Nejlepší afrodiziaka pro muže i ženy

Víte, jak zvýšit libido a sexuální vzrušení? Afrodiziaka vám pomohou nejen zvýšit chuť na milostné hrátky, ale leckdy také umocní sexuální prožitek. Objevte afrodisiaka pro ženy i pro muže, které opravdu fungují a užijte si noc plnou vášně.

Nejlepší afrodisiaka recenze

Afrodiziakum by vlastně mohlo být cokoliv, co způsobí sexuální povzbuzení, kdysi nápoje lásky a odvary z koření, dnes častěji kapky, oleje nebo kapsle.

Chuť zkoušet afrodiziaka by byla, ale není s kým? Nevadí! Vyzkoušejte erotické pomůcky, které vás zaručeně vynesou do sedmého nebe a ještě výš. Dámy jistě ocení podtlakové vibrátory, jako jsou Womanizery a Satisfyery. Pánům doporučujeme umělé vagíny a masturbátory.

Nejlepší vybraná afrodiziaka

eXXtreme power caps – nejlepší přírodní afrodiziakum pro muže

Afrodiziaka eXXtreme power caps recenze
Klady
 • Přírodní afrodiziakum
 • Zvýšení libida
 • Zlepšení erekce
 • Velké balení
 • Rychlý účinek
Zápory
 • Vyšší cena 

Přípravek eXXtreme Power caps je určený pro zvýšení sexuální touhy a podporu erekce. Jedná se o volně dostupný doplněk stravy, nikoliv lék na poruchy erekce. Hlavní předností je přírodní složení. Nejedná se žádný chemický koktejl. Každá tableta obsahuje kardamom, ovesný extrakt a guaranu. Kardomom má pozitivní vliv na nervovou soustavu, srdce i cévy. Guarana je známá svými stimulačními účinky a ovesný extrakt patří mezi osvědčená přírodní afrodiziaka.

Tablety jsou určené k vnitřnímu užívání. Doporučená denní dávky je 1 tableta, ideálně 2 hodiny před plánovanou sexuální aktivitou. Afrodiziakální účinky se nemusí projevit u každého, nicméně silnější erekci a větší výdrž si pochvaluje většina uživatelů. Výhodou je i velikost balení, které obsahuje celkem 10 tablet.

Španělské mušky Růžový Slon – afrodiziakum pro muže i ženy

Španělské mušky Růžový Slon hodnocení afrodiziaka
Klady
 • Rychlý nástup účinku
 • Lze přimíchat do pití
 • Velmi účinné
 • Velikost balení
Zápory
 • Nevhodné pro diabetiky
 • Nevhodné pro těhotné a kojící ženy

Španělské mušky patří mezi nejznámější afrodiziaka. Původně byl tento elixír lásky získáván z brouků žijících ve slunném Španělsku. Dnes je výroba mnohem modernější. Španělské mušky Růžový Slon obsahují L-arginin, jenž má pozitivní účinky na krevní oběh a napomáhá tak lepšímu prokrvení pohlavních orgánů. Tím zvyšuje jejich citlivost a sexuální prožitek je tak mnohem intenzivnější.

Španělské mušky jsou vhodné afrodiziakum pro muže i pro ženy. Kapky mají nazlátlou barvu a lehce kyselou chuť, díky obsahu vitamínu C. Aroma i chuť nejsou nikterak výrazné. Pokud kapky přimícháte do pití, jejích chuť se zcela ztratí. Jestliže je užíváte v nápoji, je nutné větší množství, než když si je v neředěné formě kápnete pod jazyk. Balení o objemu 30 ml vám vydrží opravdu dlouho. Ale pozor na kontradikce. Španělské mušky nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy. Vyvarovat by se jich měli také diabetici a osoby trpící nízkým tlakem.

Orgie Orgasm Drops Vibe! – nejlepší afrodiziakum pro ženy

Afrodiziakum Orgie Orgasm Drops Vibe! test
Klady
 • Snadná aplikace
 • Skvělá vůně
 • Hřejivý a vibrační účinek
 • Zvýší citlivost klitorisu
Zápory
 • Nelze aplikovat diskrétně

Masážní olejíček Orgie Orgasm Drops Vibe! obsahuje výtažky rostlin z amazonského deštného pralesa. Olej se vyrábí v Portugalsku podle osvědčené brazilské receptury. Funguje opravdu spolehlivě, jen málokterá žena nepocítí žádné účinky. Přesto, že aplikace tohoto afrodiziaka je vskutku snadná, nelze říct, že by byla diskrétní. Olej je třeba kápnout přímo na klitoris, což bez svléknutí není možné. Na rozdíl od afrodiziak, jako jsou například Španělské mušky, které lze požít spolu s večeří, masážní olej vyžaduje intimnější aplikaci.

Díky praktickému kapátku umístěném na víčku lahvičky je aplikace olejíčku celkem snadná. Nástup účinku je vskutku rychlý. Nejprve vás okouzlí sladká vůně zralých broskví. Velmi brzy se dostaví hřejivý pocit spolu se vzrušujícím brněním. Masážní olej funguje podobně jako tekuté vibrátory. Olejíček je vhodný nejen na dovádění s partnerem, ale oceníte jej i při sólo hrátkách.

Ero Volume + Sperma kapky – pro kvalitnější sperma

Afrodiziakum pro muže Ero Volume + Sperma kapky
Klady
 • Jednoduché užívání
 • Přírodní afrodiziakum
 • Zvyšuje libido
 • Zlepšuje kvalitu spermií
Zápory
 • Nutno užívat pravidelně
 • Obsahuje alkohol

Snažíte se o miminko? Jděte štěstí naproti a vyzkoušejte +Sperma kapky. Kromě zvýšené chuti na sex kapky prý pomohou zlepšit kvalitu spermií. Zejména dlouhodobá snaha počít se leckdy podepíše na kvalitě sexuálního života. Frustrace se mohou projevit nechutí či menší touhu po milování. Afrodiziakální kapky pro muže jsou v tomto případě skvělým řešením třeba i proto, že se jedná o přírodní afrodiziaka.

Sperma kapky obsahují osvědčené látky zvyšující libido. Jednou z nich je například L-arginine, aminokyselina s blahodárným vlivem na krevní oběh. Přispívá lepšímu prokrvení pohlavních orgánů. Při pravidelném užívání mají prý kapky pozitivní vliv na kvalitu spermií a mohou navýšit také objem ejakulátu. Vaše šance na oplodnění budou vyšší, stejně tak i chuť na erotické hrátky. Ale pozor, kapky obsahují alkohol.

Sandalwood Love me – afrodiziakální svíčka pro sexy atmosféru

Afrodiziakum svíčka Love me
Klady
 • Luxusní design
 • Omamná vůně
 • Funguje i nezapálená
 • Přírodní afrodiziakum
Zápory
 • Menší účinky

Navodit sexy atmosféru nikdy nebylo snazší! Luxusní svíčka Sandalwood Love me rozpálí vás i vašeho partnera. Svíčka se může pochlubit nejen luxusním designem, ale i 100 % přírodním voskem bez parafínu. České značka Magnetifico si zakládá na zdravotní nezávadnosti svých produktů. Při hoření vzniká pouze pára a oxid uhličitý. Speciální receptura Intensively Intimate formula strong + působí na vaše smysly a probudí tak ve vás erotickou touhu. Je to hodně o pocitu a o vnímání okamžiku a okolí, nečekejte takové účinky jako třeba u Orgie Orgasm Drops Vibe!

Kromě afrodiziakálních účinků vás svíčka potěší svůdnou vůní exotického Orientu. Díky luxusnímu designu se stane i skvělou dekorací. Svíčka je balená ve stylové krabičce, hodí se tedy i jako dárek. Povzbudivé účinky svíčky se sice nemohou rovnat přípravků, jež se užívají vnitřně, přesto se jedná o perfektní způsob, jak dostat do nálady sebe i partnera. Svíčky jsou navíc k dostání v různých vůních. Můžete je tak střídat podle libosti.

Jak vybrat afrodisiakum?

Na současném trhu najdete poměrně širokou nabídku podpůrných přípravků. Jestliže s afrodiziaky nemáte žádné zkušenosti, vybrat ta nejlepší nemusí být zrovna jednoduché. Na následujících řádcích se dozvíte nejen to, jak se afrodiziaka používají, ale také vám poradíme, podle čeho vybírat.

Jak se používají afrodiziaka?

Afrodiziaka pro ženy i afrodiziaka pro muže jsou dostupná v různých podobách. Nejčastěji se užívají orálně v podobě kapek či tablet. Najít však můžete také gely či krémy s afrodiziakálními účinky. Velké oblibě se těší i spreje či vonné svíčky. V případě afrodiziak, jež se užívají vnitřně, si vždy pečlivě přečtěte příbalový leták. Některé druhy, například Španělské mušky, nejsou vhodné pro diabetiky či osoby trpící nízkým tlakem.

Afrodiziakum – co to je?

Afrodisiaka jsou přípravky, jež podporují sexuální vzrušení a zvyšují libido. Přírodní afrodiziaka se používala již ve starověku. Své jméno získala podle řecké bohyně lásky a sexuality Afrodity. Kromě zvýšeného libida mohou afrodiziaka umocnit prožitek ze sexu. Většina z nich totiž zvyšuje prokrvení pohlavních orgánů, díky čemuž je každý dotek o poznání intenzivnější. Afrodisiaka mohou pomoci také v případě, že máte problém s vyvrcholením.

Afrodiziaka vám v případě závažných potíží může předepsat váš lékař. My se zde zabýváme volně prodejnými přípravky, které obvykle mívají o něco nižší účinky a nemusí působit stejně na každého. Případně kombinujte s přírodními afrodiziaky obsaženými v potravinách a koření.

Nejlepší afrodiziaka hodnocení

Jak fungují afrodiziaka?

U mužů kromě zvýšené sexuální touhy afrodisiaka napomáhají také zlepšit výkon a zejména výdrž při sexuálním aktu. Většina přípravků způsobuje větší prokrvení pohlavních orgánů, čímž zvyšuje jejich citlivost. Účinek povzbudivých přípravků však nelze garantovat. Na každého působí trochu jinak. U někoho se účinky projeví opravdu silně, na jiného nemusí působit vůbec. Pokud by se kýžený efekt nedostavil, nezoufejte. Možná vám jen nesedlo složení daného přípravku. S jiným produktem můžete mít větší štěstí.

Druhy – jaké jsou afrodiziaka

 • Tablety/kapsle – často nejúčinnější afrodiziaka, asi mají nejvyšší koncentraci. Koupit se dají v lékárně i v online sexshopu.
 • Gely a krémy – jednoduché použití, aplikace přímo na klitoris nebo na mužský pohlavní úd, ale vyskytují se i takové, co jsou určeny pro ňadra a jiná erotická místa.
 • Oleje – obdoba gelů a krémů, aplikace také přímo na určené místo, často bývá silnější koncentrace než u gelů.
 • Kapky – nejznámější jsou právě španělské mušky, je to výtažek z bylin ve formě kapek, které se dají aplikovat pod jazyk, do jídla nebo do nápoje.
 • Nápoj – není to přímo nápoj lásky, ale hezky to zní. Jedná se o směs bylinek s pozitivním účinkem na prokrvení pohlavních orgánů. Účinnost bývá o něco menší, protože se nejedná o silnou koncentraci.
 • Sprej – může to být obdoba gelů a krémů, aplikuje se přímo na pokožku nebo sliznici, je častější pro použití u mužů.

Co obsahuje afrodiziakum?

Složení afrodiziak se různí. Také v přírodě najdeme velké množství rostlin či živočišných produktů, které obsahují afrodiziakální látky. Všeobecně známé jsou například povzbudivé účinky ústřic. Starověké kultury hojně využívaly pro zvýšení libida například velrybí ambru či výměšky z kůže ropuch a žab. U nás bylo známé, že afrodiziakální účinky má například med či mandle a samozřejmě vzácný ženšen. Z koření pak chilli, ale i máte, zázvor, vanilka a skořice a šafrán.

Přírodních i syntetických látek, které mají povzbudivé účinky je opravdu celá řada. Mezi afrodisiaka patří také nějaké drogy, například marihuana, extáze či metamfetamin. Negativa spojená s jejich užíváním však naprosto převáží jejich afrodiziakální účinky. Jednotliví výrobci afrodiziak pracují s jinými suroviny, proto nelze jednoduše říct, co afrodiziaka obsahují.

Kde koupit afrodiziaka

Afrodiziakum pro muže, ale samozřejmě i pro pořídíte dnes už i v lékárně, často se jedná o přírodní doplněk stravy. Chápeme, že každému není příjemné si o takovou věc říct v lékárně u pultu, takže můžeme doporučit i e-shopy, tedy nákup online. V eshopu si můžete bez obav pořídit cokoliv se vám líbí bez toho, abyste se museli stydět. Skvělou volbou se širokou nabídkou je například eshop Růžový slon, kde si můžete vybrat z klasických lubrikačních gelů, i lubrikantů jejich vlastní výroby. Zajímavé kousky najdete také na eshopu Sexshop51 nebo na stránce Sexshop.cz.


Abyste si mohli noc plnou vášně náležitě vychutnat, nezapomeňte na lubrikační gel. Poradíme vám, jak vybrat ten nejlepší. Před neplánovaným těhotenstvím i pohlavně přenosnými chorobami vás ochrání kondomy. Vybrali jsme pro vás ty nejspolehlivější druhy, se kterými si můžete naplno vychutnat sexuální hrátky s vaší drahou polovičkou.

Pokud vás erotika zajímá a rozpaluje, co pročíst i další naše články a recenze? Přehledně jsme to pro vás sepsali v textu nejlepší erotické pomůcky a budeme ho průběžně doplňovat o další inspirativní hračky.