Nejlepší seznamky na flirt

Flirt a žhavý pokec je skvělý způsob, jak dodat jiskru vašemu osobnímu životu. Pokud se momentálně necítíte na vážný vztah a hledáte povyražení, pak jsou flirt seznamky tím pravým místem. Můžete se snadno a rychle spojit s podobně naladěnými lidmi a užívat si nezávazné online laškování. A kdo ví, váš flirt třeba přeroste ve velkou lásku. Anebo ne. Záleží jen na vás 🙂

Nejlepší flirt seznamky

V následujícím článku vám představíme ty nejlepší flirt seznamky. Naučíme vás, jak se v online seznamkách orientovat a podle čeho je vybírat. Podělíme se s vámi o skvělé typy na seznamování a poradíme, čeho se vyvarovat.

Recenze online seznamek na flirt

Flirt.com TOP nezávazná seznamka

Seznamka Flirt
Seznamka Flirt.com

Tou nejlepší „seriózní“ seznamkou pro nezávazné flirtování je Flirt.com. Jedná se o moderní a přehlednou seznamku s velmi dobrým zabezpečením. Předplatné je v porovnání s ostatními portály trochu vyšší, ale stejně tak i úroveň seznamky. Administrátoři profily uživatelů kontrolují a ověřují, tudíž je zde minimum falešných profilů.

Seznamka Flirt.com je určená náročnějším uživatelům, kteří si chtějí nezávazně zaflirtovat po síti i mimo ni. Registrace i vytvoření profilu je tu zcela zdarma, ostatní funkce jsou již zpoplatněny. Pro ženy je seznamka výhodnější, neboť jisté funkce mají zdarma, kdežto muži si pro jejich zpřístupnění musí zaplatit prémiový účet.

Velkým plusem, kterým se Flirt.com odlišuje od ostatních serverů, je mobilní aplikace. Díky ní můžete být online takřka nonstop a žádný žhavý flirt vám tak neuteče. Chválíme také širokou nabídku prémiového předplatného. Kromě klasického měsíčního či půlročního si můžete zaplatit VIP účet na 1 den. To vám umožní se se seznamkou lépe obeznámit a zvážit, zda se vám vyplatí investovat do delšího předplatného.

Žhavé noci – bezpečná nezávazná seznamka

Erotická seznamka Žhavé noci
Seznamka Žhavé noci

Mezi nezávaznými seznamkami nás dále zaujal web Žhavé noci. Jeho hlavní předností je přehlednost. Registraci a vytvoření profilu zvládnete během pár minut. Místo zdlouhavého osobnostního testu na vás čeká pouze pár základních otázek. Ty se týkají především vašeho vlastního vzhledu a vzhledu, který preferujete u svého protějšku.

Flirt seznamka Žhavé noci je ideálním místem, ať už hledáte nevinný flirt, žhavý pokec anebo se rádi oddáváte erotickému chatování. Seznamka bohužel nedisponuje aplikací do mobilu, ale díky responzivní mobilní verzi lze se seznamkou bez problému pracovat také na mobilu či tabletu. Musíme pochválit také službu Návrh na flirt, s jejíž pomocí lze odesílat laškovné vzkazy více uživatelům najednou. Texty nemusíte zdlouhavě vymýšlet, protože jsou už předepsané.

Jako u většiny internetových seznamek, pro plné využívání všech jejích funkcí, je nutný prémiový účet. Cena VIP předplatného je však oproti konkurenčním webům opravdu příznivá. Kromě delšího předplatného lze pořídit i jednodenní předplatné na vyzkoušení. V nabídce najdete také speciální balíčky zaměřené na chatování či extra zabezpečený účet.

Místní flirt – sexy flirt ve vašem okolí

Nezávazná seznamka Místní flirt
Seznamka Místní flirt

Chcete si pokecat s lidmi ve vašem okolí? Pak vyzkoušejte flirtovací seznamku Místní flirt. Najdete zde širokou databázi uživatelů z okolí vašeho bydliště. Registrace je opravdu snadná, při vytvoření profilu stačí vyplnit pouze několik základních údajů. Vzhledem k tomu, že se jedná o flirt seznamku, nenajdete zde žádný osobnostní test. Profily, které uvidíte mezi navrhovanými kontakty, jsou vybírány pouze na základě lokality.

Pro přesnější výsledky můžete použít také filtr. Narozdíl od jiných webů, které umožňují hledat uživatele i podle jejich vzhledu, seznamka Místní flirt nabízí pouze filtrování dle věku a polohy. Kromě klasické zprávy, můžete potenciální partnery kontaktovat také pomocí emoji vzkazu. Na výběr máte hned několik variant. Od romantického věnování květiny po výzvu k erotickým hrátkám.

Bez prémiového účtu lze využít pouze několik základních funkcí seznamky. Za odesílání osobních zpráv platíte kredity, např. za každou odeslanou zprávu vám bude z vašeho konta odečten 1 kredit. Ty lze nakoupit pomocí SMS zprávy. Například 10 kreditů pořídíte za 335 Kč. Kromě kreditů, bez kterých se prostě neobejdete, si můžete pořídit i VIP předplatné. To vám kromě zpřístupnění soukromých fotografií dalších uživatelů, přinese i další výhody.

Benaughty – seznamka pro nezávazný pokec

Flirt seznamka benaughty
Seznamka Benaughty

Patříte mezi ty, kteří nehledají vážný vztah a ani erotický chat je neláká? Pak vsaďte na seznamku Benaughty. Tento web nabízí velmi snadný způsob, jak se seznámit. Registraci i vytvoření profilu zvládnete během chvíle a ihned se můžete zapojit do konverzace. Na seznamce je poměrně velký výběr, tudíž šance, že najdete někoho, kdo vás zaujme, je poměrně velká.

Tato seznamka je perfektním řešením pro začátečníky. Jestliže nemáte s online seznamováním příliš zkušeností, Benaughty představuje skvělý start. Seznamka je nejen opravdu přehledná, ale nabízí také další funkce. Jednou z nich je odesílání hromadných zpráv. Jedná se o předpřipravené texty, ze kterých si můžete vybrat. Tyto flirtovní vzkazy lze navíc poslat více uživatelům najednou. To se hodí zejména v případě, že se ostýcháte někoho oslovit napřímo prostřednictvím osobní zprávy.

Benaughty seznamka obsahuje zpoplatněné funkce, bez nichž nelze web plně využívat. Prémiové členství zahrnuje neomezené odesílání zpráv, zobrazení všech fotografií v galerii ostatních uživatelů či sledování aktivity na vašem profilu. Na výběr máte hned z několika různých verzích. Pořídit si můžete například předplatné zaměřené na větší bezpečnost či exkluzivní členství. Díky němu se váš profil bude zobrazovat většímu počtu lidí.

Nemravný šepot – nejlepší seznamka pro sexy flirt

Flirt seznamka Nemravný šepot
Seznamka Nemravný šepot

Jestliže vám laškovné flirtování nestačí a hledáte něco pikantnějšího, zkuste flirt na erotické seznamce. Nám se nejvíce osvědčil web Nemravný šepot. Spíše, než nezávazný flirt je tento portál určený pro výměnu erotických zpráv. Pokud si rádi vyměňujete vzkazy se sexuálním podtextem, nudit se zde opravdu nebudete. Čeká tu na vás spousta stejně smýšlejících uživatelů, se kterými si užijete nespočet žhavých chvilek.

Na této seznamce oceňujeme především rychlou a jednoduchou registraci. Pro založení profilu budete potřeba pouze platnou emailovou adresu. Celou registraci zvládnete během několika málo kroků. Od flirtování vás nebude zdržovat žádný komplikovaný test osobnosti. Pokud partnera pro sexy chatování nenajdete mezi navrhovanými kontakty, můžete využít funkce shoda. Vzájemným hodnocením profilových fotografií vytvoříte shodu a můžete pak oslovit uživatele, které o vás projeví zájem.

Vyhledávat potenciální partnery můžete také pomocí filtru. Kromě věku a lokality zadáte i vzhled, který u partnerů upřednostňujete. Nemravný šepot patří mezi placené seznamky, ačkoliv je registrace zcela zdarma. Abyste si mohli s ostatními vyměňovat zprávy a vzkazy, budete potřebovat kredity. Cena 5 kreditů je 173 Kč, čím více jich koupíte, tím je jich cena výhodnější.

Srovnání online seznamek

 Flirt.comŽhavé nociNemravný šepot BenaughtyMístní flirt
 Recenze Recenze Recenze Recenze Recenze
ZaměřeníNezávazný flirtSexy pokec Erotický chatŽhavý flirtLokální flirt
Bezplatná registrace
Měsíční předplatné od 199 Kčod 200 Kčod 173 Kč od 200 Kč od 335 Kč
Test osobnosti
Snadné zrušení
Mobilní aplikace
Videochat

Jak správně vybrat seznamku na flirt

Výběrem správné seznamky značně zvýšíte vaše šance na úspěch ve flirtování. V současnosti je nabídka poměrně pestrá. Předtím, než si založíte profil na konkrétní síti, dobře si promyslete, co od seznamky očekáváte. Některé portály jsou zaměřené spíše na nevinné flirtování, jiné slouží pro žhavý pokec a existují i takové seznamky, kde lze najít partnera na jednu noc.

Při výběru zohledněte nejen vaše očekávání a cíle, ale také bezpečnost seznamky. Neověřené portály a seznamky, které nezaručí bezpečnost vašich údajů, byste měli rovnou smést ze stolu. Vybírat můžete také podle počtu uživatelů. Přeci jen, čím větší rybník, tím větší šance na úspěch. Dalším, neméně důležitým, faktorem je cena. Najít můžete zcela bezplatné seznamky i placené portály. Pokud vyberete seznamku bez poplatku, musíte se smířit s jednou věcí. Kromě relevantních zpráv budete dostávat také spamy a zprávy od falešných profilů.

Jak funguje flirt seznamka

Většina flirt seznamek funguje na stejném principu. Během několika kroků si založíte profil. Součástí registrace někdy bývá také test osobnosti. Ten je o poznání kratší než u seznamek pro vážný vztah. V těchto případech vám seznamka nabídne skupinu uživatelů, kteří odpovídají vaším požadavkům uvedených v testu.

U seznamek, které test osobnosti nenabízí, se vám zobrazují uživatelé například podle polohy. Profily těch, kteří bydlí blízko vás, se vám zobrazí jako první. U většiny portálů lze využít také filtr. Ve filtru si jednoduše nastavíte požadavky jako je pohlaví, věk, lokalita a vzhled. Filtrování profilů funguje skvěle a hledání opravdu zjednoduší.

Také způsob komunikace se u seznamek pro nezávazný flirt liší. V některých případech je navázání kontaktu opravdu snadné. Každý uživatel může poslat zprávu komukoliv dalšímu. Jiné seznamky pracují na systému „lajků“. Abyste mohli jiného uživatele kontaktovat prostřednictvím osobní zprávy, je třeba, abyste si nejprve navzájem dali like svým profilům. Tento princip sice komunikaci trochu brzdí, ale na druhou stranu vás do jisté míry chrání před nevyžádanými zprávami. Neboť pouze ten, kdo se vám líbí, vás může kontaktovat.

Nezávazné seznamky často nabízí také možnost odesílání hromadných zpráv či veřejné chatovací místnosti. Tyto funkce jistě přijdou vhod méně zkušeným a ostýchavějším uživatelům. Místo osobní zprávy lze využít tento otevřený způsob komunikace. Hromadné zprávy a veřejný chat je také skvělý způsob, jak oslovit více uživatelů naráz. To se hodí především, pokud vás láká spíše online flirtování než setkání mimo online prostor.

Co je to flirt vztah

V dnešní době spousta lidí vážný vztah nehledá a ani po něm netouží. Důvodů je celé řada; pracovní či studijní vytížení, nedávný rozchod či potřeba mít více volnosti a svobody. To však neznamená, že vzrušení ze svádění je těmto lidem zapovězeno. Výbornou alternativou je flirt vztah. Jedná se o oboustranný vztah, který může fungovat čistě online, či mít přesah do reálného života. Oba partneři si užívají pozornost toho druhého, aniž by se cítili být k němu vázáni.

Takových flirt vztahů můžete mít hned několik. Rozhodně se nejedná o promiskuitní jedince, ačkoliv sex a flirt jdou často ruku v ruce. Flirt vztah vám dokáže nejen zvýšit sebevědomí, ale je i skvělým způsobem, jak se dostat zpátky do hry. Například pokud za sebou máte rozchod po dlouholetém vztahu, navázání kontaktu s dalším partnerem nemusí být zrovna snadné. Často také cítíte, že na další vážný vztah ještě nejste připraveni. Flirt vztah vám může pomoci toto období překonat a užít si spoustu zábavy a vzrušení.

Co od seznamek na flirt očekávat

Možná nám nebude věřit, když řekneme, že flirt seznamky mají doslova kouzelnou moc. Životního partnera zde asi nenajdete (všechna čest výjimkám), přesto se vyplatí je vyzkoušet. A to zejména v případě, že se cítíte sami a toužíte po pozornosti druhých. Tajný flirt pomůže také zvednout sebevědomí a přinese pořádnou dávku vzrušení. Výměna žhavých zpráv plných komplimentů spolehlivě zlepší náladu.

Online flirt může leckdy přerůst v opravdové seznámení. Sexy zprávy se mohou změnit v hlubší a osobní konverzaci a z nezávazného flirtu se může vyvinout plnohodnotný vztah. Mějte však na paměti, že flirt seznamky nejsou primárně určeny pro hledání vážného vztahu. Pokud víte, že flirtování u vás často přeroste v opravdové city, může vás čekat velké zklamání.

Kromě vážného vztahu se z nezávazného flirtu může vyklubat také milenecký poměr. Sex a flirt jdou velmi často ruku v ruce. Erotikou nabité zprávy mohou vést k erotikou nabitému setkání. Pokud hledáte sex na jednu noc či partnera na pravidelné postelové hrátky, flirt seznamka je skvělým řešením.

Jak začít flirtovat

Flirtování je um, který neovládá úplně každý. V online prostoru je naštěstí flirtování mnohem jednoduší než při osobním setkání. Díky odstupu a pohodlí domova se většina z nás dokáže více uvolnit a komunikovat přirozeně. Pokud patříte mezi stydlivější jedince a víte, že flirt není vaší silnou stránkou, pak vám seznamky přijdou vhod.

Než se pustíte do aktivní komunikace, máte možnost se pomalu rozkoukat. Místo posílání zpráv a vzkazů vyčkejte, až vám začnou chodit vzkazy od jiných. Třebaže vás tito uživatelé nemusí zaujmout, jejích zprávy vám poslouží jako inspirace. Tu najdete také ve veřejných chatovacích místnostech, které na vybraných seznamkách najdete. Efektivním nástrojem jsou i předepsané hromadné zprávy. Některé portály nabízejí několik žhavých vzkazů, které můžete poslat více uživatelům najednou.

Další seznamky

Kromě výše zmíněných seznamek žhavý flirt můžete najít s pomocí webu tajnalaska.com či dateefy.com. Za vyzkoušení stojí také seznamka divokerande.cz, která se zaměřuje spíše na erotický chat. Pokud hledáte milence či milenku, podívejte se na web victoriamilan.cz. Tato internetová stránka je určená pro zadané muže i ženy, kteří hledají povyražení.

Rady pro seznamování

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv flirt seznamku, při seznamování byste měli mít na paměti pár základních pravidel. Také online svět s sebou nese rizika a nebezpečí. V první řadě nikdy neposílejte druhé osobě vaše citlivé údaje. O vaši adresu a telefonní číslo se podělte, až když druhou stranu lépe poznáte. Údaje jako číslo účtu a jiné citlivé informace si nechte vždy pro sebe. Žádosti o finanční dary a půjčky odmítejte či je ignorujte, vždy totiž pochází od podvodníků s velmi propracovaným a dojemným příběhem.

Opatrnost se vyplatí také při posílání lechtivých fotografií. Sexy fotka sice může být skvělý způsob, jak flirtovat, bohužel tyto fotografie bývají velmi často zneužívány. Zejména v počátcích komunikace se jejich posílání raději vyvarujte. Nikdy nevíte, kde takové fotky skončí. Jestliže se rozhodnete s protistranou setkat mimo online prostor, pro první schůzku vždy zvolte veřejné místo. Ideální jsou kavárny, restaurace, kina či divadla.