Recenze Dildo Maxim II

Recenze Dildo Maxim II
9.00
Výborný
Sečteno a podtrženo
Dildo Maxim II je obří dildo pro zkušené milovníky, kteří ocení velké rozměry a realistický vzhled. Rádi budete určitě i za zdravotní nezávadnost a vodotěsnost, pro některé bude ale toto dildo zkrátka příliš velké.
Klady
Realistický vzhled
Atest Státního zdravotního ústavu
Vodotěsnost
Kvalitní dvojitý silikon
Odolná pevná přísavka
Zápory
Obří rozměry vhodné jen pro někoho

Hledáte dildo, která vás opravdu uspokojí a užijete si s ním velké množství slastných momentů? Dobrou volbou může být Dildo Maxim II s jedinečnými rozměry a výjimečně reálným vzhledem. Pokud jste většími experimentátory, tak tipy na další vibrační erotické pomůcky můžete najít ve článku nejlepší vibrátor, dildo či robertek.

Vlastnosti

Toto jedinečné dildo se pyšní nejednou skvělou vlastností, která by vás měla přesvědčit, že je tou pravou volbou pro vás. Určitě oceníte zdravotní nezávadnost, která je zaručena díky atestu Státního zdravotního ústavu a také kvalitnímu materiálu. Během hrátek budete mít radost také z vodotěsnosti, která vám umožní si užívat rozkoše i ve vaně nebo sprše.

Tip

Nejen dildo je erotickou pomůckou. Rádi byste vyzkoušeli třeba i vibrátor, venušiny kuličky nebo womanizer? Porozhlédněte se v našem výběru těch nejlepších erotických pomůcek.

Vzhled a materiál

Dildo Maxim II je unikátní obří dildo nevídaných rozměrů. Navíc velmi věrohodně napodobuje reálný penis, takže je ideální pro ty, kteří hledají zážitek co nejpodobnější opravdové souloži. Je vyvedené v tělové barvě a vyrobené je tohle dildo z kvalitního dvojitého silikonu, který má ty nejlepší vlastnosti.

Hodnocení vybraných vlastností dildo Maxim

Pozn. Hodnotíme max. počtem bodů 10.

Materiál a tvar – 9/10

U věrohodné napodobeniny penisu Dildo Maxim II se můžete těšit na unikátní tvar odpovídající reálnému penisu. Je vybavený velkým žaludem i výrazným žilkováním. Co rozhodně stojí za zmínku, je také jedinečná velikost, kterou jen tak u dilda, ani penisu nenajdete. A právě proto ztrácí toto dildo v naší recenzi jeden bod. Obří velikost sice může být pro mnohé výhodou, ale není moc univerzální. Někteří, zejména začátečníci, si s ním tak zkrátka tolik neužijí.

Pro představu je toto dildo dlouhé 24 centimetrů a má maximální průměr 4,9 centimetrů. To už je pořádný macek, který se každému do klína nehodí. Před jeho koupí tedy tyto parametry opravdu zvažte. Vyrobený je z kvalitního dvojitého silikonu, který je na dotek velmi příjemný a hebký.

Design dildo Maxim – 10/10

Dildo Maxim II si na žádný speciální design nehraje. Spoléhá se na přírodní vzhled a je tak velmi podobný reálnému penisu. I barva je tělová, takže je od toho pravého skoro k nerozeznání. Kromě výrazného žaludu, žilkování a varlat je vybavený ještě přísavkou. Ta vám umožní dildo výhodně uchytit a užít si divokou a zábavnou jízdu.

Diskrétnost – 7/10

Z hlediska velikosti nelze o ničem jako o diskrétnosti u tohoto dilda mluvit. Je to zkrátka macek, na kterého budete potřebovat pořádně velkou kabelku. Asi to není ten typ erotické pomůcky, kterou budete nosit běžně při sobě. Na druhou stranu oproti vibrátorům má jasnou výhodu, není vůbec slyšet. Když to vydržíte tak si s ním tedy můžete užívat naprosto kdekoliv bez toho, aby vás někdo odhalil.

Zdravotní nezávadnost – 10/10

Záleží-li vám na vašem zdraví a chcete-li pro sebe jen to nejlepší, nemusíte se bát po tomto dildu sáhnout. Má totiž atest od Státního zdravotního ústavu, který potvrzuje, že by vám neměl nijak ublížit. Je navíc vyrobený z kvalitního silikonu, který se používá i v medicíně. Je tak naprosto nezávadný a jednoduše se čistí, takže i riziko infekce je nižší než u jiných materiálů. Dildo je také naprosto vodotěsné, a tak se můžete pustit do divoké jízdy i ve vaně nebo ve sprše.

Závěrečné zhodnocení – dildo Maxim

Dildo Maxim II je zkrátka pomůckou pro fajnšmekry, kteří se toho nebojí a chtějí prožít něco jedinečného. Zaujme zejména vzhledem, který je velmi podobný reálnému penisu, a rozměry. Ty jsou opravdu velké a nejsou tak vhodné pro každého uživatele. Ten, kdo má ale rád výraznou stimulaci a hluboký průnik, může dildo vyzkoušet. Určitě budete rádi i za zdravotní nezávadnost, kterou zaručuje atest Státního zdravotního ústavu.

Dildo Maxim II

9.00
Výborný
Klady
Realistický vzhled
Atest Státního zdravotního ústavu
Vodotěsnost
Kvalitní dvojitý silikon
Odolná pevná přísavka
Zápory
Obří rozměry vhodné jen pro někoho
Recenze Dildo Maxim II
Sečteno a podtrženo
Dildo Maxim II je obří dildo pro zkušené milovníky, kteří ocení velké rozměry a realistický vzhled. Rádi budete určitě i za zdravotní nezávadnost a vodotěsnost, pro některé bude ale toto dildo zkrátka příliš velké.

Dildo, vibrátor nebo Robertek, to je široké téma, článek o nejlepších z nich už jste určitě četli. Skvělá recenze o vibrátoru fun factory tiger stojí také za přečtení.  A pokud vás dildo Maxim II odrazuje svou velikostí, můžete zkusit třeba Lelo soraya Wave. Víte, že existují také speciální vibrátory pro ženy? Jestli se chcete dozvědět víc, můžete se ponořit do čtení dalších článků. Jeden je  o womanizerech a druhý o satisfyerech, což obojí jsou podtlakové stimulátory klitorisu.

Podobné články