Seznamka Žhavé noci recenze

Zhavenoci recenze flirt seznamky
7.8
Velmi dobrý
Sečteno a podtrženo
Skvělá online seznamka pro nevinný flirt i sexy pokec. Snadná registrace i přijatelná cena VIP předplatného. Tahle seznamka nemusí být jen o lehkém flirtu. Ostatně její název to i naznačuje.
Klady
Snadná registrace
Rychlý přístup
Předepsané flirt zprávy
Přijatelná cena VIP účtu
Zápory
Chybí mobilní aplikace
Nelze vést videohovor

Spíše, než vážný vztah vás láká vzrušení a svoboda? Pak je seznamka Žhavé noci pro vás tím pravým místem. Na následujících řádcích vám tento seznamovací web blíže představíme.

Je jasné, že seznamky na flirt nejsou neobvyklé, zkusili jsme jich najít a porovnat víc. Pokud vás to zajímá, podívejte se do článku o flirt seznamkách.

Hodnocení vybraných vlastností seznamky

Pozn.: Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Registrace a členství na Žhavé noci – 9/10

Seznamka Žhavé noci představuje snadný způsob, jak okořenit váš soukromý život. Nezávazný flirt a sexy pokec máte doslova na dosah ruky. Hlavní předností tohoto seznamovacího portálu je jednoduchá registrace a přijatelná cena prémiového předplatného.

Erotická seznamka Žhavé noci
Online seznamka Žhavé nociúvodní fotka může být různá, mění se podle situace.

Vytvoření a profilu a registrace je opravdu snadné a rychlé. Celý proces se skládá jen z několika málo kroků. Pro vytvoření profilu budete potřebovat pouze platnou emailovou adresu. Mezi povinnými údaje, které musíte vyplnit, patří základní informace, jako je pohlaví, věk či lokalita. Na rozdíl od seznamek pro vážný vztah není součástí registrace žádný test osobnosti.

Přestože registrace a vytvoření profilu není zpoplatněno, pro plné využívání seznamky je nutná aktivace prémiového účtu. VIP předplatné vám umožní odesílání zpráv dalším uživatelům a váš profil bude ve výsledcích vyhledávání zobrazován výše a mnohem častěji. Mezi další výhody patří nepozorované prohlížení ostatních profilů, potvrzení o přečtení zprávy či vyšší pozice v seznamu zpráv. Kromě tradičního předplatného na určitý časový úsek můžete využít speciální balíčky. V nabídce najdete například účet zaměřený na vyšší zabezpečení nebo předplatné pro chatování. Cena VIP předplatného je od 200 Kč za měsíc.

Prémiový účet seznamka Žhavé noci
Prémiové členství na Žhavé noci

Navrhované kontakty – 6/10

Vzhledem k tomu, že seznamka Žhavé noci je určená pro hledání nezávazného vztahu a flirtu, tak zde nenajdete žádný osobnostní test. Navrhované kontakty, které se vám zobrazují, jsou vybírány zejména na základě lokality. Výhodou je, že uvidíte velké množství kontaktů, tudíž máte opravdu z čeho vybírat. Na druhou stranu výběr je velmi široký, tedy najít někoho, kdo bude vyhovovat vašim požadavkům, vám dá trochu více práce.

Využít však můžete praktický filtr v horní části stránky. Kromě místa lze filtrovat podle věku, ale také podle vzhledu či etnického původu. Pokud se vám líbí tetování či piercing, můžete se při svém hledání soustředit pouze na tyto osoby. S ohledem na zaměření seznamky se z uživatelských profilů nedozvíte nic o povaze či zájmech druhých.

Aplikace a další služby na Žhavé noci – 7/10

Mobilní aplikace pro tuto seznamku prozatím bohužel není dostupná. Používání seznamky na mobilních zařízeních však velmi usnadňuje upravená mobilní verze. Pokud chcete mít přehled o veškeré aktivitě na vašem profilu, můžete využít systému notifikací. V případě, že vám přijde nová zpráva nebo se váš profil líbí jinému uživateli, přijde vám upozornění prostřednictvím emailu. Toto sice není tolik praktické jako notifikace z aplikace, ale jedná se o šikovné řešení.

Co nás na této seznamce opravdu zaujalo, jsou předepsané hromadné zprávy. V rámci bezplatné služby Návrh na flirt vám seznamka nabídne několik flirtovních vzkazů a sexy zpráv. Vybraný vzkaz pak můžete odeslat více uživatelům na jednou. Tento způsob komunikace je perfektní nejen pro ty stydlivější, ale ocení jej i začátečníci. Nemusíte zdlouhavě vymýšlet vlastní text, kterým zaujmete a jednoduše využijete tyto šablony.

Nezávazná seznamka Žhavé noci
Návrh na flirt – recenze Žhavé noci

Zrušení účtu na Žhavé noci – 9/10

Zrušení předplatného u placených seznamek někdy bývá komplikované. Bohužel můžete najít i weby s ne příliš poctivou politikou, které zrušení účtu opravdu znesnadňují. Seznamka Žhavé noci mezi tyto portály nepatří. Prémiové předplatné sice funguje na principu opakovaných plateb, zrušení je však opravdu snadné. V nastavení účtu jednoduše zvolíte možnost ukončení předplatného. To je však třeba učinit před koncem stávajícího předplatného. V opačném případě je možné, že vám bude automaticky naúčtován poplatek za další období.

Celkové hodnocení seznamky Žhavé noci

Internetová seznamka Žhavé noci je ideálním místem pro sexy flirt. Registrace na seznamce je neuvěřitelně snadná a rychlá. Ovládání je opravdu intuitivní, a i méně zkušení uživatelé se velmi brzy zorientují. Chválíme službu Návrh na flirt, jež umožňuje posílání předepsaných vzkazů více uživatelům naráz. Oceňujeme i cenově přijatelné prémiové předplatné a jeho pestrou nabídku. Naopak nám chybí mobilní aplikace a možnost vést videohovor.

Seznamka Žhavé noci

7.8
Velmi dobrý
Klady
Snadná registrace
Rychlý přístup
Předepsané flirt zprávy
Přijatelná cena VIP účtu
Zápory
Chybí mobilní aplikace
Nelze vést videohovor
Zhavenoci recenze flirt seznamky
Sečteno a podtrženo
Skvělá online seznamka pro nevinný flirt i sexy pokec. Snadná registrace i přijatelná cena VIP předplatného. Tahle seznamka nemusí být jen o lehkém flirtu. Ostatně její název to i naznačuje.

Vážný vztah nehledáte, ale chybí vám vzrušení? Vyzkoušejte flirt seznamky! Které opravdu fungují a stojí za vyzkoušení se dozvíte v našem článku o nejlepších seznamkách na flirt. Pokud vás přesto zajímá i vážnější vztah, pak jsme zkusili porovnat a prověřit i takové seznamky. Výsledek najdete ve článku seznamky na vážný vztah.

Podobné články