibrací. Jedná se o série různě dlouhých a silných vibračních pulsů. Jeden z programů například imituje srdeční tep. Výběr je opravdu bohatý, vrhněte se do prozkoumávání rozkoší bez obav, budete příjemně překvapené.

Recenze na Womanizer duo funkce a ovládání

Kromě pestré nabídky režimů Womanizer vyniká také chytrými funkcemi. Jednou z nich je patentovaná technologie Pleasure Air, díky níž hračka vibruje až při kontaktu s kůží. Díky této funkci můžete vibrace okamžitě vypnout a vibrátor tak zcela ztišit. Velmi šikovná je také funkce Stand by mode, která vibrátor automaticky vypne, pokud jej 10 minut nepoužíváte. V případě slabé baterie se vypne již po 5 minutách bez aktivity.

Design womanizeru Duo – 8/10

V jednoduchosti je krása. Womanizer Duo je dostupný ve dvou barevných provedeních vínově červené a elegantní černé. V okolí nabíjecích plíšků se nachází jemný zlatý kroužek. Přestože tento design je poměrně atraktivní, jistě by nebylo na škodu, kdyby obsahoval i nějaké další ozdobné prvky. Oproti jiným modelům, například luxusnímu Womanizer Premium, je tento vzhled trochu nudný.

Recenze na Womanizer Duo Black

Ovládání – 7/10

Navzdory tomu, že se jedná o erotickou pomůcku se spoustou programů a funkcí, její ovládání je snadné a intuitivní. Pro každý motorek má womanizer duo určen dvě tlačítka. Intenzitu sání zvýšíte stiskem tlačítka se symbolem víru a snížíte ji tlačítkem mínus. Vibrace se ovládají tlačítkem s ikonkou vibrací a druhým tlačítkem mínus. Obě tlačítka jsme nalezli těsně vedle sebe, ale předpokládáme, že se velmi rychle každý naučí je rozlišovat.

Při manipulaci poslepu může být zpočátku trochu náročnější trefit správnou dvojici tlačítek. To je ale velmi častý nedostatek všech duálních hraček. Musíme zmínit ještě další nevýhodu, a to je tlačítko pro zapnutí a vypnutí stimulátoru. To se nachází zcela mimo ovládací panel. Najdete ho pod nabíjecími plíšky na špičce womanizeru Duo.

Diskrétnost – 8/10

Svou velikostí Womanizer Duo nepatří mezi nejdiskrétnější vibrátory. Nedostatek ve velikosti nám nepřipadal jako závažný. Navíc je však vyvážen tichým chodem. Skvělá je i funkce Pleasure Air, díky které stimulátor nevydává žádný zvuk, dokud jej nepřiložíte ke kůži. V případě potřeby tak postačí hračku pouze odtáhnout od těla a vibrování ihned přestane. U podtlakových stimulátorů jiných značek potřebujete k vypnutí obvykle přidržet jedno z tlačítek.

Recenze Womanizer duo nabíjení

Napájení – 10/10

Potěšilo nás, že jako ostatní Womanizery z vyšších modelových řad, je i tento duální vibrátor vybavený nejmodernějším typem napájení. Zabudovaná Li-Ion baterie se nabíjí pomocí USB kabelu. Díky technologii Click and Charge není potřeba kabel strkat do vibrátoru, ale stačí jej pouze přiložit na vyznačené místo. Výborná je také výdrž baterie. Při plném nabití vystačí až na 50minutové hrátky.

Závěrečné zhodnocení – womanizer Duo

Womanizer Duo je bezesporu jednou z nejlepších duálních pomůcek, kterou lze na současném trhu najít. Díky svému anatomickému tvarování přesně doléhá na G bod i klitoris. Široká nabídka programů umožňuje pestré hrátky. Zejména vibrační režimy jsou opravdu propracované. Chytré funkce jako Pleasure Air a Stand by mode dělají z tohoto vibrátoru skutečně nadstandardní produkt.

Další předností je šikovné nabíjení typu Click and Charge a velmi dobrá výdrž baterie. Zmínit musíme i hebký neporézní povrch ze silikonu a odolné tělo z ABS plastu. Womanizeru Duo můžeme vytknout pouze neprakticky umístěné tlačítko na zapínání a poněkud složitější ovládání. To je však u duálních erotických pomůcek častý jev.

Krátká videoukázka

Womanizer Duo

8.5
Skvělý
Klady
Anatomický tvar
Chytré režimy
Velké množství programů
Dobrá výdrž baterie
Atraktivní design
Zápory
Vyšší pořizovací cena
Složitější ovládání
Sečteno a podtrženo
Womanizer Duo jednoznačně vyniká nad ostatními duálními vibrátory. Je spojením funkčního designu, perfektního výkonu a chytrých, nadstandardních funkcí. Vyšší pořizovací cena je zde zcela na místě, neboť tento vibrátor vás zaručeně vynese do nebe.

Víte, že existují i další speciální vibrátory pro ženy? Jestli se chcete dozvědět víc, můžete se ponořit do čtení dalších článků. Jeden je právě o womanizerech a druhý o satisfyerech.  Celou oblast svůdnosti a erotiky přehledně popisujeme ve článku nejlepší erotické pomůckykde najdete i další zajímavosti, třeba článek o nejlepších vibrátorech.

Podobné články