Recenze seznamky Místní flirt

Nezávazná seznamka Místní flirt
8.5
Velmi dobrý
Sečteno a podtrženo
Internetová seznamka Místní flirt je ideálním řešením, pokud hledáte žhavý flirt ve vašem okolí. Jedná se o lokální flirt i erotické chatování se širokou členskou základnou. Má sice zpoplatněné odesílání zpráv z kreditů, ale bez nutnosti VIP účtu.
Klady
Zaměřeno na lokální flirt
Pro nevinný flirt i erotický chat
Dobrá mobilní verze
Snadné zrušení
Zápory
Omezené filtrování uživatelů
Vyšší cena kreditů
Falešné profily

Spíše, než osudovou lásku hledáte vzrušení? S flirtováním v online prostoru nemáte žádné zkušenosti? Pak vyzkoušejte seznamku Místní flirt a objevte nové lidi ve vašem okolí. Více se o této seznamce dozvíte v následující recenzi.

Komu se seznamky na flirt zdají přitažlivé, může se podívat na další, zkusili jsme jich najít a porovnat víc. Pokud vás to zajímá, podívejte se na náš článek nejlepší flirt seznamky.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na Místní flirt.com – 9/10

Flirt seznamka Místní flirt vám pomůže najít podobně smýšlející lidi jakéhokoliv věku někde ve vašem okolí. Kromě nevinného laškovaní si s dalšími uživateli můžete vyměňovat erotické vzkazy či fotografie.

Nezávazná seznamka Místní flirt
Internetová seznamka Místní flirt – úvodní fotka může být různá

Registrace a vytvoření profilu na tomto serveru je opravdu jednoduché. Celý proces vám zabere doslova pár minut. Oproti jiným seznamkách, které slouží spíše pro hledání vážného vztahu, zde nemusíte vyplňovat žádný zdlouhavý test osobnosti. Přeci jen je hlavním smyslem seznamky je sdružovat lidi ze stejných lokalit.

Kromě prémiového předplatného, které vám zpřístupní nadstandardní funkce seznamky, budete potřebovat kredity. Ty jsou nutné pro odesílání zpráv. Vzhledem k tomu, že seznamka slouží především k erotickému pokecu, ceny jsou o poznání vyšší než u běžných nezávazných seznamek. Seznamka je však velmi dobře zaběhnutá a perfektně plní svůj účel. Výhodou kreditů je, že přesně víte, za co platíte.

Flirt seznamka Místní flirt nákup kreditů
Cena kreditů na Místní flirt

Navrhované kontakty – 8/10

Hlavní předností této internetové seznamky je, že mezi navrhovanými kontakty uvidíte osoby, ze stejné lokality. To se hodí, zejména v případě, že chcete online flirtování přeměnit v osobní setkání. Stejná lokalita navíc může být skvělým konverzačním tématem pro prolomení ledů. Pokud chcete vidět lidi, kteří lépe odpovídají vaším požadavkům, zkuste použít filtr. Ten vám pomůže vyhledat uživatele také podle jejich věku. Možnost filtrovat podle vzhledu bohužel není dostupná.

Aplikace a další služby na Místní flirt.com – 7/10

Kromě odesílání osobních zpráv, pro než budete potřebovat kredity, můžete ostatní uživatele kontaktovat prostřednictvím flirt vzkazů. Jedná se o krátkou zprávu obsahující emotikon a krátký text. Tato funkce není zpoplatněná a skvěle se hodí pro odstartování konverzace. Vymyslet poutavý text pro první zprávu nemusí být vždy jednoduché. Tyto flirt vzkazy poslouží jako odrazový můstek.

Přesto, že seznamka disponuje velmi dobrou mobilní verzí, šikovná aplikace by přišla víc než vhod. Zejména bychom ocenili systém notifikací. Představte si, že vám někdo pošle pozvánku na páteční párty, kterou si přečtete v sobotu ráno. To zamrzí, že? Můžete se toho vyvarovat a nastavit si emailové notifikace. S jejichž pomocí budete dostávat oznámení o aktivitách na vašem profilu.

Flirt seznamka Místní flirt vzkazy
Flirt vzkazy na Místní flirt.com

Zrušení účtu na Místní flirt.com – 10/10

Pro plné využívání této seznamky není potřeba prémiové předplatné. Zpoplatněné je pouze odesílání soukromých zpráv, na což budete potřebovat kredity. Jejich nákup provedete pomocí jednorázové platby. Proto je zrušení účtu na seznamce Místní flirt opravdu snadné. Není potřeba nikam zasílat výpověď ani kontaktovat zákaznickou podporu. Jednoduše smažete váš profil. Pokud vám zbývají nějaké kredity, které jste neuplatnili, ty bohužel propadnou. Po zrušení účtu není možné žádat vrácení peněz za nevyužité kredity.

Celkové hodnocení seznamky Místní flirt.com

Internetová seznamka Místní flirt je ideálním řešením pokud hledáte žhavý flirt ve vašem okolí. Spojení lidí ze stejné lokality je hlavním smyslem tohoto portálu. Kromě laškovného flirtu zde najdete mnoho uživatelů, kteří dávají přednost erotickému chatu. Místo VIP předplatného budete potřebovat kredity. Jejich cena je trochu vyšší, ale seznamka je dobře zaběhnutá a tato investice se rozhodně vyplatí. Jako nevýhodu vidíme absenci mobilní aplikace a možné falešné profily, které se na seznamce čas od času objeví.

Seznamka Místní flirt

8.5
Velmi dobrý
Klady
Zaměřeno na lokální flirt
Pro nevinný flirt i erotický chat
Dobrá mobilní verze
Snadné zrušení
Zápory
Omezené filtrování uživatelů
Vyšší cena kreditů
Falešné profily
Nezávazná seznamka Místní flirt
Sečteno a podtrženo
Internetová seznamka Místní flirt je ideálním řešením, pokud hledáte žhavý flirt ve vašem okolí. Jedná se o lokální flirt i erotické chatování se širokou členskou základnou. Má sice zpoplatněné odesílání zpráv z kreditů, ale bez nutnosti VIP účtu.

Hledáte nezávazný flirt a nevíte, kde začít? Vyzkoušejte třeba online seznamku Benaughty.com. Proč je tato seznamka skvělou volbou pro začátečníky, se dozvíte v naší recenzi. Porovnání ozkoušených flirt místeček najdete ve článku nejlepší flirt seznamky. A zkusit můžete klidně i seznamky pro seniory, protože flirt je dovolen naprosto v každém věku a v seznamkách se za seniory považují už lidé od 40 let.

Podobné články

Seznamka pro vážný vztah

Recenze seznamky be2

Seznamka pro vážný vztah. Kdo hledá seriózní seznámení, může vyzkoušet tuhle seznamku.