Jak zlepšit erekci – přípravky a prášky na erekci

Prášky na erekci jsou doplňky stravy, které mohou pomoci v boji s problémy s erekcí. Vždy je potřeba myslet na to, že nejde o léky a účinky se u nich mohou výrazně lišit. V případě přetrvávajících problémů rozhodně navštivte lékaře, který vám poskytne odbornou pomoc. Jako dopomoc ale můžete vyzkoušet některé z následujících přípravků na erekci.

Prášky na erekci

Potřebujete pomoci na své cestě ke kvalitní a dlouhotrvající erekci? Účinným pomocníkem mohou být prášky na erekci. Dejte si ale pozor, prášky na erekci v žádném případě nejsou lékem a nikdy nemohou nahradit odbornou pomoc lékaře nebo léčiva na předpis. Pokud se tedy setkáváte s přetrvávajícími problémy s erekcí, rozhodně nezapomeňte navštívit svého lékaře. Mnohým ale mohou přípravky na erekci pomoci s dočasným problémem, nebo je lze vyzkoušet, než bude nutné dojít si na vyšetření.

Recenze vybraných přípravků na zlepšení erekce

Proerecta Shot – nejlepší tekutý přípravek na posílení erekce

Klady
 • Rychlý účinek
 • Podpora erekce
 • V tekuté formě
 • Výtažky z mnoha bylin
Zápory
 • Jednorázové použití
 • Vyšší cena

Kvalitní doplněk stravy s přírodním složením pro okamžitou pomoc, to je přípravek na zlepšení erekce Proerecta Shot. Pokud potřebujete rychlou a účinnou pomoc, zkuste právě tento přípravek s obsahem výtažků z mnoha bylin. Mezi ty patří například guarana pro vyšší fyzickou i psychickou výkonnost nebo hroznová semena pro lepší funkci cévní soustavy. Kromě toho je tento přípravek na posílení erekce ještě obohacen o aminokyseliny a adaptogen.

Nejlepší na tomto přípravku je, že není třeba ho brát dlouhodobě a již do půl hodiny by vám měl poskytnout podporu v intimních chvílích. I proto je tento přípravek na erekci určen k vypití, díky čemuž se vstřebává mnohem rychleji než ve formě kapslí. Pořídit si navíc můžete výhodné balení, ve kterém budete mít více shotů najednou.

Amarex Men Complex – prášky na erekci vyráběné v ČR

Klady
 • Vhodný pro dlouhodobé užívání
 • Komplex přírodních látek
 • Obsah selenu a ženšenu
 • Vyrobeno v ČR
Zápory
 • První účinky po dvou týdnech

Tento prostředek na zlepšení erekce od značky Amarex obsahuje celkem 120 kapslí, jež jsou určeny k dlouhodobému užívání s dávkováním 2–3 kapsle denně. První účinky se obvykle objevují již po dvou týdnech používání, kdy se údajně můžete těšit na zlepšení pevnosti erekce, zvýšení plodnosti a libida, ale také prodloužení sexuálního styku. Tyto prášky na erekci se toho snaží docílit pomocí komplexu přírodních látek, které mají podporovat vitalitu a energii organismu obecně.

Kapsle obsahují zejména selen pro normální spermatogenezi, zinek pro normální plodnost, nebo třeba ženšen pro zvýšení energie organismu. Jako antioxidant v přípravku působí extrakt z pepře. Kapsle Amarex také pocházejí z ČR, takže se nemusíte bát, že si nebudete jistí, odkud přípravek na zlepšení erekce pochází.

Erexan Kontrol – přípravek proti předčasné ejakulaci

Klady
 • Při předčasné ejakulaci
 • Okamžité použití před stykem
 • Obsah kotvičníku zemního
 • Aminokyselina L-arginin
Zápory
 • Není ideální při erektilní dysfunkci

Přípravky na erekci nejsou jen pro muže, kteří trpí nějakým druhem nefunkčnosti. Problémy totiž mohou být i úplně jiného rázu. Pokud je vaší hlavní starostí, jak prodloužit erekci, tento přípravek by vám mohl pomocí. Erexan se totiž zaměřuje na muže, jimž dělá problém délka sexuálního styku. Pokud je i ten váš příliš krátký, můžete vyzkoušet tento doplněk stravy. Podle výrobců už nikdy nebude předčasná ejakulace vaším problémem. Přípravek slouží k okamžitému použití, přibližně jednu hodinu před sexuálním stykem.

Prim v tomto přípravku hraje zejména kotvičník zemní, jež má vliv na kontrolu množství mužského hormonu testosteronu. Velmi účinná je také aminokyselina L-arginin, která uvolňuje svaly a cévy, jež vedou do penisu. Dále je samozřejmostí řada přírodních extraktů, například z řeřichy, grifonie nebo ženšenu.

Erex24 prášky na erekci – pro dlouhodobé zlepšení erekce

Klady
 • Výtažky z jihoamerických rostlin
 • Pro zvýšení hladiny testosteronu
 • Přidaný zinek
Zápory
 • Vyšší cena

Přípravek Erex24 pro pravidelné užívání obsahuje unikátní výtažky z rostlin, na které u většiny dalších přípravků nenarazíte. Tento belgický přípravek se zaměřuje zejména na muže, u nichž došlo k problémům s erekcí zejména v důsledku poklesu testosteronu, většinou z důvodu vyššího věku.

Erex24 obsahuje výtažky ze dvou unikátních jihoamerických rostlin. První z nich je cesmína paraguayská, která potlačuje enzym, jež vyvolává svalovou ochablost po ejakulaci. Druhou je rostlina muira puama z Amazonie. Látky obsažené v této rostlině napomáhají mužské síle a vitalitě. Extrakty z těchto jedinečných rostlin jsou v přípravku zkombinovány ještě se zinkem, ten se postará o udržení rozumné hladiny testosteronu v krvi. Tato kombinace je tak ideálním způsobem, jak podpořit erekci.

Jak zlepšit erekci

Velké množství mužů se během života potká s problémy s erekcí. Někdy je to jen dočasný stav, který časem sám od sebe přejde, jindy za problémy s erekcí může stát i vážnější zdravotní problém. Pokud cítíte, že erekce už není, co bývala, můžete vyzkoušet celou řadu způsobů, jak ji zlepšit. Od léků na předpis, přes volně prodejné přípravky na erekci, až po erekční kroužky a speciální cvičení. V případě, že vás ale problémy s erekcí trápí dlouhodobě, je rozhodně na místě návštěva specializovaného lékaře – urologa.

Jaké problémy s erekcí existují?

Pro začátek je určitě na místě si představit hlavní problémy, které s erekcí můžete mít a jejich příčiny. Mnoho mužů se s erekcí trápí pouze dočasně a situace se většinou po čase sama, nebo pomocí doplňků stravy upraví. Jakmile vás ale problémy sužují déle než šest měsíců, mluvíme o takzvané erektilní dysfunkci. Tu je rozhodně potřeba řešit s lékařem.

Lékař a erektilní disfunkce. Prášky na erekci

Na erekci se samozřejmě podepisuje náš zdravotní stav. Problémy s erekcí tak přicházejí zejména ve vyšším věku, kdy začínají i problémy s cévami. Rizikovými faktory jsou zejména vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol, cukrovka nebo onemocnění prostaty. Velmi často se ale s problémy s erekcí potýkají i dospívající chlapci a mladí muži, u kterých velkou roli hraje zejména psychické rozpoložení.

Stejně jako u jiných problémů i u těch s erekcí má velký vliv stres. Pokud vám v práci hrozí vyhazov, máte problémy ve vztahu, nebo vás souží úzkosti, snadno se může stát, že budete potřebovat podpořit erekci. V takovou chvíli je na místě řešit i své duševní zdraví. Poruchy erekce jsou mnohdy způsobeny také špatným životním stylem, zejména kuřáci a alkoholici k nim mají opravdu našlápnuto. Ne všechny problémy s erekcí samozřejmě spočívají v nedostatečném stopoření penisu, mnozí se potýkají třeba i s předčasnou ejakulací. Jakmile odhalíte příčinu problémů, bude pro vás snazší vyřešit jak na erekci aby zas fungovala správně.

Tip

Věděli jste, že viagra může být i pro ženy? Je to léčivo vázané na předpis, tedy ho bez lékařského předpisu nelze koupit. Ale působí prokrvení, stopoření a větší citlivost poštěváčku a tím prodlužuje vzrušení a slast.

Jak řešit problémy s erekcí?

Za poruchy erekce se mnoho mužů stydí, přestože není za co. Rozhodně se nemusíte bát zajít se svým problémem k lékaři. Ten totiž zkontroluje, že za vaší erektilní dysfunkcí není nějaký vážnější problém a zároveň vám může předepsat opravdu účinné léky.

Pokud ale zatím trvají problémy s erekcí pouze krátce, nebo se objevují jen občasně, můžete vyzkoušet i volně prodejné přípravky a prášky na erekci. Neslibujte si ale od přípravků žádné zázraky, jejich účinek není nijak ověřen a na každého mohou působit jinak. Alternativou mohou být také speciální cvičení a pomůcky, o kterých vám ještě více napíšeme níže. Dobré tipy můžete najít i na internetových diskuzích, přestože je vždy na místě být obezřetný a pravdivost vždy objektivně posoudit. Zkusit hledat můžete i slovní spojení podpora erexe, protože se často objevuje i s touto chybou.

Jak vybrat přípravky a prášky na erekci

Nic vám nebrání ještě před návštěvou lékaře vyzkoušet volně prodejné přípravky a prášky na erekci. Ty většinou pracují s přírodními látkami a fungují stejně jako jiné doplňky stravy. Vzhledem k tomu, že to nejsou oficiální léčiva, vám samozřejmě nikdo nezaručí, že budou právě na vás fungovat a pomohou vám s vaším problém. Vhodné jsou zejména pro posílení erekce. Pokud se ale pro jejich koupi rozhodnete, samozřejmě existují kritéria, jež vám pomohou s výběrem.

Složení přípravku na erekci

Každý přípravek na erekci má trochu jiné složení. Obecně ale platí, že byste se měli poohlížet po doplňcích stravy s přírodním složením, tedy přírodní podpora erekce. Ideální jsou ty s výtažky z rostlin a bylin. V přípravcích se často objevují například aminokyseliny, které mohou pozitivně působit na krevní oběh. Oblíbený je také obsah zinku nebo selen. Mezi populární rostliny, jejichž výtažky se v přípravcích často objevují, patří například ženšen, kotvičník zemní nebo maca. Setkat se ale můžete i s řadou exotičtějších rostlin, například cesmínou paraguayskou. Výborný vliv na erekci má údajně také šafrán, ten je ale velmi drahý, takže se v přípravcích na erekci objevuje jen velmi zřídka.

Forma přípravku na erekci

Doplňky stravy, které mají podpořit erekci, mohou být dodávány v celé řadě forem. Možná netušíte, jaký je mezi nimi rozdíl a podle čeho vybírat. S tím vám pomůžeme. Nejčastěji se objevují pilulky, jež jsou vhodné zejména pro ty, kteří hledají přípravek na dlouhodobé užívání. Sice mají pomalejší nástup účinků, ale zase působí na posílení erekce dlouhodoběji. Naopak přípravky ve formě tekutiny fungují spíše jednorázově a dodají vám jedinečný elixír prospěšných látek pro aktuální sexuální výkon. Setkat se můžete také s přípravky na erekci ve formě kapek.

Prášky na erekci

Co pomáhá na erekci

Pokud potřebujete erekci zpevnit a chcete vyzkoušet nějakou novou alternativu, jsou možností i mechanické pomůcky. Mezi ty patří například erekční kroužky, které zvládnou prodloužit erekci a zintenzivnit sexuální prožitek.

Oblíbené jsou také vakuové pumpy. Ty ocení zejména pánové, kterým erekce dlouho nevydrží a rychle opadne. Nemusí je ale používat jen ti s problémy, vakuové pumpy jsou i výbornou erotickou pomůckou. Pomohou zejména těm, kteří touží po dočasně větším přirození.

Lékaři poté kromě léků mohou erektilní dysfunkci řešit ještě méně používanými metodami jako jsou speciální injekce. Ty dodávají do těla dodatečný testosteron. Poslední možností je obvykle také transplantace protéz do penisu. K té se ale přistupuje až v opravdu jiným způsobem neřešitelných případech. Sami ale můžete vidět, že způsobů, jak na erekci, je opravdu velké množství a šance na dosažení lepší erekce jsou poměrně vysoké.

Prášky na erekci

Výhody a nevýhody přípravků na erekci bez předpisu

Možná si říkáte, jaké jsou hlavní výhody a nevýhody přípravků na erekci bez předpisu. Mezi důvody, proč jsou tak oblíbené, bezpochyby patří možnost objednat je po internetu a nemuset se svým problémem nikomu svěřovat. Pro mnohé muže je totiž mluvení o problémech s erekcí velmi obtížné, a to dokonce i s lékařem. Zároveň mohou tyto přípravky pomoci těm mužům, jejichž problém je způsoben nějakou dočasnou situací, například akutním stresem nebo přetížením organismu. Na zlepšení erekce jsou vhodné i pro ty, kteří žádnými výraznějšími problémy s erekcí netrpí. Hodí se také jako přírodní podpora erekce, když se hned nechcete ládovat léky.

Na druhou stranu si přípravky na erekci nemusí umět poradit s vážnějšími zdravotními problémy. Mnohdy také mohou způsobit, že je zanedbán jiný zdravotní problém, protože se muž vše snaží vyřešit pomocí přípravku na erekci. Zapomenout bychom neměli ani na to, že přípravky na erekci mají většinou přírodní složení a jsou obvykle o něco méně účinné než léky na předpis od lékaře.

Přípravky na erekci tak zkrátka nikdy nemohou plně nahradit služby a kontrolu u specializovaného lékaře, ale mnohé zkušenosti mužů napovídají, že opravdu pomáhají. Ať už je to placebo efektem, nebo opravdovou silou přírody, to musí vyzkoušet každý sám na sobě.